UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Siltās grīdas
Autors: JanisO (80.70.20.---)
Datums: 08/04/2006 05:42

Labdien,

kādi ir +/- silto grīdu ierīkot guļamistabā


Re: Siltās grīdas
Autors: td (87.110.76.---)
Datums: 08/04/2006 15:03

Dabā ierīkots un dzīvā radība ir pieradusi, ka siltums uc vajadzīgā enerģija nāk no saules, ti no augšas. Ja esi pārliecināts, ka Tavs un Tavu ģimenes locekļu organisms bez sekām var izturēt ačgārnu sistēmu- vēlu veiksmi siltās grīdas ierīkošanā.

Re: Siltās grīdas
Autors: JanisO (80.70.20.---)
Datums: 08/04/2006 16:12

Bet dzīvojamās telpās siltums no apakšas ceļas uz augšu, nevis otrādi! No radiātoriem būs karstas malas un nevienmērīga temperatūra pa visu telpu, kur pats siltākais būs pie griestiem.

Re: Siltās grīdas
Autors: jurka (---.iem.gov.lv)
Datums: 08/04/2006 16:38

Domāju ka guļamistabā nav tas labākais variants, jo silto grīdu sistēmās komforta temperatūras zona 20-22 C tiek plānota 170-180 cm no grīdas virsmas. Grīdas virsmas temperatūra tadā gadījumā būs 24-26 C. Tā kā gultas augstums pārsvarā ir 40-60 cm, nāksies gulēt 23-25 C temperatūrā. Tas manuprāt vairs nebūs ne veselīgi ne komfortabli. Ja samazināt temperatūru uz grīdas virsmas, tad 170 cm augstumā jau būs vēss(negribēsi kāpt no gultas ārā). Guļamistabā laikam tomēr labāk būtu radiātori.
Bet varbūt es arī kļudos. Gribētos dzirdēt arī citas domas.

Re: Siltās grīdas
Autors: kaspy (62.212.217.---)
Datums: 08/04/2006 19:40

Kā jūs uzskatā liekot ar centralo apkuri siltās grīdas. Cik jāliek liela betona masa virsū uz putoplasta un trubām (cm).

Būtu interesanti dzirdēt dažādus viedokļus

Re: Siltās grīdas
Autors: JanisO (80.70.20.---)
Datums: 09/04/2006 03:35

Ir dzirdēts, ka aptuveni 6 cm betona masa (sākot no putuplasta).

Re: Siltās grīdas
Autors: td (87.110.76.---)
Datums: 09/04/2006 04:16

Pie tradicionāla apkures ierīces veida-radiātors,krāsns telpā veidojas gaisa virpulis- aukstais no grīdas gar sildierīci virzās (uzsilstot) uz griestiem un atdziestot gar pretējo sienu laižas lejā, siltākā vieta telpā ir pie griestiem. Siltās grīdas variantā siltākā vieta telpā ir grīda, telpas vidus vidēji silts, pie griestiem atkal siltāks, bet vēsāk kā pie grīdas.Ir ļaudis, kuru organisms ir sevišķi jūtīgs pret "ačgārno" sistēmu tajā ilgāk uzturoties- mainās sirdsdarbības ritms, piepamst kājas utt.

Re: Siltās grīdas
Autors: JanisO (80.70.20.---)
Datums: 09/04/2006 04:55

Ir teiciens - kājas siltumā galva vēsumā :)

Re: Siltās grīdas
Autors: ITi (84.237.143.---)
Datums: 10/04/2006 06:19

Gribu redzēt to cilvēku kuram pie 22gr piepamst kājas, lasīju ka tās pampst no volgas vīniem. Bet ja nopietni, man nepatīk staigāt K-rautā ilgāk par30 min, kājas svīst (ziemas apavos), bet man grīdas ir, cauri gultai starojumu nejūtu, jo grīdās max t ir 30gr, betona t ~22-20, ir patīkami staigāt pa sitltu, nevis 12gr vēsu grīdu. Kas attiecas par betona slāni - 5cm no trubu augšas.

Re: Siltās grīdas
Autors: IneseX (---.eth.net.microlink.lv)
Datums: 10/04/2006 16:55

Man arī ir siltās grīdas un pirms to ierīkošanas pārdzīvoju visas tās pašas šaubas, ko Jūs te rakstāt. Kamēr nebiju pamēģinājusi praksē - tas ir - pabijusi mājā, kur tās jau ir. Un mani tas pilnīgi pārliecināja. Praksē ir tā, ka tās grīdas nav jūtami siltas, bet tikai "nav aukstas". Siltums ir ļoti vienmērīgs visur. Neesmu mērījusi, cik īsti ir pati grīda, cik gultas augstumā, bet jāsaka, ka sajūta ir komfortabla. Nekas nepampst un nav sajūtas, ka karsti vai auksti. temperatūru jau var noregulēt kā vajag - ja liekas, ka gultas augstumā būs par karstu, paver logu vai noregulē uz mazāku temperatūru.

Re: Siltās grīdas
Autors: DariPats (---.deac.net)
Datums: 09/05/2006 23:03

ITi Wrote:
-------------------------------------------------------
> Gribu redzēt to cilvēku kuram pie 22gr piepamst
> kājas, lasīju ka tās pampst no volgas vīniem.


TXAHAHAHAHAHAHAHA :D



---------------------------------------------------
[forums.daripats.lv] - kā pielīmēt tapeti un ne tikai

Re: Siltās grīdas
Autors: asap (---.apollo.lv)
Datums: 10/05/2006 05:00

oi, kāšitā tukšā muldēšana par grīdu pampšanu... patika arī par saules siltumu... interesanti, vai nav tā ka sauler sasilda zemi un tā atdod siltumu? Arī radiatori vai kamīns ir ...no sāniem.... un kā ir?

vai nav visu laiku piepampuši sāni?...

Var būt tā ir tā tauku riepa man ap tvirtajiem gurniem....?


man ir siltās grīdas visā mājā un esmu priecīgs, ka nekur netorčī radiatori. Pie tam visā mājā ir silts, lai gan grīdas tempratūra ir tikai 23 grādi. Esmu laimīgs ar to.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **        ********    *******    ******  
 **     **  **        **     **  **     **  **    ** 
 **     **  **        **     **  **         **       
 **     **  **        ********   ********   **       
  **   **   **        **     **  **     **  **       
   ** **    **        **     **  **     **  **    ** 
    ***     ********  ********    *******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727