UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Elektrības ģenerators
Autors: kurmiss (91.123.69.---)
Datums: 28/02/2022 20:32

Ir doma par elektrības ģeneratoru, lai nosegtu ilgstošus elektrības pārrāvumus. Primāri, lai nodrošinātu apkures funkcionēšanu, apgaismojumu, ledusskapi - tātad ilgstošai darbībai, bet ar mazu enerģijas patēriņu. Mazāka nepieciešamā jauda, mazāks degvielas patēriņš, kas nav mazsvarīgi!
Jautājums - vai 1kW divtaktu ģeneratori vispār ir variants? Nākamie ir ap 2kW un četrtaktnieki, bet tiem degvielas patēriņš x2…
Jūsu pieredze?

Re: Elektrības ģenerators
Autors: pans (85.254.74.---)
Datums: 28/02/2022 21:05

Nopirku kad vēl nebija elektrība, kaut kādi 2kw. Mazāk nemaz nevaru iedomāties, jo mūsdienu tējkannu pat nepavilks! Kamēr nebija elektrība, kaut kādu neilgu.laiku lietoju.
Vēlāk nelietoju un tad vairs nevarēju iedarbināt. Jāved uz remontu, tā arī mētājas. Tādā pieredze...
Jādomā cik bieži un ilgi jālieto. Es drīzāk domātu par sauli un āķi. Vai vienkārši lādētāju, kurš tur aķi, kaut kāds UPS. Tas protams neatrisinās visu māju ilgi. Bet varbūt dažas stundas ar kaut ko mazu var nobarot.

Re: Elektrības ģenerators
Autors: zzz (37.30.40.---)
Datums: 28/02/2022 22:17

Ar sauli ganjau ziema neizvilksi, kaut gan kkadus mazus procentus razos ari tad. Akumulatoriem ari var nepatikt lieli minusi

Re: Elektrības ģenerators
Autors: agrais (89.254.148.---)
Datums: 01/03/2022 07:40

Man ir 2 ģeneratori izbraukuma tirzniecībai. Viens 8kw, otrs3,5kw.Abi patere apmeram vienādi pie mazam slodzēm,pie pinas slodze paterins mainās uz augsu, bet konkreti neesmu merījis.ir arī ekonomiskais rezīms.Majas kartība jau tos 3,5 kw vajadzētu, nu ne mazaku par 2,5kw....Bet jaskatas kaut kadi normali razotaji, tie letie ir kiniesu mēsli, ar plastmasas detalām, un daudz mazaku jaudu ka uzradīts. Vel būtu ieteicams inverters, tas tomer daudz klusāks. Nu ari dargāks....

Re: Elektrības ģenerators
Autors: Aldiss (195.122.12.---)
Datums: 01/03/2022 09:14

Kritisko vajadzību nodrošināšanai, piemēram ūdens uzpumpēšanai spiedkatlā vai apkures sistēmas īslaicīgai darbināšanai var izmantot arī auto 12/220v pārveidotāju. Ar daudziem ģeneratoriem ir tā, ka ilgāku laiku nelietojot un glabājot vēsās telpās, tie vairs nav iedarbināmi , jāmaina membrānas.

Re: Elektrības ģenerators
Autors: Parks2020 (77.219.8.---)
Datums: 01/03/2022 12:39

Man līdzīga pieredze,nopirku jaunu,darbināts pāris reizes,bet šobrīd vairs nav pielaižamsC

Re: Elektrības ģenerators
Autors: Kurmiss (91.123.69.---)
Datums: 01/03/2022 12:45

Kuri ir tie nedarbojošies ražotāji?

Re: Elektrības ģenerators
Autors: Aldiss (195.122.12.---)
Datums: 01/03/2022 16:41

Kurmiss rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kuri ir tie nedarbojošies ražotāji?


Principā jebkuri ne brenda CN ražojumi. Vājā vieta karburatora membrānas, kas paliek cietas. varbūt mūsu benzīna bio piedeva pie vainas, nezinu. Membrānu nomaiņas komplekts 3-5-10 gabali AliExpress maksā dažus eiro ar piegādi uz Latviju, bet ej nu maini, tad kad mājā tumšs un auksts....

Re: Elektrības ģenerators
Autors: Jampadracis (80.89.73.---)
Datums: 01/03/2022 17:04

man ir 2kw, 4 taktis, lai nav jāščaidās ar eļļu benzīnā. Māju var pavilkt - tik jāskatās, lai vienlaicīgi nav plīts un čaiņiks, tad noslāpst.

Bet kopumā esmu apbēdināts - funkcionē viss, izņemot apkuri. Laikam nepatīk datora smadzenēm. Skatījos, ka ģenerators maina nulli ar fāzi vietām ik pa laikam - katls rāda error...

Re: Elektrības ģenerators
Autors: agrais (89.254.148.---)
Datums: 01/03/2022 19:55

Ar to pielaisanu jau ne tikai generatoriem problema. Tikai sanak ka tos retak lieto, tamdel ar ta ir. Man gan sniega putejam, gan mocim, gan zales plavejam ir tada problema bijusi.es gan esmu ar to gala tici iztirot karburatorus ultraskanas aparata....Bet vispār ir noperkams specials benzins ziemas glabasanai. tas gan krietni dargaks, bet nav jau kannām vajadzīgs. Esmu pircis Husgvarna veikala...Pec visam sliktam piredzem, tagad censos visus verkus ik pa kadam laikam pielaist un padarbināt...Ta man remontmeistars ieteica.

Re: Elektrības ģenerators
Autors: Girco (77.219.2.---)
Datums: 01/03/2022 20:34

Šinī gadījumā varètu būt jēga pamēģināt Aspen benzīnu. Ir arī 4takteriem. Vismaz pašam ir ļoti laba pieredze ar trimmeri (2T). Par cik sezonā nokurinu max 5L, pirms pāris gadiem izdomāju pamēģināt Aspen. Ja pirms tam jau sāku domāt, ka jāķerās pie karbiķa tīrīšanas/ remontēšanas, tad ar Aspen rudenī nomests trimmeris ar degvielu bākā pavasarī praktiski pielec ar 1-2 rāvienu.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  ********        **  **    ** 
 **     **  **     **  **              **  **   **  
 **     **  **     **  **              **  **  **   
 **     **  *********  ******          **  *****    
 **     **  **     **  **        **    **  **  **   
 **     **  **     **  **        **    **  **   **  
  *******   **     **  ********   ******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727