UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Ārdurvju iegāde
Autors: EvijaG (90.128.4.---)
Datums: 22/08/2022 21:08

Sveiciens. Varbūt kāds var ieteikt kur var iegādāties siltas ārdurvis? Dzīvoklis, bet privātmājas variants, respektīvi nav kāpņu telpas, tikai ārdurvis. Kādreiz bija uzstādītas divas koka durvis. Kā arī cik liela starpība starp vates siltinājumu un polistirolu?

p.s četros ciparos baigi negribētos iepāt.

Re: Ārdurvju iegāde
Autors: Varonis (195.13.197.---)
Datums: 23/08/2022 08:33

Bez četriem cipariem normālas ārdurvis nenopirkt. Nu var pvc atrast. Bet aluminijs vai smuks koks tur nesanāks.

Re: Ārdurvju iegāde
Autors: Tinis (78.84.92.---)
Datums: 23/08/2022 09:31

Es 3 gadus atpakaļ pirku K-Rautā, tagad K Senukai laikam saucas. Par 350 eiro. Tagad skatījos, ka pāri par 500 tirgo. Vēl gan jau Depo tirgo. Es "nezamoračivajus" ar kaut kādām uz pasūtījumu taisītām. Aizeju uz veikalu un nopērku. Galvenais, lai ir siltas un pilda savas funkcijas. Vecās bija parastas koka, padomju laikā taisītas. Tāpēc nehermētiskas. Ziemā vējš pūta starp stenderi un durvīm.

Re: Ārdurvju iegāde
Autors: jozhix (90.128.32.---)
Datums: 23/08/2022 12:17

Var jau taas pashas Sweedoor, ko tirgo Buvniecibas ABC pasuutiit pie razhotaaja un piemaksaat 50% par individuaalu izmeeru un kraasojumu. Tad arii sanaaks tas 4 ciparu skaitlis. Siltaakas gan vinjas no taa nepaliks.

Re: Ārdurvju iegāde
Autors: EvijaG (80.89.76.---)
Datums: 23/08/2022 12:37

Laikam galvenais jautājums, cik tad reāli siltas viņas ir? Nav nekad bijusi saskarsme ar to, respektīvi nav nekādas nojausmas.

Re: Ārdurvju iegāde
Autors: Mx (195.13.162.---)
Datums: 23/08/2022 12:49

Es arī ieliku gatavās Viljandi durvis (nopērkams ksenukaj un līdzigas aŗī depo), nav nekāda daile, bet es vairak cerēju uz funkciju. Skaitās koka ramis ar aluminija loksni un puķiku iekšā, 6 cm biezums, emaljas krāsa (kas ir labi āra lietošanai), pēc siltumvadītspejas cipara skaitījās labas (labākas par lētajām plastikāta). Bet ir 2 trūkumi, nav pārfaltes - tikai viena blīvgumija, neskatories uz "alumīniju" vai ko tur vēl, durvis ir saliekušās- vidus stāv vietā, augša un īpaši apakšā par kādi 5mm stāv nost. Varbūt tas saistīts ar to ka vakara saule cepī virsū, bet ja uz ziemu neaties, tad principā būs šķirba, ko blīvgumija nespēs kompensēt un bez otrām durvīm vai šo pašu nomaiņu uz plastikāta nevarēs iztikt. Koks paliek koks..

Re: Ārdurvju iegāde
Autors: Tinis (78.84.92.---)
Datums: 23/08/2022 13:03

Ja siltumizolācija ir iekšā un pa perimetru ir blīvgumija, kas normāli pieguļ rāmim, tad arī būs siltākas par parastām koka durvīm. Putuplasts durvīs kaut kā labāk patīk par vati. Arī ledusskapji un elektriskie boileri ir nopakoti ar putuplastu nevis vati. Vatei ir tieksme uzkrāt mitrumu un sapūdēt visu, kas tai pieskaras.

Re: Ārdurvju iegāde
Autors: jozhix (90.128.32.---)
Datums: 23/08/2022 16:07

Man tumshas durvis un liidz 15iem saule spiid virsuu, sakarst nereaali. Silikona bliivgumijas laikam izpleshas un tad sanaak ljoti ciesha aizveershana. Kad saule pazuud, veras ok.
Speciaali aizgaaju paarbaudiit vai nav pashas durvis saveerpushaas, man arii kraasots HDF, divas aluminija loksnes un EPS.
U<0.8.
Paarmaksaat 50%, lai dabuutu 0.6 kaut kaa nelikaas praatiigi.

Re: Ārdurvju iegāde
Autors: ints45 (90.139.31.---)
Datums: 23/08/2022 23:14

Man arī ir Viljandi Lydia durvis no Depo. Nav nekāda vaina, bīvgumijas pieguļ blīvi. Durvis man uz Z, Sauli nav redzējušas

Re: Ārdurvju iegāde
Autors: Praktiķis (80.89.74.---)
Datums: 24/08/2022 07:12

Viljandi, arī Jeldwen- būtībā ir tāds minimālais standarts- ko vispār var saukt par ārdurvīm. Saules pusē vērtne izliecas- tas ir fakts. Es augšpusē un apakšpusē papildu pielīmēju plāno pašlīmējošo blīvgumiju fragmentus pretējā pusē pie kārbas- problēma novērsta. Par to naudu nav alternatīvu, ja grib ko nedaudz sakarīgāku,tad cena uzreiz x2 vai x3.



Labots 2 reizes. Pēdējo reizi labots 24/08/2022 07:14, labojis Praktiķis.

Re: Ārdurvju iegāde
Autors: Aldiss (195.122.12.---)
Datums: 24/08/2022 13:15

Ja ārdurvis neatrodas ēkas ziemeļu fasādē, tad vēlamā krāsa durvīm ir balta. Citas krāsas, ja spīd virsū saule ir uzprasīšanās uz nepatikšanām.

Re: Ārdurvju iegāde
Autors: Tinis (78.84.92.---)
Datums: 24/08/2022 14:45

Piekrītu. Man durvis ir dienvidu pusē un baltas. Nekas nedeformējas un nelokās.

Re: Ārdurvju iegāde
Autors: Mr. (77.219.6.---)
Datums: 24/08/2022 18:37

Es arī piekrītu. Saprātīgie liek saules pusē baltas durvis, pārējie- kā grib.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **   *******   **     **  ********  
 **     **  ***   **  **     **  **     **  **     ** 
 **     **  ****  **  **         **     **  **     ** 
 **     **  ** ** **  ********   *********  **     ** 
  **   **   **  ****  **     **  **     **  **     ** 
   ** **    **   ***  **     **  **     **  **     ** 
    ***     **    **   *******   **     **  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727