UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Terases deelji - ar ko lakot?
Autors: Mr.T. (81.198.191.---)
Datums: 04/07/2006 16:09

Sveiciens!

Uzliku uz terases padaargus deeljus (lapegles, freezeetus). Tie itkaa esot vienreiz lakoti, bet negribas, lai paliek nesmuki peleeki, taapeec domaaju veelreiz paarlakot.
Ar ko vajadzeetu lakot? Maniiju veikalaa laku, kas domaata jahtaam (klaajam?). Vai taada buutu OK?
Smakas un ekologjiskais efekts iipashi negrabina, jo atrodas aaraa.

T.

Re: Terases deelji - ar ko lakot?
Autors: suns (80.232.248.---)
Datums: 04/07/2006 16:28

lapegle ir laba izvēle!!
vispār jau kokmateriālus āra apstākļiem ir labāk augstspiedienā imprignēt, bet ja jau esi ieklājis tad tas ir pa vēlu

Re: Terases deelji - ar ko lakot?
Autors: vapon (62.85.97.---)
Datums: 04/07/2006 19:10

man līdzīga problēma, bet ar žogu. pamēģināju divas lietas - viens variants Pinotex Basic+Pinotec ultra - rezultāts man nepatīk, jo baigi lec ārā koka struktūra (zari utt.). otrs variants - Rīgas laku un krāsu rūpnīcas Textodur (ja nemaldos). tas man patika labāk, bet nu arī so so.
esmu redzējis,ka tagad fasādēs daudz lieto koku, bet tas ir apstrādāts ar kaut ko citu.izskatās labi, bet nezinu kas tas ir.
moš kādam arī ir kādi ieteikumi?

Re: Terases deelji - ar ko lakot?
Autors: J (194.8.16.---)
Datums: 04/07/2006 23:00

Lakots koks jau jebkurā gadījumā agri vai vēlu paliks pelēks. Vajadzīgi antiseptiķi, labāk, ja augsspiedienā, bet var arī to pašu Pinotex.

Re: Terases deelji - ar ko lakot?
Autors: Didzisp (195.13.171.---)
Datums: 05/07/2006 17:46

Pinotex vairāk par pieciem gadiem netur. Saku to no savas pieredzes. Par tām augstspiediena piesūcināšanas tehnoloģijām nevaru apgalvot droši, bet domāju, ka arī nekādi brīnumi tur nebūs. Neviens jau nevar parādīt reāli lietū un saulē nostāvējušu desmit gadus vecu piesūcinātu dēli. Piesūcināti logu rāmji varbūt arī izturēs, jo tiem negāžas virsū ūdens, bet terase diez vai. Koks ir dzīvs materiāls un to vajag regulāri apstrādāt!

Re: Terases deelji - ar ko lakot?
Autors: agegs (---.EUnet.lv)
Datums: 12/07/2006 20:36

Koku var piesūcināt ar lineļļu (veikalos pārdodās), bet, ja jau ir nolakots, tad par vēlu.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **    **  **      **   *******  
 **     **   **   **   ***   **  **  **  **  **     ** 
 **     **    ** **    ****  **  **  **  **         ** 
 *********     ***     ** ** **  **  **  **   *******  
 **     **    ** **    **  ****  **  **  **         ** 
 **     **   **   **   **   ***  **  **  **  **     ** 
 **     **  **     **  **    **   ***  ***    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727