UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

pelējums un ventilācija
Autors: jaanus (87.110.130.---)
Datums: 03/08/2007 22:54

Pēlē ārējas sienas. Pelējums sāka veidoties pēc logu nomainas kas notika vienlaicīgi ar radiātoru mainu. Vienīga vieta kur ir labs ventilācijas izvads ir vannasistabā. Virtuvē ventilācijas šahta ir čupā. Istabā šahtu nav vispār. Māja nav papildus siltināts.
Ir domā bliezt caurumu virtuves ārējā sienā un aprīkot to ar ventilātoru. Ir aizdomās ka ziema ventilātora vieta varētu būt auksta.

Cik sarežģīti būtu tīrīt nestrādājošu ventilācijas šahtu? Dzīvoklis ir 1 stāvā, mājai 9 stāvi.

Logiem ir t.s. mikroventilācija. Vai ir līdzets ja izmanto to, lai gaiss kustētos (samazinātos mitruma līmeņis gaisā un pelējums nebrūktu tik aktīvi virsū).

Labprāt palasītu jūsu viedokļus un pieredzī.


Re: pelējums un ventilācija
Autors: v_t (84.237.181.---)
Datums: 03/08/2007 23:44

šis jautājums te ir izmalts krustu šķērsu. un viss ir pilnīgi skaidrs. cēļoņi zināmi un sekas uz sejas, tā teikt.
risinājums vienkāršs - vēdināt un kurināt.
netā tev neviens ventilāciju nesataisīs. pašam vien būs jāapstaigā visi deviņi stāvi un jumts, un jāskatās kur ir ciet. un turi logus vaļā. visu laiku.

Re: pelējums un ventilācija
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis (80.232.161.---)
Datums: 06/08/2007 16:14

Cik es zinu tādos jautājumos var palīdzēt skursteņslauķis. Vēl tādi Latvijā ir.

Re: pelējums un ventilācija
Autors: jaanus (87.110.130.---)
Datums: 07/08/2007 04:32

God. inženiera kungs- jūsu ieteikums ir vienkarsi super geniāls. Godīgi, es pat to nebiju domājs

Re: pelējums un ventilācija
Autors: v_t (84.237.181.---)
Datums: 07/08/2007 05:14

tas, tiešām, tā ir.

Re: pelējums un ventilācija
Autors: collschtox (87.110.3.---)
Datums: 21/08/2007 04:05

Varbūt visi augšējie salikuši tvaika nosūcējus, un nu tik pūš savu tvaiku Tev iekšā.Mūrē ciet un taisi caurumu ārsienā un liec ventilātoru ar mitruma sensoru, un taimeri u.t.t..Ja ir siltuma skaitītājs, tad labi būtu likt gaisa rekuperātoru(tikai nefiltrēt gaisu - bojā plaušas, alerģija).

Re: pelējums un ventilācija
Autors: JanisJanis (195.13.255.---)
Datums: 22/08/2007 00:54

Man arī ir tādā problēma ar logiem. Gribu tos noaminiiit jo vecie vairs nav virināmi. Bet baidos no ventilačiajs problēmām. Lodzinieki par mani smejās ka saku ka gribu fortachku.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   ********  ********  **    **  **     ** 
 **    **  **        **         **  **   **     ** 
 **        **        **          ****    **     ** 
 **        ******    ******       **     ********* 
 **        **        **           **     **     ** 
 **    **  **        **           **     **     ** 
  ******   **        **           **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727