UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: izcenojumi
Autors: intresents (80.249.194.---)
Datums: 08/05/2004 19:53

atbilde celtniekam (---.rss.lv)

es nesaprotu kadel sso jautaajumu tu uzdod man es gandriz to pasu ko tu rakstiju tikai varbut savadaka noformejumaa ????

Re: izcenojumi
Autors: Ludmila Kapustina (81.198.224.---)
Datums: 20/05/2004 15:33

Kur es varu nopirkt BIK?

Re: izcenojumi
Autors: intresents (80.249.196.---)
Datums: 14/09/2004 09:44

Vai kadam nav dorša gramata elektroniska veidā

Ja kāds grib apskatities ceņikus mazliet ir [www.dktbuve.com]
Par flizešanu - [www.optiroc.lv]

Reno temas novirzijaties ...
Autors: Vidox (87.110.111.---)
Datums: 14/12/2006 02:42

kur var dabut izcenojums tac ir virsraxc ...
un ta laikam nevar ...

Re: izcenojumi
Autors: juris melbergs (195.13.177.---)
Datums: 25/07/2007 16:52

VAJADZĪGI JAUNIE IZCENOJUMI REMONTDARBIEM.

Re: izcenojumi
Autors: DOBERS (---.Maskavas279-8.hacker.lv)
Datums: 25/07/2007 20:27

Runājot par tāmešanu latvijā tiešām ir haoss!rīgā lielāka konkurence,cena zemāka,jūrmalā nu tur jau dubultā būs :),ārspus rīgas, nu itkā lauki varētu jau lētāk,bet kapēc man tur katru rītu jākratās-cena būs takā jūrmalā ! :)) tādus tekstus esmu daudz dzirdējis no paziņām!vispār ar meistariem arī ir visādi,pieredzējis meistars vienmēr kaut kur nohaltūrēs,vai kvalitātē,vai laikā!jaunie strādās cītīgāk,darbā būs laicīgi,bet var kļūdīties kvalitātē.nav jau arii īpaši lielas iespējas darbinieku izvēlē,jāņem ko var!uzskatu ka ar uzņēmumiem tomēr labāk strādāt, ne tikai dēļ garantijas,bet ari dēļ darba uzraudzības,norises,darba kvalitātes un termiņa !individuālie meistari nāk un iet kad grib !runājot par m2 izcenijumiem es vienmer jautaaju vairaakiem cilveekiem,cik tas maksā un parējo izanalizēju pats,bet gribētu pateikt visiem kas grib celt- lētākais nu tiešām nav tas labākais,arī mateiālos.1.meistars dabū čakarēties ilgak.2.materiāli ātrāk nodilst(kaut vai krāsa).3.materiālam nav tas labākais izskats!personīgi man patīk pasūtītāji,kas ir ar dažādām kosmiskām idejām,un vēl patīkamāk ir ja to var realizēt ! :))

Re: izcenojumi
Autors: Edgars9 (85.15.227.---)
Datums: 21/10/2007 20:02

vai kads var atsutit uz e-pastu izcenojumus celtnieciba? busu pateiciga.

Re: izcenojumi
Autors: ref (87.226.64.---)
Datums: 22/10/2007 01:13

jaa jaa firmas dod garantiju, smiekligi, vai domaji taas, kuras uzcel un bankrotee, tur taa garantija ?
garantiju var but dod lielas firmas, kas nevar tik aatri bankroteet, bet mazie perdeli ? ha. sviests

Re: izcenojumi
Autors: Ambrosio (---.btv.lv)
Datums: 28/10/2007 04:30

Elmār, Tavs stāsts būtu daudz ticamāks, ja Tu nešausminātos par celtniekiem un neslavētu vienu celtnieku visās iespējamās un neatbilstošās vietās. Ja tiešām gribeji atstāt pozitīvu atsauksmi par šo būvfirmu, tad tam ir paredzēta sadaļa "Atsauksmes par būvfirmām"

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **              **  ********  **       
 ***   **  **              **  **        **       
 ****  **  **              **  **        **       
 ** ** **  **              **  ******    **       
 **  ****  **        **    **  **        **       
 **   ***  **        **    **  **        **       
 **    **  ********   ******   **        ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727