UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Par portala izvietioto informaciju !
Autors: Spoks (159.148.150.---)
Datums: 25/11/2002 08:56

Sveiki es te palasiijos un sapratu ka isti korektu informaciju te sanjemt nevar (http://buvnieciba.delfi.lv/readnews.php?news_id=17400) Sadalja par cenam apskatijos siltum izolacijas cenas un mani parsteidza ka buvniecibas sadalja iesaka izmantot rulju materialus vertikalaam konstrukcijaam! Pec savas rugras pieredzes varu teikt ka TAS IR GARAM. Kvalitates nau nekadas jo rulji it seviskhi kas ir tie dzeltenie laikam stikla vate nobrauc leja un nemaz nepilda savas funkcijas !!!!!!!!!!!

Varbut redakcijai ir verts griezties pie izplatiitaajiem un lai tie konsulte bet nevis attainot nekorektu info !!!!!!!!!!!!!



Ar cienu
Sp

Re: Par portala izvietioto informaciju !
Autors: Martins (159.148.20.---)
Datums: 09/12/2002 13:26

God. Spoks!

Informacija tika sagatavota sadarbiba ar minetajiem akmens vates izplatitajiem.

Attieciibaa un Juusu teikto :
"Kvalitates nau nekadas jo rulji it seviskhi kas ir tie dzeltenie laikam stikla vate nobrauc leja un nemaz nepilda savas funkcijas !!!!!!!!!!!",
varu piebilst ,ka mees veeletos zinat konkretu materiala modeli un izgatavotaju, lai reklamacijas gadijuma citi pirceji butu piesardzigaki.

Cik man zinaams dzeltena akmens vate ir ne tikai firmas Ahlstrom razotajiems.

P.S.Nakotnei. Ja Jus esat tik dedzigs cinitajs par taisnibu, tad ludzu publicejiet ari savu vardu un mailu....



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         **     **  **     **  ********  **    ** 
 **    **    **   **   **     **     **     **   **  
 **    **     ** **    **     **     **     **  **   
 **    **      ***     *********     **     *****    
 *********    ** **    **     **     **     **  **   
       **    **   **   **     **     **     **   **  
       **   **     **  **     **     **     **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727