UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Aktuāli!! - no kā būvēt ?
Autors: ivoeg (81.198.54.---)
Datums: 12/05/2004 22:11

Šī tēma, no kā būvet, droši vien jau ir šeit ir cilāta un apspriesta, bet tomēr man, kurš nav lietpratējs būvniecības niansēs īsti atbilde nav skaidra.
Ir iegādāta zeme- gruntsūdens līmenis paaugsts, ir skaidrs ko vēlos- māja ap 150m2 funkcionāla bez ārišķībām, bet nav īsti skaidrs no kā labāk celt.

Saprotu ka lētākais variants ne vienmēr ir labākais, bet cena nav mazsvarīga, jo neesmu bagātnieks.

Koka paneļu māju vai mūra ?

Ja mūra tad keramzītbloku vai aeroc vai no citiem materiāliem?
Vai noteikti jāceļ no importa materiāliem,vai arī mūsējie ir pietiekami kvalitatīvi?

Gribas kā jau kārtīgam Latvietim LĒTI un LABI.
Jautājumu ir daudz, jo jātērē sava nauda un gribas izdarīt izvēli pašam, nevis pēc celtnieku ieteikumiem, jo no tā viņiem būvēt ir ērtāk.

Ceru ka pēc Jūsu argumentiem spēšu izdarīt savu izvēli.

Re: Aktuāli!! - no kā būvēt ?
Autors: Kārlis Žilvinskis (81.198.38.---)
Datums: 14/05/2004 20:39

Kā jau kārtīgam Latvietim varu piedāvāt kārtīgu guļbūvi no virpotiem baļķiem ar no iekškuses siltinātām ārsienām. Sienās iestrādātas tērauda armatūras un speciāli enkuri lai nesēžas. nav arī dārgi.
Pats dzīvoju guļbūves mājā kas celta ap 1880. g.
Sīkāka informācija pa m.t.:5901880 vai fas5@#$%&navigator.lv

Re: Aktuāli!! - no kā būvēt ?
Autors: Ta luuk (159.148.150.---)
Datums: 17/05/2004 08:18

Nu ja man baidiities ka 1880 gada bija citas prasiibas pret majam un cita guljbuvju celtniecibas prakse !

Un kā tiek panākts tas ka ēka nesēžās ? Mna licies vienmēr ka tas ir OK ka sēžās mazāk spraugu utt.

Man viens pazistams ar guljbuve dzivo. nu ar to kurināšanu vien darbojas. Varjaubuut ka kautkas nepareizi izdariits. Bet skandibnavija ekas bez siltinashanas uzskata par vasaras majam jo šīm majam nevar izmerit vai noteikt konstrukciju siltumpretestiibu.


Jautājums ar ko siltiniet tas ekas no iekshpuses un cik bieza ir izolācija ?


Ta luuk

Re: Aktuāli!! - no kā būvēt ?
Autors: reins (---.eth.delfi.lv)
Datums: 17/05/2004 15:04

nu kaadreiz kokus cirta noteiktos laikos, meerceeja , zhaaveeja dabiskos apstaakljos cik cm tik gadus un dies vien zin ko veel ieveeroja, a tagadinj ceert kad pagadaas, kaltee iekshaa un un gatavs , taakaa nu nez vai ir korekti saliidzinaat un apgalvot ka arii muusdienu meistarojumi piedziivos to pashu muuzhu

Re: Aktuāli!! - no kā būvēt ?
Autors: Skandinaavs (80.232.151.---)
Datums: 18/05/2004 08:59

Buuvee koka panelju - sienaa 20cm /pareizi ieliktu/ vati, griestos ~30-40cm/cik nav zjeel/, labus logus un buus siltaakaa maajaa starp visaam muura maajaam.

Re: Aktuāli!! - no kā būvēt ?
Autors: ivoeg (81.198.54.---)
Datums: 18/05/2004 20:01

Koka paneļu- varbūt, tikai es nevaru asprast, kāpēc palasoties šajā forumā es visbiežāk sastopu skeptisku attieksmi pret koka paneļu mājām ? Un kā ir ar grauzējiem vatē, koka konstrukciju staigāšanu mainoties apkārtējam mitrumam? Varbūt kāds šeit var"'TOLKOVA'' apstāstīt par šīm mājām.
Koka cenas arī ir jūtami cēlušās, varbūt jau vairs nav lielas starpības būvju izmaksās.

Re: Aktuāli!! - no kā būvēt ?
Autors: Hary (80.232.151.---)
Datums: 19/05/2004 09:01

Skeptiskaa atieksme, manupraat, naak no stagnaatiem, nezinu, varbuut Liivaanu maajas pie taa ir vainiigas. Skandinaavijaa vismaz 50% no maajaam ir koka panelju. Ir naacies padziivot koka panelju maajaa, kura celta pirms 90gadiem - mana atieksme mainiijaas, uz labo pusi

Re: Aktuāli!! - no kā būvēt ?
Autors: celtniek (80.233.248.---)
Datums: 19/05/2004 10:50

Gullbuuveem nav ne vainas,tikai iistens Latvietis nedziivo virpotaa gullbuuves maajaa bet ar rokaam cirstaa.Ja nodarbojas tikai ar kurinaasanu,tad kaads protams atkal nohaltuureejis.
NO KAA? Tiiri gaumes jautaajums,kaa parunaa saka "vienam meita ,otram maate"



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  ********  **    **  **     **  ******** 
 **  **  **  **        ***   **  **     **     **    
 **  **  **  **        ****  **  **     **     **    
 **  **  **  ******    ** ** **  **     **     **    
 **  **  **  **        **  ****   **   **      **    
 **  **  **  **        **   ***    ** **       **    
  ***  ***   **        **    **     ***        **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727