UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Kādu jumta segumu izvēlēties?
Autors: Shivers (81.198.154.---)
Datums: 12/05/2004 23:49

Šīfers pagalam. Jāmaina nost. Ja kāds varētu nokomentēt ko tad būtu labāk likt vietā"!? Kas ir labāks un ilgspēlējošāks? Rannila? Isola? Iko? Onduline? Kādi būtu +/- ?

Paldies par info!

Re: Kādu jumta segumu izvēlēties?
Autors: G (159.148.92.---)
Datums: 13/05/2004 10:36

Neko ilgmūzīgāku par daktiņiem neatradīsi, jautājums, vai ties der Tev cenas un izskata dēļ...

Re: Kādu jumta segumu izvēlēties?
Autors: A (81.198.154.---)
Datums: 26/05/2004 08:53

Rannila-vieglāk.

Re: Kādu jumta segumu izvēlēties?
Autors: celtniek (80.233.248.---)
Datums: 26/05/2004 23:12

Rannila grab lietus laikaa,piemeeram mani taa skanna besii.
Mans tops:1)Dakstiņi
2)Zāles jumts(bet reti kuraam eekaam un vietaam piestaav)
3)Bitumena ssindelli.
Bet par gaumi nestriidaas,ja grib leetaak un lai viss vienkaarssaak,ssiifera vietaa klaaj virsuu Onduline villnnloksnes vai liidziigus materiaalus.Par ssiiferi jau labaak izskatiisies.

Re: Kādu jumta segumu izvēlēties?
Autors: Koļa (195.62.156.---)
Datums: 27/05/2004 08:20

Rannilai ļoti liels trūkums:ja izmantojiet ārejās TV antenas-nākas tām mainīt vietu,celt augstāk u.t.t.atstarojumu dēļ,un ja, nedod dies, ugunsgrēks bēniņos-kamēr metāls nesadeg,no ārpuses nenodzēsīsi.Ondulines loksnes pēc 5 gadiem paliek tādas kā netīras-zaudē skatu.Dakstiņiem liels svars,ja kas,grūtāk remontēt.Patīk bitumena šindeļi.

Re: Kādu jumta segumu izvēlēties?
Autors: Taa luuk (80.232.151.---)
Datums: 27/05/2004 15:35

Labaakai jumts - taads, kaadu vari atljauties!

Re: Kādu jumta segumu izvēlēties?
Autors: K. (---.lmt.lv)
Datums: 01/06/2004 10:56

Vai ir kāds izmantojis, vai kādam kāds paziņa ISOLA POWERTEK ??
Tas pats bleķis, tikai virsma noklāta līdzīgi kā bituma šindeļiem.
Cena gan ir varen nepievilcīga, bet toties kluss, salīdzinājumam ar Rannilas tipa jumtu.

Re: Kādu jumta segumu izvēlēties?
Autors: ripa (---.isr.lv)
Datums: 01/06/2004 18:05

Par Rannilas grabēšanu - mīts. Es pats pagājušā gadā nomainīju šīferi pret Rannilu. Man jau teica- jutīsies kā metāla mucā, kad lietus līs. Nu fufelis. Pilnīgs fufelis. Protams, ja nekas starpā nav tad, tāds arī rezultāts, bet nevar būt, ka nav nekāda siltināšana paredzēta?
Tikai neiesaku pa taisno no Rannilas ņemt - neatsaucīgas un uzpūtīgas būtnes tur strādā. Par to pašu cenu varētu Tapeksā paņemt.
Tad jau Rīgā visi bēniņos būtu ar nervu sabrukumu, jo galvenokārt skārda jumti ir visapkārt.
par degšanu taisnība no dzēšanas viedokļa, bet ja uguns jau līdz jumtam, tad degošas bitumena (vienkāršiem vārdiem sakot krāsotas papes) loksnes + finieris vai skaidu plāksne nu nebūs tas arguments ar ko pārliecināt.
ISOLA POWERTEK tas ir labais! ja var atļauties, tad noteikti! es kodu pirkstos, bet tomēr nenopirku, jo 2xdārgāk par parasto bleķi.

Re: Kādu jumta segumu izvēlēties?
Autors: celtniek (80.233.248.---)
Datums: 04/06/2004 10:40

ripa,dazzam taa jumta grabeessana patiik,jo uzskata ka lietus laikaa tas ir romantiski.Ne jau visiem tas besii,bet konkreeti mani gan.Isteniibaa piekriitu Taa Luuk-labaakais jumts kaadu var atllauties.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  ********   **    **  ********  
 **     **  **   **   **     **   **  **   **     ** 
 **     **  **  **    **     **    ****    **     ** 
 *********  *****     ********      **     ********  
 **     **  **  **    **            **     **     ** 
 **     **  **   **   **            **     **     ** 
 **     **  **    **  **            **     ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727