UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Silikātbloki SILKA M
Autors: GL (---.102.17.home.M1.2.lan.mits.lv)
Datums: 20/07/2004 22:36

Vai kāds varētu dalīties pieredzē par plusiem un mīnusiem būvējot divstāvu celtni no SILKA M blokiem! Kādu izvēlēties siltināšanas materiālu?

Re: Silikātbloki SILKA M
Autors: G (159.148.92.---)
Datums: 21/07/2004 08:28

Labs materiaals, siltinaashanaa kaa taadaa vajadzeetu izvairiities no putupolistirola - izveelies mineraalvati un nekjuudiisies.
Vieniigais jaauzmanaas no SILKAS reklameetaas metodes - 15cm biezaam nesoshajaam sienaam, tur nav padomaats taads faktors, kaa ljodze...
24cm sienas (nesoshaas), un lai izdodas!

Re: Silikātbloki SILKA M
Autors: GL (---.102.17.home.M1.2.lan.mits.lv)
Datums: 21/07/2004 19:46

Paldies,G! Laikam jau esat profesionālis... Esmu nepraša,bet kā firma savā reklāmā var atļauties rakstīt tekstu,ka ir iespējamas 15 cm nesoās sienas,ja Jūs minat ļodzes argumenu, kas nepieļauj to darīt, tas mani dara uzmanīgu... Var būt tomēr palikt pie laika pārbaudītā Fibo? Vai risks izmantojot šo materiiālu ir to vērts? Vai Jums ir kāda pieredz ar šo materiālu un kāda veida java būtu jāizmanto celtniecības procesā? Jau tagad esmu pateicīgs par jebšukādu patiesu informāciju! GL

Re: Silikātbloki SILKA M
Autors: G (159.148.92.---)
Datums: 22/07/2004 08:21

Nevajag baidiities no silikaata - no padomju laikiem tas ir izmantots daudz un dikti, ekologjijas zinjaa klasi augstaak par fibo, nestspeeja arii!
Var izmantot reklameetaas liimes, var arii kalja-cementa javu (ar gaisa starpslaani), kas izmaksaa krietni leeetaak (cements, smiltis, maisiitaajs + viirinjsh, kas ko saprot no maisiishanas) ar liimeem ir sliktaak, bloki nekad nebuus ideaali preciizi, liidz ar to reklameetais liimes pateerinjsh buus X 2...
Es personiigi izveeleejos Keraterm, kas savukaart ir klasi augstaaks par Silikaatu...

Re: Silikātbloki SILKA M
Autors: Taa luuk (159.148.150.---)
Datums: 22/07/2004 08:56

Silikāt bloki ir iecienīti mūsu brālīgajā lietuvā un zinot un redzot kā shie būvējās domāju ka nav problēmu pats galvenais lai projektam aci uzmet konstruktors lai novērstu kļūdas ko var pieļaut izvēloties nepareizu materiālu !


Ta luuk

Re: Silikātbloki SILKA M
Autors: Silikatbloki (80.81.37.---)
Datums: 28/07/2004 13:07

Es nodarbojos ar silikaata bloku tirdznieciibu gan vairumaa, gan mazumaa - ideāli labs materiāls, turklaat nekaadas ljodzes nav arii izmantojot 15 cm biezus blukus, arii izmeeri ir preciizi. Ja kaadam ir interese, luudzu zvaniit pa tel. 9276904, vai rakstiet: juris.cap@#$%&tec2000.lv

Re: Silikātbloki SILKA M
Autors: G (159.148.92.---)
Datums: 29/07/2004 09:29

Juri!
Vai Jums ir buuvnieka izgliitiiba, vai tikai tirgojat???
Ljodze ir buuvkonstrukcijas paraadiiba, kas raksturiiga nepietiekami biezai sienai (populaarzinaatniski, lai vieglaak saprast)...
Ja veel kaadi jautaajumi, varbuut tomeer vajag konsulteeties ar speciaalistiem...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********   ********  **     **  ******** 
 **   **   **     **     **     **     **  **       
 **  **    **     **     **     **     **  **       
 *****     **     **     **     *********  ******   
 **  **    **     **     **     **     **  **       
 **   **   **     **     **     **     **  **       
 **    **  ********      **     **     **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727