UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: FIBO 300 mm + ??? akmensvate
Autors: ta luuk (159.148.150.---)
Datums: 25/11/2004 10:57

Ja uzkeras gan un noteikti ir ieguveeji !
es esmu to ieguveeju skaitaa jo salidzinot ar kaiminjiem es dzivoju bez bedas !



ta luuk dzo ;-)

Re: FIBO 300 mm + ??? akmensvate
Autors: Luuk tā (80.232.128.---)
Datums: 25/11/2004 15:22




Speciāli ta luuk

Arī te tu esi ar saviem spriedelējumiem. Ja ir vajadzīgs info par siltināšanas materiāliem esmu gatavs Tev to nosūtīt (par velti). Bet kaimiņu tiešām žēl.(ja ar tādu jādzīvo, kas ļāva siltināt ar kautko citu). Kur Tu biji agrāk?

Re: FIBO 300 mm + ??? akmensvate
Autors: Dzo (159.148.150.---)
Datums: 25/11/2004 15:45

atsuuti s.spoks@#$%&inbox.lv

Esmu gatavs uzklausiit visu ko vien speej man pateikt !



ta luuk


P.S.

Zini patiesiiba zinot kas notiek buvnieciba latvija jaatziist ka labus materialus izmanto gauzaam maz un lielakoties tie ir dazjadi erzacs risinajumi
(piemeram gar pamatiem izmanto EPS nevis XPS viens razjotajs nokraso parato putjiku zilu un re kaa visi iet liidzi a razjotaajs reali maldina patereetaaju tieshi ta pat ka siltumizolejoshie gazbetoni utt. )
nevar jau visam klaat nostaaveet manis peec kaut no govs mesliem taisa bet ja cilvekiem ir interese kautko uzzinaat kapeec ne ?




Re: FIBO 300 mm + ??? akmensvate
Autors: Luuk tā (80.232.128.---)
Datums: 25/11/2004 16:21

Klausies ta luuk!
Tu vispār zini ar ko atšķirās tā saucamais zilais EPS, ko izmanto gar pamatiem no parastā baltā EPS. Nezini? Tad neraksti muļķības. Zilās EPS loksnes ir ražotas blokformā - gatava loksne un tātad poras ir noslēgtas un īpašības salīdzinot ar XPS ir stipri līdzīgas (siltumvadītspēja, ūdens uzsūce, u.c.). Zilais EPS un baltais EPS atšķirās diezgan būtiski, gan ar ražošanas paņēmienu, gan ar īpašībām.

ta luuk

Re: FIBO 300 mm + ??? akmensvate
Autors: Ta luuk (159.148.150.---)
Datums: 26/11/2004 08:28

Pamatiem izmanto XPS nevis EPS eps pec savas buutiibas ir ar valjeeju poru !
Es runaju par to ko razjo Dobele nevis par DOW !

Tevi labi apstrada tavi darba deveeji ar "pareizoi ideologjiju"Latvija un Baltijas valstiis netiek ražots XPS !
Ja atshkiras ar kraasu un bliivumu !

Eu dzo neesmu sanjemis no tevis neko ! Tadad turpinu ....

Ta luuk džo !

Re: FIBO 300 mm + ??? akmensvate
Autors: Ta luuk (159.148.150.---)
Datums: 26/11/2004 08:37

I love it


Eu dzo vai tad putiuplasta razjotajiem neiet ka esi tik agresiivi noskanjots?
Ka tu tik dusmiigs? Ko ?

es kautkur lasiju shadu atzinju : taisniiba ir kaila un katrs to apgerbj pa savam pratam !

Te foruma ir vairaaki viedoklji VT runa par atstarojosham lietam bet nenoliedz putuplastu un vates, Ta luuk ari nenoliedz ne atstarojosho ne putuplastus ne ari ko citu tikai katrai lietai ir savs pielietojums. Savukart DZO vis ir slikti kas nav putuplasts.

Liecies miera atslaabsti te tev medalju par shito visu nedos vieniigais cilveeki pateiks paldies ja vinji buus radushi atbildi uz sevi intereseejoshiem jautajumiem ! ja tu gribi kauties ej ringaa un sper valja.

Re: FIBO 300 mm + ??? akmensvate
Autors: AlusLV (---.deac.net)
Datums: 09/01/2005 18:16

Nākotnē ir doma kaut ko uzbūvēt, bet man kaut ko sāk likties ka fibo ir mazstāvu ēkai baigais mēsls. Doma būvēt man būtu vienstāvu māju no Aeroc clasic 200 un siltināt ar akmens vati Ral 4 (B-100mm). Nezinu kaa būs ar izmaksām par materiāliem un būvēt taisos pats. Tagad aktīvi lasu visādus materiālus. Un kā varetu būt ērtāk veidot apkuri (centrālo) un ūdensapgādi?? Būsu pateicīgs par jebkuru padomu!

Re: FIBO 300 mm + ??? akmensvate
Autors: praktiķis (195.62.156.---)
Datums: 10/01/2005 08:21

Vakar daudziem nebija elektrības un ūdens.Es biju priecīgs,ka man apkure iespējama arī uz pašcirkulāciju,kaut arī lēnāk jākurina.Ūdeni ar spainīti atnesīsi,bet elektrību-ja 24 st.jārūcina ģenerators,lai darbotos apkure..."AlusLV" izdari secinājumus!

Re: FIBO 300 mm + ??? akmensvate
Autors: GTA (---.eunet.lv)
Datums: 28/01/2005 13:29

Kāds var pateikt kaut ko par paštaisītiem skaidbetonu blokiem
Vaitad skaidbetona bloks 250x250x600 ir tik pat izturīgs kā fibo 250mm biezais?
Kā vispār palielināt skaidbetonu bloku izturību.
Man pašam tā pamaz naudiņas, bet māju gribas, tāpēc močīšu no skaidbetona divus stāvus, varbūt vajag biezāku, lai izturīgāks?

Re: FIBO 300 mm + ??? akmensvate
Autors: maaris (---.exigengroup.tl.lv)
Datums: 01/02/2005 09:27

jaa, teema te izveersaas nepajokam.
Bet ja godīgi, nu padomājiet, griestus no bēniņiem siltināt ar putoplastu jeb kā tur pareizi sauc. var kāds to iedomāties ? man šķiet par gaisa apmaiņu te jāaizmirst, salīdzinājumā ar akmensvati

ja kļūdos, pielabojiet

Re: FIBO 300 mm + ??? akmensvate
Autors: m.c. (---.tec2000.lv)
Datums: 17/02/2005 15:08

No Janvāra lētāk sanāk būvēt no Aeroc, jo classiks ir lētāks par fibo - siltumizolācijas slānis arī nav vajadzīgs tik biezs kā fibo.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **    **  ********  ********   ******  
 **     **   **  **   **        **        **    ** 
 **           ****    **        **        **       
 ********      **     ******    ******    **       
 **     **     **     **        **        **       
 **     **     **     **        **        **    ** 
  *******      **     ********  ********   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727