UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: jumta segums
Autors: delver (78.84.206.---)
Datums: 05/06/2008 12:27

nuu ... man arii ieprojekteets ljoti leezens jumts (1:14) un es to dariiju tieshi taadu apsveerumu deelj, lai sniegs ilgaak paliktu uz ta jumta un nesliideetu nost (ja nu mums palaimeesies un buus veel kaartiigas ziemas ar normaalu sniega segas biezumu, taatad vismaz peec cilveeku pieredzes tas ir labs papildus siltuma saglabaataajs (jo tach caur jumtu vinsh visvairaak iziet no maajas).
Taču skaidrs, ka uzreiz 2as lietas kļūst aktuālas. 1) Smagums - kad sniegs piesūcas ar ūdeni, tāpēc jāparedz pamatīgas, spēcīgas jumta konstrukcijas, ko arī izdarījām. 2) Ļoti godprātīgs darbs no jumiķu puses. Jo tas mitrums uz taa jumta buus visu (citreiz ilgo) atkušņa laiku, samērā garos Latvijas lietus periodus utt.
Aaa un vēl otrs pluss kamdēļ es tādu jumtu gribēju - ceru uz daudz saulainām un karstām vasarām (patīk dienvidnieku pieredze), vēlos margas pa perimetru un ko tur tik nevar izdomaat uz tik leezena, liela jumta. (baseins, sauļošanās, lapenīte/ziemas dārzs utt.) un nav jāstāv korķos, braucot uz jūrmalu.
A runājot par segumu projektā paredzēts kausējamais bitumens, bet tā kā ta sir ļoti atbildīgs moments un ar to uzticēšanaos no pieredzes tā ir kā ir, tad laikam būs vien jāparedz uz šo etapu lielāka summiņa. Domāju par to TEHNOPROK BEZŠUVJU HIDROIZOLĀCIJAS SEGUMA MATERIĀLU ko piedāvā Skb būve. (skbbuve.lv)
Tās nu būtu tādas kā pārdomas par lēzenajiem jumtiem. Varbūt kādam pieredze ar šo vai tāda tipa materiālu?

Re: jumta segums
Autors: fricis (---.dpa.lv)
Datums: 05/06/2008 16:03

Es domāju ka likšu to pašu Rukki. Doma jau laba par jumta izmantošanu, bet nu es to nepavilkšu.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********    ******    *******   **    **   *******  
 **     **  **    **  **     **   **  **   **     ** 
 **     **  **        **     **    ****           ** 
 ********   **         ********     **      *******  
 **     **  **               **     **            ** 
 **     **  **    **  **     **     **     **     ** 
 ********    ******    *******      **      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727