UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Kondensāts istabas ārējos stūrosgar grīdas līsti
Autors: Viesturs Z (78.84.124.---)
Datums: 02/11/2008 12:25

Sākoties apkures sezonai istabas ārējos stūros un gar ārējām sienām pie pie grīdas līstēm slapjums un arī siena pamitra. Siena no ārpuses silikāta ķieģelis,ģaisa sprauga, gāzbetons, apmetums, tapetes.Kāds iemesls un ko var darīt lai novērstu. Apkure krāsns. Iepriekš pateicos par izskaidrojumiem un padomiem.

Re: Kondensāts istabas ārējos stūrosgar grīdas līsti
Autors: einārs (81.198.245.---)
Datums: 02/11/2008 13:37

lietus līst uz sienas un ziemeļu puse droši vien.vispār. ja veca māja tad jātaisa caurumi ciet no ārpuses.tās pat varētu būt ventilācijas šahtas kuras uz ziemu aizbāž, bet vasarā attaisa.

Re: Kondensāts istabas ārējos stūrosgar grīdas līsti
Autors: ivec (87.110.242.---)
Datums: 02/11/2008 18:00

Pameklē arhīvā, šito lietu cilāja.
Vietā kur grīda saskaras ar pamatiem, virs pamata nav siltumizolācija, bet laikam tikai betons, tā arī aptuveni iznāk grīdlīstes vieta un viņa salst cauri.

Re: Kondensāts istabas ārējos stūrosgar grīdas līsti
Autors: Harijs T (---.ejae.lv)
Datums: 04/11/2008 10:25

Apkure bija palaista pārāk vēlu, nāksies pārmaksāt kamēr viss izžūst.

sekas var skatīt
[download.proclima.com]
/www.astmaalergija.lv

Re: Kondensāts istabas ārējos stūrosgar grīdas līsti
Autors: d.v (78.84.155.---)
Datums: 25/11/2008 13:45

Nevar sanākt ka tev 1.gāzbetona bloku izlīdzinošā kārta nav vienādā līmenī ar 1.st grīdu? Ja tā tad ir lieli sū....

Re: Kondensāts istabas ārējos stūrosgar grīdas līsti
Autors: Sp (80.81.38.---)
Datums: 16/12/2008 15:50

Ja turpinas vēl joprojam jaskatas vai sienas un pamatu mezgls ir korekts. man jau liekas ka tur pec kada smuka aukstumtiltinja ož... bet ja saus tad esi nu ka raams! Esmu bijis majas kur griida auksta bija a tur izradas ka stap gridu un izolaciju vejsh sviplo ka nemetaas ipashnieki garas sejas raadiija kad atjaucaam valja ;=-)))))

Re: Kondensāts istabas ārējos stūrosgar grīdas līsti
Autors: Viesturs Z (78.84.146.---)
Datums: 27/12/2008 10:46

Jā turpinās un saprašana ko tālāk. Gar visām ārējās sienas līstēm kondensāts, istabās kurās guļ- vai tiešām ventilācija vai konstrukcija kļūdas būvējot

Re: Kondensāts istabas ārējos stūrosgar grīdas līsti
Autors: Viesturs Z (78.84.146.---)
Datums: 27/12/2008 11:26

cerams ka kads varēs ieteikt ko konkrētu

Re: Kondensāts istabas ārējos stūrosgar grīdas līsti
Autors: einārs (87.110.163.---)
Datums: 27/12/2008 13:25

ja 1stāvs tad "ivec" komentārs būtu vietā.ko tev tur ieteikt.garantijas jau tev nav,neviens nenāks,nepārtaisīs,pašam jātaisa vai jāmeklē kas salabo.ja naudas daudz ta vēl tā,bet ja nav tad traki,jāekonomē un jākrāj.pa latu m2 neviens netaisīs.

Re: Kondensāts istabas ārējos stūrosgar grīdas līsti
Autors: ROCK (213.180.99.---)
Datums: 27/12/2008 21:55

to vienstavs z

Klau nemokies ar eksperimentiem! es ieteiktu uztaisi termografiju, tad tev bus skaidrs kas ir par lietu vai konstrukcijas vai ventilacijas problemas.
paskaties www.artiva.lv

eksperimentejot var izteret laiku un naudu vairak neka beigas buus saprashana!

Re: Kondensāts istabas ārējos stūrosgar grīdas līsti
Autors: Viesturs Z (78.84.146.---)
Datums: 31/12/2008 11:39

tikai pa to ciparu ko prasa var māju nosiltināt.Tā piemetu uz 700-800Ls sanāk pēc viņu cenām.

Re: Kondensāts istabas ārējos stūrosgar grīdas līsti
Autors: Ambrosio (---.btv.lv)
Datums: 31/12/2008 22:35

Viestur, Tu pats piemeti, vai viņīem uzzvanīji un paprasīji konkrēti par savu problēmu un potenciālo diagnosticēšanas veidu? Man tik dārgi gan nesanāca.

P.S. Izstāsti kā Tu iedomājies māju nosiltināt par 700-800 Ls? Un cik liela Tev tā māja?

Re: Kondensāts istabas ārējos stūrosgar grīdas līsti
Autors: einārs (87.110.163.---)
Datums: 01/01/2009 14:33

viņam atkal pa lēto siltinās.ar kondensātu stūros vēl nepietiek. :D

Re: Kondensāts istabas ārējos stūrosgar grīdas līsti
Autors: Viesturs Z (78.84.146.---)
Datums: 02/01/2009 20:31

Par izmaksām uzrakstiju e-pastu un man tika atbildēts pa punktiem. Cik pirmā stunda , otrā transports u.t.t. un protams +PVN.

Re: Kondensāts istabas ārējos stūrosgar grīdas līsti
Autors: Ambrosio (---.btv.lv)
Datums: 02/01/2009 20:46

Viestur, stundu skaitu pats vai viņi aptuveni piemeta?

Man māju pārbaudīja laikam pusotrā stundā. Nebija īpašu problēmu.

Re: Kondensāts istabas ārējos stūrosgar grīdas līsti
Autors: einārs (87.110.163.---)
Datums: 03/01/2009 13:12

Ambrosio,tu pasaki viņam cik tas tev izmaksāja,lai taču ir pie kādas cenas pieķrties.man tāds skats no malas,ka viņam jau ausis atliekušās no makaroniem. :)

Re: Kondensāts istabas ārējos stūrosgar grīdas līsti
Autors: ROCK (213.180.99.---)
Datums: 03/01/2009 13:23

pag pag !! Viestur!


es esmu dzirdejis, ka tas parbaudes izmaksa 300 - 400 Ls ja ta pa pilnu programmu!
ka tev sanak 700 - 800 Ls!!?!

Re: Kondensāts istabas ārējos stūrosgar grīdas līsti
Autors: Ambrosio (---.btv.lv)
Datums: 03/01/2009 14:01

Nu man bija īpaši izdevīga cena, jo es ņēmu Proclima tvaika izolāciju. Sanāca, ka viņi daļēji arī sevi pārbaudīja.

Bet principā ceņņiks ir diezgan vienkāršs:

Par blīvuma pārbaudi (tur laikam ir iekšā arī termogrāfija) - 140 Ls pirmā stunda, katra nākošā - 70 Ls. Pārbaudei nepieciešamais laiks atkarīgs no:

* darba daudzuma, lai sagatavotu māju pārbaudei (caurumi jāaiztaisa, ventilācija un citi izvadi jānoslēdz utt.)
* no fiksējamo defektu skaita. Jo labāk māja uztaisīta, jo mazāk laika jāpavada defektus fiksējot. Fiksēt var lielākās problēmas, vai kādas var sagribēties fiksēt arī mazas un nebūtiskas problēmas.
* no nepieciešamās atskaites. Viena lieta, ja grib tikai fiksēt problēmas, otra lieta, ja grib celtniekus legāli "aiz olām pakārt".

Normālai mājai parasti pārbaude iekļaujas 2-3 stundās, tātad tāda pārbaude varētu iekļauties 250-350 Ls.

Plika termogrāfijas pārbaude - 90 Ls pirmā stunda, 45 Ls katra nākošā. Parasti var iekļauties 100-200 Ls. Ar pilnu dokumentāciju var izaugt līdz 300-400 Ls.

ATRUNA. Minētās kopsummas nevar uzskatīt par akmenī iekaltām un attiecināmām uz jebkuru objektu. Ja kāds grib uztaisīt pārbaudi, vajag izrunāt konkrēto objektu un konkrētās vēlmes ar pārbaudītāju. Kontakti: www.artiva.lv

P.S. Nu un PVN stundu cenām klāt droši vien.

Re: Kondensāts istabas ārējos stūrosgar grīdas līsti
Autors: vbn (78.84.188.---)
Datums: 04/01/2009 00:01

[www.ekodoma.lv]

Pasteidzies, kamēr akcija...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **   ******    ******    **      ** 
 **     **  **     **  **    **  **    **   **  **  ** 
 **     **  **     **  **        **         **  **  ** 
 **     **  **     **  **        **   ****  **  **  ** 
 **     **   **   **   **        **    **   **  **  ** 
 **     **    ** **    **    **  **    **   **  **  ** 
 ********      ***      ******    ******     ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727