UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: koka paneļu māja
Autors: Haralds (80.233.244.---)
Datums: 15/10/2007 19:00

Es jau izteicos vienā foruma rakstā, ka es ceļu koka karkasa ēku, ko apšūšu ar fibrilītu iekšā likšu ekovati utt.

Patreiz karkass ir jau zem jumta, tikko dabuju fibrolītu otram stāvam. Šogad arī beigšu ar fibrolīta apšūšanu un logu pasūtīšanu.

Šī gada procesu esmu sabildējis un salicis bildes te:
[www.5dim.lv]

Strādāju pēc darba 3-4 stundas dienā, vienu vai divas dienas nedēļā atnāk kāds palīgā. Par to cik tālu viss ir samontēts kopsummā esmu izdevis kādus 7 tk. naudas. Droši vien brigāde ļaužu to varētu veikt mēneša laikā, bet plus vēl tie paši 7 tk. naudas. Patreiz varēju iztikt saviem spēkiem.

Re: koka paneļu māja
Autors: Aldiss (---.kaubamaja.ee)
Datums: 15/10/2007 19:56

Harald - no kuras firmas sutiji Kopnes?
un kadi ir TAvi iespaidi par to kvalitati vai koki ir impregneti?
Es ari gatavojos izmantot kompnes, galvenokart laika ekonomijas nolukos viengais mani uztrauc tie metala savienojumi (konektori) - vai laika gaita tie neizlurkajas?

Re: koka paneļu māja
Autors: Haralds (80.233.244.---)
Datums: 16/10/2007 17:30

Tieši tā paša laika ekonomjas pēc arī pasūtīju kopnes, jo var jau to visu salikt pats naglojot savienojuma vietās saplākšņa kvadrātus, bet tam laiks aizietu pietiekoši ilgs.

Es izsūtīju sava jumta skici trim firmām. Pirmie atsaucās JMR. Pārējie ar laiku atsūtīja savus piedāvājumus, bet naudas izteiksmē tie bija līdzīgi.
JMR arī pietiekoši ātri tās izgatavoja. Solīja mēneša laikā, bet praktiski pēc divām nedēļām jau zvanīja un runāja laikus, kad var atvest.

Kopņu kvalitāte ir pietiekami laba neapdzīvotiem bēniņiem. Par koksnes kvalitāti grūti spriest, to var noteikt tikai ar "crash" metodēm. Starp citu pasūtot pieteicu visam pāri vēl 50kg/kvm neparedzētu slodzi, tapēc esmu pārliecināts, ka kopnes ir ar rezervi.

Koki ir mazliet impregnēti, vairāk gan izskatās, ka ar kādu no pārklāšanas tehnoloģijām.

Par naglu plātnēm es esmu drošāks nekā būtu naglojis saplāksni. Vienīgais kas viņām var kaitēt ir ūdens visdažādākajā tā izpausmē. Pēc savas fizikas tās ir pa naglai uz kvcm vai pat biežāk. Praktiski tādam savienojumam varētu pietikt ar daudz mazāku naglu skaitu.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **     **  **    **  **     ** 
 **     **  **   **   **     **  **   **   **     ** 
 **     **  **  **    **     **  **  **    **     ** 
 *********  *****     **     **  *****     **     ** 
 **     **  **  **    **     **  **  **     **   **  
 **     **  **   **   **     **  **   **     ** **   
 **     **  **    **   *******   **    **     ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727