UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: cik var maksāt pašlaik par darbu celtniekiem ?
Autors: v_t (78.84.44.---)
Datums: 01/12/2008 12:07

ja celtnieks saņem kādus 60% no skolotāja algas, tad tas ir samērīgi.

Re: cik var maksāt pašlaik par darbu celtniekiem ?
Autors: Ambrosio (---.btv.lv)
Datums: 01/12/2008 13:18

v_t, es domāju, ka jānošķir celtnieks-melnstrādnieks, kam tiešām 60% no skolotāja algas būtu samērīgi, un celtnieks-meistars, kurš spēj darbus izpildīt kvalitatīvi un nesagādā liekas galvassāpes, kam arī būtu normāli jāmaksā. Ar celtniekiem-haltūristiem vispār labāk nesasieties, galu galā darbs un visu kļūdu labošana izmaksās dārgāk nekā jau sākumā paņemot celtnieku-meistaru.

Re: cik var maksāt pašlaik par darbu celtniekiem ?
Autors: v_t (78.84.44.---)
Datums: 01/12/2008 13:58

bat vai tad, vispār, drīkst būt celtnieks - haltūrists?
es runāju par celrnieku - meistaru un par skolotāju - meistaru.
manuprāt tas ir tikai godīgi.
cita starpā, skolotāja - haltūrista kļūdas ir vēl grūtāk labojamas.

Re: cik var maksāt pašlaik par darbu celtniekiem ?
Autors: einārs (81.198.245.---)
Datums: 01/12/2008 14:16

runājot par face control,ieskaties meistera somā un papēti instrumentus.ja mani metabo,makitas ir noputējuši tad nozīmē ka es strādāju un sūdus apkārt nestaipu un sūdus netaisu.pareizi,kautkādu skrandu lāci paņem darbā pa 10ls dienā un pēctam bazūnē pa visu pasauli,ka celtnieki tukšpauri.tiešām,ja es uzcītīgi strādāju un progres redzams ahujenijs,tad arī gribu saņemt savu naudiņu nevis lūgties no kautkāda tur skolnieka kurš to vien domā kā kādu piedirst.PA MUTI TĀDIEM,BLED!!!!!!!!!!!!!

Re: cik var maksāt pašlaik par darbu celtniekiem ?
Autors: v_t (78.84.44.---)
Datums: 01/12/2008 14:32

bezmaksas padoms.
ja gribi dabūt darbu, tad rādi štrumus, bet muti, gan, vaļā never.

Re: cik var maksāt pašlaik par darbu celtniekiem ?
Autors: rbm (62.85.20.---)
Datums: 01/12/2008 14:32

to einārs

tagad lombardā pseidoceltnieku makitas un metabo štrumenti pilni plaukti un cenas limonāde, tā kā to esamība celtnieka kulē neko negarantē.

Re: cik var maksāt pašlaik par darbu celtniekiem ?
Autors: IP Logged. (159.148.229.---)
Datums: 01/12/2008 14:33

tāda paskaļa valoda; pirmdienas pēcpusdiena, bet meistars vēl(jau) internetā... brīvdiena veselības stāvokļa dēļ ;) ?

Re: cik var maksāt pašlaik par darbu celtniekiem ?
Autors: jurgens (212.93.97.---)
Datums: 01/12/2008 14:34

Eināram pilnīga taisnība.
Jūsu izpratnē, laikam jau kārtīgs meister ir tāds, kas atbrauc ar vilcienu un kartupeļu maisā viņam ir dažnedažādi nenosakāmas markas un izcelsmes instrumenti. Jā, viņš jums tur nomuļlās par 10 vai 20 ls dienā tur to izstabu kautkā.
Domāju, kad tomēr kārtīgu meistaru var noteikt nevis pēc face control, bet pēc tā ko viņš ir iegūldijis savā attīstībā (instrumenti)!

Re: cik var maksāt pašlaik par darbu celtniekiem ?
Autors: rbm (62.85.20.---)
Datums: 01/12/2008 14:42

Mums jau pilns ar reģipša skrūvētājiem, kam somā atradīs universālo makita 6270 ar 1,3Ah aķiem:)
Tikai nez kāpēc reti kuram somā ir reģipša skrūvgriezis.

Re: cik var maksāt pašlaik par darbu celtniekiem ?
Autors: jurgens (212.93.97.---)
Datums: 01/12/2008 14:45

par tiem instrumentiem lombardā- Tev jau vajadzētu padomāt, kad arī celtniekiem iŗ sievas un bērni, kautkā tak viņi ir jāpabaro, tāpēc beidzot savu karjeru viņi šos instrumentus pārdod .... Un visiem jums ir iespēja tos nopirkt , pasūtiet vel žurnālu "Dari pats" un aizmirstiet par celtnieku esamību. un būs ok!

Re: cik var maksāt pašlaik par darbu celtniekiem ?
Autors: aaaa (---.ltnet.lv)
Datums: 01/12/2008 14:49

Ja tu ar reģipša skrūvgriezi domā to uzparikti, kas maksā virs 300 Ls un skrūves padod no skrūvju lentas, tad paldies, es kā pasūtītājs atsacītos maksāt par skrūvēm, kas ir 5x dārgākas. Nedomāju, ka daudziem tāds verķis ir, lai gan pašam personīgi bija viens vecis ar tādu aparātu. Ja godīgi, viņš tā pa riktīgam laikam ir domāts tikai koka pamatnei - caur profilu, kur bieži sanāk apraut uz riņķi no viņa mazas jēgas. varbūt pilnīgi maldos.

Re: cik var maksāt pašlaik par darbu celtniekiem ?
Autors: v_t (78.84.44.---)
Datums: 01/12/2008 14:54

protams, lai būvnieka ģimene varētu paēst (vēlams labi), tad būvēties gribētajam ir jāgrib 20 un vairāk gadu staigāt ar pliku pakaļu un tukšu vēderu. pašam un bērniem. un tas bija pieņemts par pašsaprotamu lietu, un daži vēl tagad nevar atiet.

Re: cik var maksāt pašlaik par darbu celtniekiem ?
Autors: jurgens (212.93.97.---)
Datums: 01/12/2008 15:19

Līdz šim nēesmu saprati būvētgribētājus , kāpēc visas mājas bij jābūvē tieši par sšiem izslavētajiem treknajiem gadiem.
Es jau ar varētu paņem (vairs nevar) 100tk un bliezt tik augšā savu sapņu pili un kad kautkas noiet greizi, tad tik bļaut..
Paši jau vien to sērgu izplatijāt ...
Tagad nabaga celtnieki vainīgi, Kad šie neapdomīgo kredītu ņēmāji nevar savilkt galus kopā.

Re: cik var maksāt pašlaik par darbu celtniekiem ?
Autors: v_t (78.84.44.---)
Datums: 01/12/2008 15:33

protams, ka celtnieki nav tie, kas to visu uzsāka. viņi tikai pielika roku, censdamies pa burzmu pakampt pēc iespējas lielāku kumāsu.
bet par cēloņiem ir runāts šajā tēmā: [www.building.lv]

Re: cik var maksāt pašlaik par darbu celtniekiem ?
Autors: v_t (78.84.44.---)
Datums: 01/12/2008 15:40

īsāk sakot, būvnieki, paši to neapzinoties, bija sametušies uz vienu roku ar bankām, lai reklāmu ieprogrammētos būvētiesgribētājus iedzītu pēc iepējas dziļākā verdzībā. tagad ir pienākusi būvnieku kārta vilkt ragaviņas - daudzi paši saņēmās kredītus, domādami, ka haļava būs mūžam.

Re: cik var maksāt pašlaik par darbu celtniekiem ?
Autors: a (---.radioswh.lv)
Datums: 01/12/2008 16:11

einaram

tici man, kad maja ir par 90 % gatava, tad pietiek ar face - ta teikt intuicija attistas, gluzi tapat, ka tevi nemaz nev jaredz vaiga, pietiek ar taviem izteikumiem seit, ka ari velmi kadam gaazt pa muti.

ps. un lai cik tev divaini tas neliktos, stradnieki, kas mana gadijuma brauc un strada parvietojas ar labam automasinam, tiem ir visi instrumenti, tie nelamajas (domaju puse tam nespes noticet), runa latviesu valoda ar saimnieku, ja nav kas skaidrs tad pajauta nevis izdara ka vinjuprat butu pareizak, ka ari neesmu redzejis nekadas liekas piippauzes vai cita veida izklaides.Ja nav materiala vai kada cita aizkersanas, tad vini brauc uz citu objektu - ta teikt lieki laiku netere.Benciki pa teritoriju apkart nemetajas.Avansi nepazuud kopa ar cilveku, ka ari var sarunat jau pat bez avansa - ta teikt savstarpeja uzticesanas.Un pasarg, Dievs, nekas no saimniecibas lietam netiek nozagts.

Pasaka vai ne?
Bet sobrid TAS ir iespejams! :)
Un cenu var vienoties zemaku, ka ss.lv analogiski piedavatu.
Galu gala visiem labi - es varu stradat savu darbu un atlauties maksat viniem.
Tiesa mani absoluti neinterese, kadas ir vinju partnerattiecibas, ka ari tas, cik reizes vinji nav varejusi savas bikses novaldit locekli, ka rezultata tagad ir vel jadoma par liekam mutem un to prasibam.

Un vel kas, Einar, meistari par kuriem te rakstiju tevi izkonkurees, nopelniis un kad bus gatavi gimenes dzivei, izskolos,apgerbs un pabaros ari savus bernus, kuri bus gaiditi (''aprekinati'') nevis ''nejausa sakritiba''.

Kapec, tapec, ka visus turpmakos darbus pasutisu tikai pie viniem, un ja ari kadu bridi nevaresu atlauties turpinat pabeigt maju, tad drosi ari pec 3 menesiem zinasu, ka piezvanot, klausule izdzirdesu pazistamu balsi, kur nebus saubu, ka tas ir tas pats amata pratejs un nekas nav mainijies.

Re: cik var maksāt pašlaik par darbu celtniekiem ?
Autors: E (80.233.175.---)
Datums: 01/12/2008 16:23

Posted by: a (---.radioswh.lv)
...


Tiešām izklausās pēc pasakas, ne celtniekiem! Es neko tādu dzīvē vēl neesmu sastapis, lai arī lielu vērību cenšos pievērst tieši "face control", jo piegriezušies jau visu-māku-visu-protu, kas otrajā dienā jau atbrauc ar šņabja pudeli kabatā.
Vēl ir gadījumi, kad atbrauc sakarīgs kekss visu izrunājam, bet realitātē izrādās, ka tas ir bijis tikai "vadītājs" un darbu atbrauc darīt TĀDI kadri ka maz neliekas.

Re: cik var maksāt pašlaik par darbu celtniekiem ?
Autors: aaaa (---.ltnet.lv)
Datums: 01/12/2008 16:56

Man pavisam nesen - pirms mēneša lika bruģi - no rīta atbrauc 3 gabali. Visi friši kā gurķīši. Jau ap 12 dienā 2 no tiem 3 ir tādā pālī, ka knapi velk kājas. Tas trešais, kas nedzer, bez pārtraukuma lamā tos abus dzērājus. Un tā katru dienu, bet man būtībā po - par cenu esam vienojušies, par kvalitāti arī, man neinteresē kas tur ko dara, galvenais lai rezultāts būtu normāls, bet nu tā īsti normāli jau tas tomēr nav. Darbs ir darbs un ja viens pāris stundas diendusā ir naturālā atrubonā mašīnā, tad sorī. Vienu rītu šie jau atbrauca pilni, teicu, lai tādi nerādās, lai izguļ dzērumu un brauc atpakaļ skaidrā. Vot "meistari", bet saņemt gan gribam pa lielo!

Re: cik var maksāt pašlaik par darbu celtniekiem ?
Autors: spk (---.tieto.com)
Datums: 01/12/2008 17:03

Atminējos, kā biedrs izpildījās ar celtniekiem - nodeklarēja, ka ne tikai dzert objektā nedrīkst, bet arī pohainiem ierasties, tas bojājot mājas auru, kā arī viņam garastāvokli, līdz ar to samazinot produktivitāti. I neko, 3 nedēļas nebija jālauza galva, ko tādu interesantu pohains vai šmigains celtnieks sastrādās :)

Re: cik var maksāt pašlaik par darbu celtniekiem ?
Autors: SAK (84.237.200.---)
Datums: 01/12/2008 17:51

Liekas, ka vienai lielai daļai ir smaga psiholoģiska trauma ko izraisījuši sliktie zēni - meistari. Mūsu pašsaprotamā cilvēciskā vēlme dzīvot labāk manuprāt ir tas īstais vaininieks - trakais kredītņemšanas bums, kad cilvēki kā apdulluši uzņēmās saistības, neapjaušot iespējamās sekas. Un kā jau brīvā tirgū - kur pieprasījums, tur piedāvājums. Paši vien algojām "meistarus" un "specus", kas bija vienkārši 'reņģēdāji' , kas vēlējās nopelnīt (tādi paši kā es un tu). Varbūt vajadzēja padomāt vēsu prātu, bet nokaitētajā atmosfērā bija tikai - man, man..vajag, vajag. Tagad kad prāts atdzisis un domas noskaidrojušās, redzam cik prāta aptumsumā esam pārmaksājuši par darbiem, kas nav tā vērti - un atrodam visu problēmu cēloni - celtnieku. Lasīju reiz tajā pašā "Dienā", kur kāds rietumu zinātnieks mūsdienās ticis pie savas mājas kad viņam bija 50 gadi. Bet mēs, plikadīdas, pirmo 'krītu' ņēmām kad bija 21. Paaudzēm čakarētais latvietis beidzot gribēja justies kā kungs. Un sajutās - uz trīs gadiem. Tagad atkal vergos gadu desmitiem, lai atdotu parādus, vai arī visu zaudēs. Un nevajag pie savām problēmām vainot meistarus, ja vaina ir pašos.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **    **  **    **  **    ** 
 **     **  ***   **  ***   **  ***   **  **   **  
 **     **  ****  **  ****  **  ****  **  **  **   
 **     **  ** ** **  ** ** **  ** ** **  *****    
 **     **  **  ****  **  ****  **  ****  **  **   
 **     **  **   ***  **   ***  **   ***  **   **  
  *******   **    **  **    **  **    **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727