UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Gaisa sausinātāji
Autors: Viesturs Z (78.84.109.---)
Datums: 07/02/2009 09:11

Gribētos dzirdēt atsauksmes par gaisa sausinātājiem un to lietderību. Vai sanāks pazemināt miturmu padomju laikā būvētā mājā (ar visu apkuri mitrums 50-60% robežās)?

Re: Gaisa sausinātāji
Autors: LaurisV (---.i-net.lv)
Datums: 07/02/2009 14:12

Es pirku dhum pa 169Ls, oficiāli tas saucas mitruma savācējs, savas funkcijas pilda, domāju, ka cīnīsies veiksmīgi. Lai gan personīgi domāju,ka jāsāk ar cēloņa novēršanu, un ka 50-60 nav tas mitrums, par kuru vajadzētu baigi satraukties(zinu,ka man oponēs aaaa, jo katram jau gribas, lai viņa miteklī valdošais mitrums tiktu uzskatīts par normu).

Re: Gaisa sausinātāji
Autors: Aigaritto (178.16.22.---)
Datums: 07/07/2014 10:39

gribetu atjaunot so tēmu ! Majās šajās karstajās dienas ar temperatūru viss kārtībā 21.5-22 grādi..ir patīkami vēs salīdzinot ar āru, bet mitruma dačiks kāpj virs 70 % , vai kādam ir pieredze ar mitruma savācējiem ? un vai vispār ir vērts tādu pirkt un likt savā mājoklī ?

Re: Gaisa sausinātāji
Autors: DsKs (178.16.22.---)
Datums: 09/07/2014 12:40

Aigaritto,iespejams apsver domu par kondicionieri ... jaunajiem piedavajas pat sausinasanas f-jas ... plus bus gan siltums gan aukstums

Re: Gaisa sausinātāji
Autors: Dzindzis (178.16.22.---)
Datums: 09/07/2014 14:05

Karstajās dienās pieaug arī mitrums un tas ir normāli.Mums kondiškas aukstummaiņa mitruma savācēji tagad perjodiski slēdzas iekšā ja agrāk visu laiku klusēja.

Re: Gaisa sausinātāji
Autors: Aigaritto (178.16.22.---)
Datums: 09/07/2014 15:38

Pati kondishka man liekas sausina gaisu kad nodarbojās ar dzesēšanu jeb es maldos ?

Man kā jau kārtīgam latvietim nav neviens elektrības vads pievilts no kā varetu baroties kondishka :)

Penāļus galīgi jaunā mājā negribās vilkta pa sienām !

Labi šovasar janodzīvo ka ir... jāpaskatās kā tā māja uzvedās un tad jau domās...

Protams var uz riteņiem brīvstāvošo, bet cik viņi labi vai slikti, bez mazākās sajēgas...

Vienīgi vajag risinājumu kur novadīt karsto gaisu kas nāk āra pa otru galu

Re: Gaisa sausinātāji
Autors: DsKs (178.16.22.---)
Datums: 09/07/2014 16:07

tas jau pec noklusejuma daudzos jaunos projektos - uzbuve un tad liek penalus :)

plus elektribas vadi ir divi vajadzigi - viens no elektribas sadales kastes uz ieksejo dalu un tad no ieksejas dalas atseviski uz arejo dalu + protams dzesesanas dubultais vara caurulvads ( 5kwt-gam parasti 1/2 & 1/4 )

brivstavosie skali ir + izmesana vajadziga jebkura gadijuma ... tads pagaidu variants

sogad Italijas izstade ( domaju pec 2 gadiem jau bus en razotaji kas to piedavas ) paradijas jaunie samsungi ... izskatas labi,bet baigi futuriski ... toties caurules pa zemi var pieraut vai pie pasas sienas lai iznak ara ...

[foto3.inbox.lv]

Re: Gaisa sausinātāji
Autors: pamats topošais (178.16.22.---)
Datums: 09/07/2014 16:58

Man zināmi cilvēki izmantoja lielo stāvošo aparātu ar toveri uz kādiem 24l, ļoti apmierināti, vasarā puspagrabā samazināja mitrumu un vairāk viss nepūst. Bet cena tur arī bija kādi 150-200ls.

Re: Gaisa sausinātāji
Autors: Aigaritto (178.16.22.---)
Datums: 10/07/2014 08:55

Pamats topošais runa iet par Kondicionieri vai Mitruma savācēju ?

Man ir šāda tip skurstensis..jautajusm ir par to vai būs vilkme ja es brīvstāvošajam aizejošo gaisu palaistu skurstenī caur tīrīšanas lūku ???

Re: Gaisa sausinātāji
Autors: he (178.16.22.---)
Datums: 11/07/2014 23:43

bet vai problēma tiešām ir problēma? Man bija pāris dienas pie 70% mitrums iekšā, bet burtiski pāris dienu laikā nokrita un šodien jau tikai 51% (saulīte, vējš, nav karsts, vēdinu). Kāpēc tāds satraukums? Kad sāksies apkures sezona, drīzāk būs sausuma problēma....

Re: Gaisa sausinātāji
Autors: pamats (178.16.22.---)
Datums: 12/07/2014 01:11

Tur bija tieši savacejs ar tikai tadu funkciju. Vinam nebija mekadu pievadu/izvadu, viss viena. To agregatu vel viens bija aiznemies,lai pazeminatu mitrumu uz kadu laiku. Bija apmierinats.
Domaju aparts jedzigs dzivokliem,kuriem pvc logi un nav vedinašana, majas jau var/vajag savest kartiba lai nebutu tadu probl. Un majas kubatura parak liela tadam verkim. Vins ok darbojas uz 1-2 ist.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********  ********   **    **  **    ** 
 **    **  **    **  **     **  ***   **  **   **  
     **        **    **     **  ****  **  **  **   
    **        **     ********   ** ** **  *****    
   **        **      **         **  ****  **  **   
   **        **      **         **   ***  **   **  
   **        **      **         **    **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727