UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

paskaidrojiet
Autors: mhm (146.81.200.---)
Datums: 20/02/2009 12:39

Apskatīju šodien lētā gala urbjmašīnas/skrūvgriežņus uz akumulatoriem.Vai kāds pateiks,kur atšķirība skrūvgrieznim no urbjmašīnas....un kam pievērst uzmanību? Man tā sīki mājas vajadzībām,kādu ģipškartona profilu pieskrūvēt....

Re: paskaidrojiet
Autors: rbm (62.85.20.---)
Datums: 20/02/2009 12:44

Ar griezes momentu un apgriezieniem.

Re: paskaidrojiet
Autors: mhm (146.81.200.---)
Datums: 20/02/2009 12:58

uz kastēm vairāk par voltiem nekas neuzrādās manuprāt.

Re: paskaidrojiet
Autors: riģipsis (---.btv.lv)
Datums: 20/02/2009 17:52

Iesaku Makitu ar 3 gab. aku 9,2V, tagad Depo var dabūt par 76Ls, riģipša stiprināšanai un arī urbšanai mājas apstākļos super.
Uz mašīnas gala ir slēdzis pārslēdz no skrūvēm uz urbi.

Re: paskaidrojiet
Autors: z (87.110.151.---)
Datums: 20/02/2009 18:31

Pāris profilu pieskrūvēšanai pietiks arī pa 25 ls un kāda jēga no 3 aķiem, ja pēc pāris gadiem tādi paši nelietoti nosprāgs.

Re: paskaidrojiet
Autors: aaaa (87.110.142.---)
Datums: 20/02/2009 19:00

Es mājās visus caurumus esmu saurbis tikai ar skrūvmašīnu uz aķa. Pilnīgi pietiek - nelielu diametru pat betonā bez prob. Savulaik Depo par 50 Ls nopirku Pro-sērijas Bošu - nenožēloju ne sekundi. Ar urbmašīnu skrūvēt ir baigi jāpiešaujas, jo apgriezienu regulātors nav īsti domāts skrūvēšanai - īpaši ja riktīgi stipri jāspiež. Ar urbjmašīnu tikai maisu tapešu līmi, flīžu līmi un špakteli :), turklāt tas vads ir galīgi garām - dārzā siltumnīcu remontē vai cel utt., tur skrūvmašīna ar aķi ir neaizvietojama. Protams, ja vairāki caurumu betonā jāmauc, tur aķis nevilks. Iesaku nopirkt labu skrūvmašīnu un lētu urbjmašīnu - tipa Rimi vai Maximā.

Re: paskaidrojiet
Autors: žora korņevs (87.110.161.---)
Datums: 21/02/2009 15:13

akumulatora urbjmashiina ir vienlaiciigi arii skruuvgrizznis. ja vien neesi apskatiijis kaut kaadus leetaa gala perforatorus ar akumulatoriem.(es gan taadus neesmu redzeejis).

Re: paskaidrojiet
Autors: Rx (87.110.192.---)
Datums: 21/02/2009 22:10

Es gan saprtotu šo jautājumu mazliet savādāk: Skrūvēm vajag mazus apgriezienus un spēku, urbšanai lielākus un mazāk spēka. Skrūvējot vajag aizsardzību pret pārāk liela spēka sasniegšanu- lai skrūve virsmu un pārāk dziļi neiezskrūvējas. Tāpēc skrūvgrieža akumulatora variantam ir jābūt zemiem apgriezieniem ar labu spēka ieregulēšanas iespēju. Urbšanai lielākus apgriezienus. Līdz ar to pamatā, tām iekārtām, kam ie viens ātrums- tās ir skrūvēm, divātrumu- tās ir kombinētās. Hobija lietām labākas ir divātrumu: izurb un skrūvē. Ja tikai skrūvē- tad vienātrumu.

Re: paskaidrojiet
Autors: slēpnis (81.198.239.---)
Datums: 21/02/2009 22:40

Vēl principiala atšķirība ir bremzē. Parastās vada urbenes, kad atlaiž mēlīti, vēl izgriežas kādu brīdi, bet skrūvgriezis apstājas momentā.

Re: paskaidrojiet
Autors: aaaa (87.110.142.---)
Datums: 21/02/2009 22:42

Visām skrūvmašīnām no dārgā gala ir parasti 2 ātrumi un var gan urbt, gan skrūvēt, lielākajam vairumam ir pat neliels perforācijas režīms. Reāli mājās vajag abus - gan skrūvmašīnu, gan urbi, bet pirmo viennozīmīgi jāpērk skrūvmašīnu - noderēs 100x vairāk - nu kaut vai mēbeles salikt/izjaukt. Un nelielus urbumus var saurbt bez problēmām. Es pat caurumus betona grīdā podam saurbu ar skrūvmašīnu, flīzēs tāpat. Vienīgi, kad vajadzēja ar kroņurbi flīzēs urbt lielos caurumus kanalizācijas izvadiem un ūdenim, tur gan ar urbmašīnu, jo kruķīšana sanāk ne pa jokam.

Re: paskaidrojiet
Autors: Didims (78.84.145.---)
Datums: 22/02/2009 21:00

"lielveikalos" uz akcijām Makitas skrūvmašīnām parasti ir mazie sarkanie aķi (1,3Ah), ja vajag nopietnākiem mērķiem, tad ir ar 2,6Ah vai arī litijniekiem laikam bija nedaudz virs 3 Ah.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  **         ********  **     ** 
  **   **   **    **  **    **      **     **     ** 
   ** **        **    **    **      **     **     ** 
    ***        **     **    **      **     **     ** 
   ** **      **      *********     **     **     ** 
  **   **     **            **      **     **     ** 
 **     **    **            **      **      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727