UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

betons grīdai
Autors: andisk26 (---.teliamtc.lv)
Datums: 13/03/2009 15:03

Baigā dilemma- kādu betonu likt grīdai ? Vai nu ņemt gatavo transportbetonu, vai ņemt meistarus kas ieklāj tā saucamo sauso betonu estrich. Paskatijos pēc ss reklāmas cenas sausajam ar darbu ~ sanāk tikpat cik par gatavo betonu. Grīdas paredzētas siltās, ja skatās no apakšas tad pašreizējā grīda izskatās tā : blietēta smilts, blietēta šķemba, plēve, puķiks, būs vēl siets un siltajām grīdām apkures trubas. Cik sapratu kad ieklāj sauso betonu tad viss ir gluds un smuks ka var pa taisno likt virsū laminātu utt, nav jāčakarējās, vienīgais kā ar tā betona izturību ja nav apakšā betona slānis ?

Re: betons grīdai
Autors: einārs (87.110.163.---)
Datums: 13/03/2009 23:08

nu no sākuma taču vajag pamatslāni tad tik sauso ar tubām.

Re: betons grīdai
Autors: aaaa (87.110.137.---)
Datums: 14/03/2009 11:47

Nekādu pamatslāni nevajag, tā jau sen netaisa - ja ir labi noblietēta pamatne tā melnā grīda ir lieka naudas tērēšana. Man uz smiltīm pa taisno ir puķiks, plēve, siets, trubas, sausais betons. Sausais tiešām sanāk ļoti gluds - man pa taisno ir gan lamināts, gan flīzes. BET - es vēlreiz apdomātu pirms liktu šādu betonu otrreiz. Itkā jau viņš skaitās izturīgs, bet tomēr - betons tikai no sijātas grants un cementa vairāk līdzinās mūrjavai nevis betonam. Itkā tur klāt ir polietilēna šķiedras un plastifikators siltajām grīdām, bet plastifikatoru var pielikt arī transportbetonam, ko noteikti arī vajag darīt, ja lej uz trubām. Tomēr tā izturība sausajam man māc šaubas. Protams, uz spiedi viņš grīdai ir vairāk kā pietiekoši izturīgs, bet uz lieci domāju stipri švakākas par parasto. Ja ir doma likt kādu smagu objektu - a ļa krāsns pa taisno uz grīdas, bez speciāla pamata - es lietu īsto betonu, ja tas nav pat plānā - sauso. Man 110m2 grīdu uztaisīja pa vienu dienu, nākošajā atbrauca un uzklāja plēvi pa visu platību, lai neizžūst, tā es to plēvi vairāk par mēnesi arī nost nenoņēmu, lai betons sacietē. Tomēr, kad viņā urbu caurumus podam utt., baigi viegli tas urbis gāja iekšā - īstajā betonā tomēr tas tā nav, tas ir krietni cietāks.
Par to līdzenumu - ideja vienkārša - viņu to sauso sadzen pa trubu mājā iekšā tādās čupiņās, tad ar pravilām izlīmeņo, visu laiku vadoties pēc rotējošā lāzerniveliera- tāpēc grīda sanāk tīri līdzena, pēc tam uzreiz uzvelk pleznas kājās un iet ar helikopteri pāri. Lai gan, zinu, ka to pašu dara ar īsto betonu - tur gan ir savādāk - jānogaida īstais brīdis, kad betons jau ir ciets, bet vēl ir slīpējams - tāds kā pusciets. Tajā brīdī ar helikopteri arī slīpē pēc niveliera un rezultāts ir praktiski tāds pats.
Ja kas, cik tagad prasa par 1m2 sausā ielikšanu ar visu darbu?

Re: betons grīdai
Autors: andisk26 (62.84.11.---)
Datums: 14/03/2009 18:56

pēc ss prasa sākot no 4,5 Ls par m2 materiāls ar darbu

Re: betons grīdai
Autors: nospam (---.balticom.lv)
Datums: 14/03/2009 22:26

aaaa, ljoti preciizi visu pastastiija. Es arii liidzigaa situacijaa izvelejos sauso betonu un man arii ir pa taisno uz smiltiim (smiltis, pleeve, putuplasts, pleeve, armaturas siets, silto gridu trubinjas). Man 190 m2 ielika vienaa dienaa un viss ideaali gluds. Savukaart kaiminsh leeja no bumbiera un smagi nonjemaas visu dienu, arii griidas liimenis bija ljoti neliidzens. Varbuut vinjam kaut kaadi amatieri tur njemaas, bet nu man nepatika rezultaats.
Sausais betons protams nav tik izturigs kaa parastais, jo stipri porains, bet es kaut kaa par to nebaidos. Ja garaazhaa var mierigi braukt ar auto un nekas vinjam nenotiek, tad istabaas taadu slodzi vispaar vinjam neredzeet.

Re: betons grīdai
Autors: einārs (87.110.163.---)
Datums: 15/03/2009 11:13

nu jā,kā vienmēr,visur taisa ar pamata slāni,bet pie mums jau muļķu nav kas pa velti naudu izsviedīs kautkādiem tur pamatslāņiem.pastīsimies pēc gadiem 10,varbūt istabas vidū koks izaugs.

Re: betons grīdai
Autors: IP Logged. (159.148.229.---)
Datums: 15/03/2009 18:16

kurā vietā jums betona grīda uz lieci strādā - tas ir starpstāvu pārsegums vai?
un koki - protams izaugs, arī rudzi un topinambūri izaugs, ja uz nenoņemtas augsnes uzbetonēs :)

Re: betons grīdai
Autors: L&S (87.110.86.---)
Datums: 15/03/2009 22:25

es izdariju sekojoši 1 grunts noblieteta 2 šķembas 20-40 frakcija noblieteta.3 bikucit smilts lai nosegtu šķembas.4 pleve.5 puķiks esp 100 ,150 mm.5 obligati pleve (puķikam ir nenormala pedet speja:D:D).6 siets+trubas.7 transport betons 25 markas pašizlidzinošais gridas( ir ari tads).
izmaksas betonam; apmeram 80 m2 gridas ap 8 cm+-,6,5 m3 maksaja 300 ls,ar visu transportu un suknešanu,+ 10ls vibrolata,+25 vertaļots.
ieliešana aizņema rovna 1 stundu,ko es ar deliem ar izdariju,,ja butu jamaksa tad 3 večiem tur darba butu pa kadie latiem 20 uz galviņu,jo stradajot ar šo betonu tur jegā nav ko lidzinat ,viņš pats izlidzinas-iztek,tik vien ka to šļāuku pastaipit,noiet ar peldošo vibrolatu,un ta ka man par šo darbu prasija 3ls\m tad sanakka ietaupiju 240 ls

Re: betons grīdai
Autors: aaaa (---.lattelenet.lv)
Datums: 16/03/2009 10:00

Jāpiebilst, ka lejot transportbetonu un ja jau ir salikti logi un durvis - tie obligāti jānolīmē ar plēvi, pilnīgi viss, jo lejot betons baigi šļakstās un visu nosmērē. Pēc tam tos cementa pilieniņus ir ļoti grūti notīrīt.

Re: betons grīdai
Autors: brežņevs (81.198.36.---)
Datums: 16/03/2009 14:50

Man tā pati problēma, bet pēc Tavas shēmas iznāk, ka žurkas varēs dzīvot putuplastā? Vismaz 30 % izgrauzīs. Ideāla vieta viņām, no augšas siltums, no apakšas zemes siltums. Visa apkārtne būs vienās alās, un siltumizolācija pašvaka. Viss siltums aizies zemē.


-------------------------------------------------------
> aaaa, ljoti preciizi visu pastastiija. Es arii
> liidzigaa situacijaa izvelejos sauso betonu un man
> arii ir pa taisno uz smiltiim (smiltis, pleeve,
> putuplasts, pleeve, armaturas siets, silto gridu
> trubinjas). Man 190 m2 ielika vienaa dienaa un
> viss ideaali gluds. Savukaart kaiminsh leeja no
> bumbiera un smagi nonjemaas visu dienu, arii
> griidas liimenis bija ljoti neliidzens. Varbuut
> vinjam kaut kaadi amatieri tur njemaas, bet nu man
> nepatika rezultaats.
> Sausais betons protams nav tik izturigs kaa
> parastais, jo stipri porains, bet es kaut kaa par
> to nebaidos. Ja garaazhaa var mierigi braukt ar
> auto un nekas vinjam nenotiek, tad istabaas taadu
> slodzi vispaar vinjam neredzeet.



Re: betons grīdai
Autors: lenijs (81.198.236.---)
Datums: 18/03/2009 21:58

Iesaku prasīt zinātājiem:

[www.klonagridas.lv]

[www.materiali-buvei.lv]


Tagad jau nav jātaisa standarta pelēkais betona klons, iestrādā cietinātājus un ķīmiskos pārklājumus un staigā kā pa flīžu grīdu %-)

Re: betons grīdai
Autors: andisk26 (62.84.11.---)
Datums: 22/03/2009 22:39

L&S Wrote:
-------------------------------------------------------
> es izdariju sekojoši 1 grunts noblieteta 2
> šķembas 20-40 frakcija noblieteta.3 bikucit
> smilts lai nosegtu šķembas.4 pleve.5 puķiks esp
> 100 ,150 mm.5 obligati pleve (puķikam ir
> nenormala pedet speja).6 siets+trubas.7 transport
> betons 25 markas pašizlidzinošais gridas( ir ari
> tads).
> izmaksas betonam; apmeram 80 m2 gridas ap 8
> cm+-,6,5 m3 maksaja 300 ls,ar visu transportu un
> suknešanu,+ 10ls vibrolata,+25 vertaļots.
> ieliešana aizņema rovna 1 stundu,ko es ar deliem
> ar izdariju,,ja butu jamaksa tad 3 večiem tur
> darba butu pa kadie latiem 20 uz galviņu,jo
> stradajot ar šo betonu tur jegā nav ko lidzinat
> ,viņš pats izlidzinas-iztek,tik vien ka to
> šļāuku pastaipit,noiet ar peldošo vibrolatu,un
> ta ka man par šo darbu prasija 3ls\m tad sanakka
> ietaupiju 240 ls


Klau a puķiku eps 100 grīdai var likt ?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  **        **    **  ********  
 **        ***   **  **        ***   **  **     ** 
 **        ****  **  **        ****  **  **     ** 
 ******    ** ** **  **        ** ** **  ********  
 **        **  ****  **        **  ****  **        
 **        **   ***  **        **   ***  **        
 **        **    **  ********  **    **  **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727