UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Kadu tejnoloģiju (materiālu) izvēlēties mājas būvniecībā
Autors: Yoyo (83.136.136.---)
Datums: 13/12/2004 10:58

Pamazām sāku apkopot informāciju. Projekts jau top, bet kad sāku skatīties no kā būvēt, tad skaidrības nav.

Kā nekā esam Ziemeļu valsts ar riebīgu klimatu.
Pārsvarā tiek būvēts itkā no:
FIBo blokiem,
Aeroc blokiem,
Keraterm (Lodes māla bloki),
putu polistirola veidnes ko pielej ar betonu (lego).

"Fibo" saka ka labāki par gāzbetonu Aeroc (rāda aprēķinus, piemērus).....
"Aeroc" dara to pašu ar cipariem atspoguļo labākas īpašibas kā Fibo.....

Keraterm es atmetu -

Bet mani ieinteresēja veidnes (lego). Dzelzsbetona konstrukcija ar jau gatavu iekšējo ārejo izolāciju....tīri neko.

Varbūt pakomentējiet kāds, gribas dzirdēt citus viedokļus. Varbūt ir kādas nianses, ko grūti sākumā pamanīt. Izmaksas un pārējos aprēķinus jau var salikt, bet manui interesē "defaultā"

Re: Kadu tejnoloģiju (materiālu) izvēlēties mājas būvniecībā
Autors: XXX (80.232.179.---)
Datums: 13/12/2004 11:10

Neesmu speciaalists bet cik man naacies klausiities tad tikai par sliktu putuplasta apdarei. Iemesls gauzhaam vienkeers, putuplasts neelpo, bet vinjsh ir leetaaks par akmensvati kuru es taisos izmatot uz fibo blokiem savas toposhaas maajas apdaree. Jebkuraa gadiijumaa man koleegjis suudzas ka vinaj veidznju maajaai sviist logi un vajag piespiedu ventilaaciju.

Re: Kadu tejnoloģiju (materiālu) izvēlēties mājas būvniecībā
Autors: yoyo (83.136.136.---)
Datums: 13/12/2004 11:19

MJā tā ir būtiska nianse. bet var būt viņam veidnes likuši kaktu meistari, kas nav ievērojuši likšanas tehnoloģiju......mjā to tagad neuzzināsi.

Vai kādam vēl ir līdzīga info?

Re: Kadu tejnoloģiju (materiālu) izvēlēties mājas būvniecībā
Autors: Karlis (159.148.204.---)
Datums: 13/12/2004 13:01

Kur Jūs esat dzirdējuši, ka dzelzsbetons elpo??? Protams, ka betona mājā ir vajadzīga piespiedu ventilācija... :)
Kas būvniecības izmaksas var sadārdzināt par 2-3 t.k. Ls

Re: Kadu tejnoloģiju (materiālu) izvēlēties mājas būvniecībā
Autors: XXX (80.232.179.---)
Datums: 13/12/2004 13:05

Nee, maaju vinjam lika firma firma Ripo, taakaa tur viss ir kaartiibaa. Veidnju maajaam tehnoloogjija man liekaas ir diezgan vienkaarsha, saliec veidnes ar skjeersribaam un salej betonu.
Es arii saaku visu ar ideju par guljbuuvi kaadus 3 gadus atpakalj, tad nonaacu liidz karkasa tipa maajaam un beidzot apstaajos pie fibo blokiem un nedomaaju vairs neko mainiit. Ja izmato pareizaa biezuma blokus un vati (ap garaazhu lai leetaak likshu putuplastu) tad domaaju ka ieguushu saliidzinoshi siltu muura maaju.

Re: Kadu tejnoloģiju (materiālu) izvēlēties mājas būvniecībā
Autors: yoyo (83.136.136.---)
Datums: 13/12/2004 13:25

tnx.

Par dzelzsbetonu, jā neelpo gan, bet nu tipa veidnēm itkā ir arī gaisa barjeras, nau gluži tā ka aizlej 100% (nu vismaz pēc ripo aprakstiem)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **     **  **     **  ********  
 ***   ***   **  **   ***   ***  **     **  **     ** 
 **** ****    ****    **** ****  **     **  **     ** 
 ** *** **     **     ** *** **  **     **  ********  
 **     **     **     **     **  **     **  **     ** 
 **     **     **     **     **  **     **  **     ** 
 **     **     **     **     **   *******   ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727