UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Vajag āderu noteicēju mājas celtniecībai
Autors: Cope (83.136.136.---)
Datums: 14/12/2004 09:26

Vajag cilvēku, kurš nosaka āderes, to krustpunktus un uzliek uz plāna. Nepieciešams, lai labāk iegrozītu māju.

Re: Vajag āderu noteicēju mājas celtniecībai
Autors: Rx (80.81.49.---)
Datums: 15/12/2004 21:17

Lūdzu, ja nav lasīts, izlasiet komentārus Forumā "Privātmāju būvniecība" par āderēm. Māja nav Jāiegroza, bet jāieprojektē ar visām telpām, ņemot vērā āderu galvenās starojuma zonas. Nosakot āderes , tās jāņem vērā izvēloties gultu vietas. Āderistus var atrast palasot dziedniecības žurnālus "Dziedinātājs", "Zintnieks" un tur ir telefoni , citi dati....Lai Jums retas un vājas āderes.

Re: Vajag āderu noteicēju mājas celtniecībai
Autors: sergejs (62.85.59.---)
Datums: 17/12/2004 09:11

man pašam šogad rudenī bija tāda vajadzība un es rīkstnieku atradu Jelgavā. Varu aisūtīt tel. uz e-pastu, tikai jārēķinās, ka viņs būs jāatved un jāaizved.

Re: Vajag āderu noteicēju mājas celtniecībai
Autors: XXX (80.232.179.---)
Datums: 17/12/2004 09:25

Ko njematies. 9191803 Eeriks.

Re: Vajag āderu noteicēju mājas celtniecībai
Autors: Cope (81.198.21.---)
Datums: 20/12/2004 19:57

sergej atsuti uz apsi@#$%&apollo.lv ta cilveka koordinates.


XXX
Paldies, ka bus brivs bridis shi darba veikshanai es zvanishu. Tikai vai vari droshi apgalvot ka vinjsh nav sharlataans ? :) Jut ar taas aaderes?

Rx
Ne man ir jaiegroza , jo pats projekts ir gatavs, vieta ari ir, tikai nu man ieteica labak to vietu parbaudit un protams pasatiities cik labi izvietojas visas guljamistabas attiecibaa uz aadereem. Taaka var but bus japarbida vieta shurpu turpu......ok projekts

Re: Vajag āderu noteicēju mājas celtniecībai
Autors: Rx (80.81.49.---)
Datums: 20/12/2004 21:55

Copem: Tā jau tas visbiežāk notiek! Uzbūvē, un tad skatās, kur gultu, rakstāmgaldu, atpūtas krēsu ielikt. Bet gadās, ka āderu tīkls ir tik blīvs- tā sauktais sietiņš, ka nav kur sprukt. Vienu gan gribētu ieteikt: Groziet māju tā, lai āderes nebūtu paralēli sienām! Tas ir lai māja ir diognālē: tad arī no Vēža krustiem būsit vairāk pasargāti, kā arī vietu gultai atradīsiet, ja ne pilnīgi tukšu, tad vismaz lai galva, vēders, krusti būtu brīvā vietā. Kājas pašas "bēgs".
Galvenais ir izvēlēties vietas kur vairāk laika pavadīsiet, un lai tās būtu tukšas. Protams, ja vajag intensīvi kādu laiku pastrādāt, arī āderu krustpunkts nav slikts- tad stipri ķermenis uzbudinās, un darba ražība lielāka, bet ne ilgu laiku- pēc tam iestājas atslābums, bet padarīt var vairāk. Ja kādam vēlaties ko ieskaidrot, pamācīt, tad arī uz āderu kruspunkta stāviet...Bet tā projekta pārbīdīšana ir grūts uzdevums.

Re: Vajag āderu noteicēju mājas celtniecībai
Autors: XXX (80.232.179.---)
Datums: 21/12/2004 16:02

Mjaa, trakas lietas. Bija man riikstnieks ar kocinju pastaigaaja un secinaaja ka tur kur paredzeeta maaja nevarot buut ne runas. Iemeerija mazu gabalinju briivaaku no aadereem pavisam citaa vietaa kas mani galiigi napmierinaaja, piekam lai viss buutu OK maaja jaaiegroza gandriiz 35 graadu lenkjii pret celju nevis paraleeli kaa bija paredzeets. Karoche to mums buuvaldee taapat nesaskanjotu, nospljaavos un likshu kur biju domaajis, jo krustpunkti neesot un uudens aadere arii nav.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******    *******   ********   ********  ******** 
 **     **  **     **  **     **  **           **    
        **  **         **     **  **           **    
  *******   ********   ********   ******       **    
        **  **     **  **         **           **    
 **     **  **     **  **         **           **    
  *******    *******   **         ********     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727