UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: cik maksā celtnieka darbs ap 2009 gada Jāņiem?
Autors: spk (---.tieto.com)
Datums: 29/06/2009 15:30

jtdesign, tu blamējies! Es tak nesaku, ka kādam novēlu strādāt ar zaudējumiem, tieši otrādi - nevajag strādāt ar zaudējumiem! Ja kādam rada zaudējumus strādāšana pa 30 pie manis - lūdzu nevajag to darīt, lūdzu ejiet strādāt citā vietā pa 50/100/whatever.
Un tu kļūdies, 4 mēnešus strādāt nevar :) to pasākumu izslēdz ikvakara pārbaude padarītajam darbam. No offence - tas viss ir iepriekš atrunāts! Un, starp citu, neuzmetu, samaksāju, kā norunāts, pēc padarītā darba. 2 nedēļas x 2 cilvēki, 3 nedēļas x 2 cilvēki, un 2 dienas x 3 cilvēki. Un tuvākajā laikā būs vēl kāda nedēļa 3 cilvēkiem. Domā, es ņemtu tos vīrus, ja man nepatiktu, ko viņi dara, vai arī viņi vēl nāktu pie manis, ja es sūdīgi maksātu?
Bet, jtdesign ... ja tev ir bizness, kurā ir darbinieki, kuriem legālas algas jāmaksā, un jācer, ka šie nenotīsies uz veiksmīgāku vietu - es tevi saprotu :)

Re: cik maksā celtnieka darbs ap 2009 gada Jāņiem?
Autors: jtdesign (---.9darzi.lv)
Datums: 29/06/2009 18:31

Posted by: kkk (81.198.69.---)
Datums: 29/06/2009 14:52

jtdesign

vai tad man par jebkuru darbu būtu jāmaksā mēneša alga?? tu gan esi dīvains.
================================================================

Jāmaksā, par cik salīgsti, bet tas neatbrīvo no nepieciešamības turēt žaunu un nemoralizēt, ka maksā 600 mēnesī. Jo maksāt Tu maksā tikai 150 un ne kapeiku vairāk. Pārējais ir reizrēķins.


Brīžam daved tā divkosība, kad pašam jāsaņem, tad, maita, darba devējs nemaksā, bet, kad pats letes otrā pusē, rīkojas tieši tāpat un pat vēl nagmaucīgāk.

Re: cik maksā celtnieka darbs ap 2009 gada Jāņiem?
Autors: ruukiitis (---.telekom.lv)
Datums: 06/07/2009 16:10

Nesaprotu, kas par lamāšanos pēdējā laikā forumā parādījusies.
Vai tiešām daži domā, ka sarakstītas rupjības palielina respektu....

un tēmas ideja bija 1 gabaldarba izmaksa tomēr ir - normālu meistaru, kvalitatīvs darbs dajekādā definētā laika posmā. (mēnešos, gados, stundās vai dienās)
un te nu arī ir jautājums vai 3Ls par 1 stundas darbu nav par daudz. Man liekas ka ir.
Vispār es saņēmu atbildi uz interesējošo jautājumu - paldies.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   ******   ********   ********   **    ** 
 ***   ***  **    **  **     **  **     **  ***   ** 
 **** ****  **        **     **  **     **  ****  ** 
 ** *** **  **        **     **  ********   ** ** ** 
 **     **  **        **     **  **     **  **  **** 
 **     **  **    **  **     **  **     **  **   *** 
 **     **   ******   ********   ********   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727