UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

bitumena šindeļu jumts
Autors: gatisss75 (78.84.122.---)
Datums: 29/07/2009 17:33

Man interesē cik vajadzētu maksāt darbaspēkam par 1 m2 jumta uzlikšanu. Is jāliek plēve, latojums, OSB un šindelis. Jumts nav pārāk sarežģīts. Kādām būtu jābūt darbaspēka izmaksām, lai es nepārmaksātu, vai lai nepaņemtu diletantu.

Re: bitumena šindeļu jumts
Autors: privātais (---.lmt.lv)
Datums: 29/07/2009 18:58

labāk atsakies no šīs domas par bitumena šindeli. Man mājās ir uzlikts bitumena šindelis un tagad nožēloju ka esmu to uzlicis. Vasarā sakarst karst vairāk nekā asfalts var cept kaut gaļu uz šindeli. Paskaties uz tiem bitumena šindeļa jumtiem kas atrodas koku tuvumā, visi viņi ar jau ar sūnām apauguši it sevišķi noēnotā pusē. Labāk padomā par kādu normālu māla vai cementa dakstiņu, beigās varbūt bišku tas būs dārgāk-toties reizes 4 ilgāk noteikti kalpos nekā bitumena šindelis.

Re: bitumena šindeļu jumts
Autors: andisk26 (---.izzi.lv)
Datums: 30/07/2009 08:55

es pavasarī maksāju pa dienām 40 Ls meistaram, jumts divslīpu ~160m2, darbs bija aptuveni nedēļai



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********         **   ******     ******  
 **   **   **     **        **  **    **   **    ** 
 **  **    **     **        **  **         **       
 *****     ********         **  **   ****  **       
 **  **    **         **    **  **    **   **       
 **   **   **         **    **  **    **   **    ** 
 **    **  **          ******    ******     ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727