UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

IGV GRUPA - PASARG DIEVS!!!
Autors: Floksene (80.233.224.---)
Datums: 17/01/2005 20:32

Ja Jums rūp, lai Jums ir sirdsmiers ar gāzes ierīkošanu, tad ļoti Jums neiesaku sadarboties ar firmu IGV GRUPA, viņi piesola ātri ierīkot gāzes apgādi bet istenībā viņi sagrābjas daudz pasūtījumus un protams neko laikā nepadara. Man jau 3.mēn. atpakaļ pēc līguma bija jāpabeidz darbi, bet kad pabeigs - nezinu!!! Visu laiku sola - nākamnedēļ, un tā jau 3.mēn. ĻOTI - NEIESAKU!!!

Re: IGV GRUPA - PASARG DIEVS!!!
Autors: Jānis Kārkls (81.198.147.---)
Datums: 12/10/2005 03:42

Sveiki!

Manai vasarnīcai IGV grupa Jūrmalā būvēja gāzi, termiņus nedaudz nokavēja, bet puiši izskatījas sakarīgi un pretimnākoši. Nebija tā kā citās firmās, ka Tu kā pasūtītājs jūties kā lūdzējs utt. Tagad ir plāni gazificēt dzīvokli Rīga, un atkal atgriezos pie jautājuma par gazes darbiem,un kompāniju kas tos veiks. Tāpec man būtu lūgums nedaudz pakomentēt Jūsu situāciju par IGV grupu...varbūt man tomēt izvēlēties ko citu..?



Ar cieņu Jānis

Re: IGV GRUPA - PASARG DIEVS!!!
Autors: Ķengurs (81.198.19.---)
Datums: 14/10/2005 23:19

Ļautiņi .....aizmirstat par ātru gāzes apkures ierīkošanu rudenī...!!! Gāze jāierīko vasarā un saulaicīgi .......Tiem kas piemēram tagad tik pasūta projektu jaunbūves gazificēšanai labi ja uz decembra beigām to gāzi sagaidīt....



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********   **    **  **     **  ********  
 **        **     **  **   **   **     **  **     ** 
 **        **     **  **  **    **     **  **     ** 
 ******    ********   *****     *********  **     ** 
 **        **     **  **  **    **     **  **     ** 
 **        **     **  **   **   **     **  **     ** 
 **        ********   **    **  **     **  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727