UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

Siltumaeksperts
Autors: Ansis (---.hipo.lv)
Datums: 25/10/2006 17:36

Ja nevēleis izmest naudu vējā, nekad nesaisties ar šiem lohiem.
1. Darbi netiek sākti laikā. Līgumā ir paredzētas 4 ned., kad jāuzsāk darbi un 20 dienas, kad tie jāpabeidz. Paiet 4 ned. un tad viņi tev atved visus materiālus un skaitās, ka darbi ir sākti. reāli darba sākas īsi pirms 4 ned. + 20 dienu (tātad 7 ned.) perioda beigām.
2. Tāmē ir daudzi materiāli, kas faktiski netiek izmantoti. Es personīgi pārmaksāju ~ 15 - 20%.
3. Kamīni kurtuves viņiem ir ievērojami dārgākas. Internetā identiskas kurtuves var nopirkt par ~ 20% lētāk.
4. Darbi tiek veikti nekvalitatīvi. Jau nedēļu pēc darbu pabeigšanas oderējums noslīdēja pa ~ 15 cm, jo tas netikak nostiprināts. Bail pat iedomāties, kas būtu noticis, ja es jau būtu uzlicis kamīna apdari un nebūtu pamanījis šo defektu (TVANA GĀZE NOGALINA ĀTRI UN VIEGLI).

Re: Siltumaeksperts
Autors: ! (195.13.229.---)
Datums: 25/10/2006 23:55

Paldies par bridinājumu

Re: Siltumaeksperts
Autors: andisk26 (---.teliamtc.lv)
Datums: 09/09/2008 16:14

varbūt kāds var ieteikt meistaru kurš varētu uzlikt skursteni+ jotul kamīna kurtuve ar apdare+ siltās gaisa trubas uz 3 telpām ?

kaminmeistars
Autors: Ivetiņ' (81.198.177.---)
Datums: 22/09/2008 22:42

Sveiki!
Andi, varu ieteikt savu kamīnmeistaru, kurš mani izglābā no augstāk minētāš firmas "profesionāļu" nedarbiem!
Viņu sauc Aigars - 26102662

Re: Siltumaeksperts
Autors: DUSMAS (87.110.77.---)
Datums: 23/03/2009 23:10

Vīriņi, ko Jūs gribat par baltu velti, ka šajā firmā kāds kvalitatīvi strādās???????????????????????
Tas, ka klientam ir jāmaksā barga nauda, tas nenozīmē, ka tie, kas tur ir vel palikuši ko saprot. Tur galvenais ir nopelnīt, bet pārējais pēc tam, bet arī tas varbūt. Firmas īpašnieks savu vārdu ar maina katru dienu: dainis, jānis un u.t.t
Aīstais vārds ir Mareks, kurš nezin ko dara ne labā, ne kreisā roka. Tur tik uz patērētāju aizsardzību, lai uzvelk šitos jokdarus.

Re: Siltumaeksperts
Autors: Mbunga (194.8.23.---)
Datums: 02/02/2012 14:26

Iesaku griezties Kamīndizainā, tur man ļoti profesionāli palīdzēja izlabot privātā meistara nedarbus...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **   *******   **     **  **     **  **    ** 
 **  **  **  **     **   **   **   ***   ***  ***   ** 
 **  **  **         **    ** **    **** ****  ****  ** 
 **  **  **   *******      ***     ** *** **  ** ** ** 
 **  **  **         **    ** **    **     **  **  **** 
 **  **  **  **     **   **   **   **     **  **   *** 
  ***  ***    *******   **     **  **     **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727