UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

Izvairieties no jumtinieka Daira Saraka!!!
Autors: tina (---.bank.lv)
Datums: 03/11/2006 20:41

Šis it kā jumtu licējs Dairis Saraks (viņa mobilais bija 26323040) darbojas pa Ogres rajonu, bet patiesībā ir neprofesionālis un negodīgs. Kad jārunā, stāstīt māk smuki, bet, kad jādara, tad salaiž un mēģina noslēpt tik daudz feilerus, ka nezin kā pēc tam izlabot. Bez tam vēl pirms aizlaišanās mēģinās pēc iespējas vairāk izspiest naudau par it kā jau padarītu darbu. Ja vēlaties atsauksmes, rakstiet, pastāstīšu vairāk!

Re: Izvairieties no jumtinieka Daira Saraka!!!
Autors: flash (---.tele2.lv)
Datums: 04/12/2006 18:58

Gribetu zināt tavu rūgto pieredzi, arī man ir kartojamas lietas ar viņu;(

Re: Izvairieties no jumtinieka Daira Saraka!!!
Autors: tina (---.bank.lv)
Datums: 04/12/2006 19:06

Neko nemaksā, kamēr neesi pārliecinājies, vai tiešām viss solītais ir izdarīts. Manā gadījumā viņš mēģināja noslēpt to, ka nebija ielicis projektā paredzētās nesošās konstrukcijas jumtā - ja mēs paši nebūtu pamanījuši, vienā brīdī zem sniega svara jumts varēja sagrūt par mūsu galvām... plus vēl daudz sīkumu, kas ir jāpārtaisa. Diemžēl par nevienu lietu nevar teikt, ka tā būtu izdarīta labi, bez tam piemēsloja apkārti un kad bija viss jāsavāc konteinerā, pazuda un nebija sazvanāms. Vispār jau es joprojām domāju par iesnieguma rakstīšanu policijā, jo papildus izdevumi man ir radušies tā tik vien. Un, kaut arī savstarpēja līguma mums nebija, bija mutiska vienošanās 4 liecinieku klātbūtnē, plus man ir viņa rakstītā tāme un viņa vārds un pers.kods uz jumta un kokmateriālu pasūtījumiem, un arī maksas ir veiktas uz viņa kontu. Varam kooperēties, ja ir līdzīgas problēmas :)

Re: Izvairieties no jumtinieka Daira Saraka!!!
Autors: flash (---.cust.tele2.lv)
Datums: 05/12/2006 03:56

Manā gadījumā jumta nomaiņa tika sasteigta pieļaujot būtiskas kļūdas. Tikāmies, apspriedāmies un secinājām ka jāizlabo. Bet kad pienāca laiks labošanai no meistara ne vēsts...

Re: Izvairieties no jumtinieka Daira Saraka!!!
Autors: tina (---.bank.lv)
Datums: 06/12/2006 02:53

Jā, vienkārši jumta nomaiņu Dairis dēvēja par ātro naudu :) No manis viņš aizlaidās, pat neiesākot fasādes apdares darbus - laikam izsecināja, ka nav vērts pāris nedēļas strādāt par tūkstoti ar pusi naudiņām.. acīmredzot krāpniecība ir izdevīgāks bizness... Varbūt vēl kāds ir šeit, kas jūtas līdzīgi vīlies? Varbūt tiešām visiem samesties uz vienu roku. Vai jums ir kāds līgums vai papīrs par maksām vai pasūtījumu?
Ak jā, un saviem skursteņa mūrētājiem viņš nebija samaksājis ne santīma, pie reizes savācot viņu trepes. Tie ar tādi bēdīgi man vēlāk zvanīja...
Starp citu, vieni Saraki dzīvo Ogrē, Draudzības ielā 4. Esmu diezgan pārliecināta, ka tās ir viņa vecāku mājas.

Re: Izvairieties no jumtinieka Daira Saraka!!!
Autors: xxx (195.122.28.---)
Datums: 06/12/2006 19:50

Savācaties un iedodat pa purnu. Vismaz būs morāls gandarījums. Biju šeit komentējis iepriekš ka mūsu Valstī pret šadiem "meistariem" cīnīties ir bezjēdzīgi.
Vārdusakot ja viņam nekas nepieder tad neko no viņa arī nepaņemsi, pat ja jums ir izpildraksts.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  ********   *******   **    **  **     ** 
       **  **        **     **  ***   **  **     ** 
       **  **        **     **  ****  **  **     ** 
       **  ******     ********  ** ** **  **     ** 
 **    **  **               **  **  ****  **     ** 
 **    **  **        **     **  **   ***  **     ** 
  ******   **         *******   **    **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727