UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Kārtējais krāpnieks - Edgars Bārzdiņš -
Autors: Vabole (---.dati.lv)
Datums: 12/01/2007 21:57

SIA "EB Grupa" rīkotājdirektors.
Uzmanaties, bēdu brāļi, kuri meklē meistarus dzīvokļa remontam.
Šis nav atrodams jau no 13. oktobra. Protams, pēc tam, kad saņēma avansu materiālu iegādei.

Re: Kārtējais krāpnieks - Edgars Bārzdiņš -
Autors: Es1111 (---.clients.gw.itrisinajumi.lv)
Datums: 12/01/2007 22:24

Kāds viņš izskatās? Cik gadi? (vienu pazīstu, bet neticu ka tas pats)

Re: Kārtējais krāpnieks - Edgars Bārzdiņš -
Autors: Vabole (---.dati.lv)
Datums: 17/01/2007 23:07

Gadi apmēram 50. Pietiekoši garšs, normāls, ja nav dzēris. Cilvēks, kurš viņu ieteica, arī nevarēja pat iedomāties, ka varētu būt šāds rezultāts.

Re: Kārtējais krāpnieks - Edgars Bārzdiņš -
Autors: Vitālijs (---.proxy.aol.com)
Datums: 21/01/2007 13:14

Latvijā dot kādam avansu uz rokas, bez kādām garantijām ir vieglprātība. Man tā gadījās ar vienu amatnieku. Kā saņēma naudu, tā šis prom uz krogu un abi ar sievu dzēra dienām. Atslēdza telefonu. Pagāja mēneši kamēr dabūju naudu atpakaļ.

Re: Kārtējais krāpnieks - Edgars Bārzdiņš -
Autors: Sir (84.237.227.---)
Datums: 22/01/2007 02:27

Laikam to krapnieku ir loti daudz it seviski celtnieciba nez no kurienes uzrodas tadi ka VISTURS LIEPA-LIPINS un apcakare visus ko nu var, atlik vienigi brinities ka tada solida organizacija ka sia LCP no Bauskas 58 -506k maksa algu tadam kretinam, apzogot celtniekus vinam tak naudai jabut loti loti daudz , republika nav tadu celtnieku kuru vins nav apcakarejis.

Re: Kārtējais krāpnieks - Edgars Bārzdiņš -
Autors: Viesturs LIepa-Liepins (---.btv.lv)
Datums: 29/03/2007 00:37

Baarzdina kungs ,lai izvirziitu taadus apvainojumusvaig pakustinaat savas stulbaas smadzenes,naudas sadaliitaajs un pieskiireejs un cilveeku apcakareetaajs ir mums zinaamais Ugis Strupulis,kurs iemaacijies paarmest naudaa nevienu vien brigaadi iesaacis straadaat nevareeju saprast ,kapeec reggipsa sienas sadauziitas ar aamuriem tad pieleca aizgaajussi kaarteejie piecakareetie straadnieki..Un ja nezin tad nebruukkee muti..

Re: Kārtējais krāpnieks - Edgars Bārzdiņš -
Autors: Ainars Miglenieks (---.btv.lv)
Datums: 29/03/2007 01:00

Viestur nenem galva to stulbo rakstu.Varu sadareet ka raksta autors ir pats Ugis Strupulis.Vinam jav inde pa pakalu tek ara zinu ka tu zinijies par musu naudam,zinu ka tapec tevi ari atlaida ja gribi lai piedalos kada tava projekta tad zvani,bet par firmu LCP varu teikt "blezu bodite" reti kads stradinieks kurs netika apcakarets kaut vai par 50 LS man firma LCP palika parada 400 LS.Vairieties no siem cilvekiem.

Re: Kārtējais krāpnieks - Edgars Bārzdiņš -
Autors: jelgavnieks (---.btv.lv)
Datums: 29/03/2007 05:10

mani tie merkaki no LCP parmeta Skunu iela es to lietu ta neatstaju nostaigaju sienas ar amuru neiedzivosies Strupulu Ugi maniem sviedriem maita

Re: Kārtējais krāpnieks - Edgars Bārzdiņš -
Autors: jancis (---.btv.lv)
Datums: 29/03/2007 05:24

LCP slava par naudu nemaksasanu jau iet paRigu .Terminus prasa pasim sagade dirsa.Naudu dabut oj oj Tucilveks juties ka parada.ir vinim tads normals dzeks Arnis bet tas itka pamucis.Ugis Strupulis ir ists izdzimtenis.Ja gribi sudus ej uz LCP duraku kompaniju.

Re: Kārtējais krāpnieks - Edgars Bārzdiņš -
Autors: martins garais (---.btv.lv)
Datums: 29/03/2007 05:53

laikam novakusies vieni LCP cienitaji.Tie tiesam ir riktigi mesli.Viesturu es pazistu un nevajag d....t mes kopa cinijamies par algam ar tadiem pasiem bleziem ka LCP un sist tadus vajag ik uz sola.Tikkai idiots vai pats saimnieks vareja uzrakstit tadas mulkibas parLCP paklidenu kompaniju.Kas lasat palidzie ari citiem lai neiekrit LCP tiklos,busiet norukajusi un bez naudas.

Re: Kārtējais krāpnieks - Edgars Bārzdiņš -
Autors: Didims (---.vssa.lv)
Datums: 29/03/2007 18:30

Atkal kārtējā personības dalīšanā <g> šoreiz Viesturam :D

Re: Kārtējais krāpnieks - Edgars Bārzdiņš -
Autors: Ivis (217.195.57.---)
Datums: 30/03/2007 00:29

Viestur turies ,bet ar firmu LCP tiksism galā.Ja priekšnieks grib nepatikšanas,tad tādas dabūs!!!!!!!!Es domāju ,ka man piekritš dauzi,jo strādnieku jau bija daudz visos viņu objektos.Cīnīsimies.

Re: Kārtējais krāpnieks - Edgars Bārzdiņš -
Autors: Bardzinš (84.237.227.---)
Datums: 01/04/2007 04:18

un tomērt Viestur Liepa Liepiņ Tu esi kretīns,un pats pakustini savas stūlbās smadzenes ja protams Tev tādas ir,pasēdi un padomā,cik nu celtniekus esi apjājis un kā Tu smuki runā,nu gluži kā deputāts un kā Tu priekšniekam Strupulim līdi anālā atverē,no malas jau iskatījās kad satikušies divi mīlētāji ,vārdusakot divi zilie.Tagad Tu gribi visu noliegt? Nesanāks Kangar tāds,lai kur Tu slēptos visur Tevi mocīs murgi visur Tu redzēsi apčakarētos celtniekus,izsalkušas celtnieku ģimenes kas gaida vīru,tēvu,vecotēvu mājās ar nopelnīto naudu,raudošus bērnus kas nau vairākas dienas ēduši.Tev nebūs miers ne dienu ne nakti.

Re: Kārtējais krāpnieks - Edgars Bārzdiņš -
Autors: meistars Kirmushka (81.198.178.---)
Datums: 01/04/2007 04:56

Iisc Latvieshu celtnieks peec definiicijas neies straadaat ne pie kaada starpnieka,lai vaj uz kaadiem noteikumiem,un visaadiem mutiskiem soliijumiem un bez liiguma ,bet celtnieciibas uznjeemumi ir STARPNIEKS, atvainojiet!!! :)
Celtnieks kas speejiigs patstaaviigi straadaat un atbildeet par saviem vaardiem un darbiem --> lielaakais vairumz straadaa aiZspogulijaa, liela dalja straadaa uz sevi ---> paareejie staigaa no starpnieka pie starpnieka,vaideedami un pukshkjeedami , zheel skatiities uz vinjiem taapat kaa uz bomziishiem pie konteeneriem.
Bet nekljuudaas tikai tie kas neko nedara--> vot!

Re: Kārtējais krāpnieks - Edgars Bārzdiņš -
Autors: nu nu (159.148.156.---)
Datums: 04/04/2007 00:20

pec runas tevi pideras atpazinu,narkomans izdrastais,par vardiem atbildesi gaili.

Re: Kārtējais krāpnieks - Edgars Bārzdiņš -
Autors: narkomāns (84.237.227.---)
Datums: 06/04/2007 05:00

Labāk jau būt narkomānam nekā strādnieku apčakarētājam,es tad par vārdiem atbildēšu,bet tev mērgli noteikti būs jāatbild par saviem pretīgiem darbiem.paskaties spoguli uz sevis kādu mūli esi noaudzejis par manu naudu.un drāžoties pakaļā esi galīgi izplūdis.

Re: Kārtējais krāpnieks - Edgars Bārzdiņš -
Autors: NU NU (159.148.156.---)
Datums: 06/04/2007 18:22

TAD KD TU AIZRISIES AR SAVAM ASINIM, KAD TEV IZRAUS TAVU MELIGO MELI, KAD TU LUGSIES ZELASTIBU,TAD TADAM URODAM KA TU ZELASTIBAS NEBUS.MEDIBAS IR SAKUSAS.ATVADIES KROPLI.

Re: Kārtējais krāpnieks - Edgars Bārzdiņš -
Autors: narkomāns (84.237.227.---)
Datums: 07/04/2007 02:35

vai kā nu sabījos un ko tu vecotēti man izdarīsi ar saviem 60 gadiņiem,varbūt savu trīcošo gļeto mūli parādisi,tak esmu jau redzējis.mednieks atradies,vai tad veco ļaužu pansiātā tevi tik bieži laiž pie interneta.neskaties vakaros filmas citādi savos 60 gados sāc justies ,kā Rembo.

Re: Kārtējais krāpnieks - Edgars Bārzdiņš -
Autors: vecaistētis (---.proxy.aol.com)
Datums: 28/05/2007 08:53

Narkomān, vai Tev kautkas galvā arī ir, jeb tikai savārījusies sperma? Vienīgais, liekas, kas Tev ir pret "NU NU" (kuru es nepazīstu, tāpat kā Tevi) ir tas, ka viņš ir 60 gadus vecs. Vai Tu, narkotikas un alkoholu bez mēra lietodams, tādu vecumu sasniegsi? Ļoti šaubos. Ja Tev galvā būtu kautcik smadzeņu Tu saprastu, ka nauda ir daudz spēcīgāka par Taviem nieka muskulīšiem. Manam vērsim ir lielāki muskuļi kā Tev, un pauti arī. Tātad -- turies pie tēmas vai aizver žaunas.

Re: Kārtējais krāpnieks - Edgars Bārzdiņš -
Autors: meitene (81.198.63.---)
Datums: 28/05/2007 19:33

Man tieši tāpat aizlaidās "meistars Ģirts" , divi bērni Saulkrastos esot, pats dzīvojot netālu no Slāvu tilta, braukā ar tēva tumži zilu golfiņu.. Izskatījās tīri godīgs un uzticams. Saņēma avansu-aizlaidas un dzīvokli bija atstājis vaļā uz visu dienu. Labi vēl, ka tas nebija iznests.
Nu naivi uzticējos-mācība visam mūžam!

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********   **     **  **     **  ******** 
  **  **   **     **  **     **  **     **  **       
   ****    **     **  **     **  **     **  **       
    **     **     **  *********  **     **  ******   
    **     **     **  **     **   **   **   **       
    **     **     **  **     **    ** **    **       
    **     ********   **     **     ***     **       

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727