UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Būvfirmas kas negrib maksāt...
Autors: man ir parādā (159.148.20.---)
Datums: 19/02/2003 10:47

Pēdējā laikā man nācies saskarties ar tādām būvfirmām, kas negrib maksāt savus rēķinus. Vai tā ir nejaušība, vai apzināta rīcība? Varbūt vajag izveidot publisku parādnieku sarakstu būvniecības nozarē? Lai potenciālie klienti, pirms slēdz līgumus ar būvfirmām, redz cik maksātspējīgas tās būs?

Re: Būvfirmas kas negrib maksāt...
Autors: Viesis (62.85.43.---)
Datums: 26/02/2003 10:15

Super doma, jo beidzot šī Latvijas prakse, kad viens otram ir parādā, būtu jāizskauž.

Re: Būvfirmas kas negrib maksāt...
Autors: edvins (194.19.237.---)
Datums: 01/04/2003 16:24

Ogrē ir tāda firma "Satekle", kas daudz sola, bet maz dara. Visus norēķinus ar viņiem iesaku veikt caur banku. Pretējā gadījumā var sanākt, ka skaidrā naudā maksāto viņi piemirst. Vēl labāk neuzķerieties uz viņu reklāmas par lētajām būvniecības izmaksām. Es no 2002.gada jūlija gaidu projektu vai samaksāto naudu. Nav neviens, ne otrs. VIŅI IR KRĀPNIEKI!!!!

Re: Būvfirmas kas negrib maksāt...
Autors: Piekrāptā (62.85.69.---)
Datums: 01/04/2003 17:56

Ir tāda būvfirma kā "Būveko", kas nesamaksā savus parādus. Vai nu tur strādā "duraki" vai arī blēži!!!! Tur nu gan vajadzētu iejaukties kādai augstākai institūcijai kā VID, vai Ekonomiskā policija.

Re: Būvfirmas kas negrib maksāt...
Autors: Smilga un Partneri (80.232.222.---)
Datums: 08/05/2003 18:20

Jā, situācija ir dramatiska. Iespējams, ka drīzumā vajadzētu izveidot nemaksātāju datu bāzi. Jo ir cilvēki, kas taisa n-tās firmas un kad nevar atdot parādus, taisa nākamo un strādā un ticiet man, tādu ir daudz.
Vispār man bija tāda doma veidot datu bāzi, bet tas ir dārgs prieks:(
Ja samestos vairāki varētu uztaisīt. Ja ir kādi priekšlikumi, meilojiet.
Man šāds tāds info jau ir apkopots, par cik darbojamies arī ar parādu piedziņām.
Pagaidām varu dot tikai to info, kas man ir pieejams.

Re: Būvfirmas kas negrib maksāt...
Autors: Interesanti (62.85.69.---)
Datums: 09/05/2003 11:22

Ir tāda firma kā "BAUMA", kura sola maksāt, bet jau vairāk kā gadu nemaksā. un mēs neesam vienīgie kam viņi ir parādā.
Lūdzu pārrējie uzmanīties no šīs firmas un tā direktora Dmitrija Bites, neticiet viņu solījumiem. Arī parādu piedziņas kantori neko ar viņiem nevar izdarīt. Ko man tagad sūdzēt tiesā Baumu? Vai tiešām nav nevienas valsts institūcijas,kas varētu pārbaudīt šādu firmu darbību????

Re: Būvfirmas kas negrib maksāt...
Autors: Dusmigais (62.84.20.---)
Datums: 18/05/2003 00:06

Teikšu vienu, no inkaso firmām tolka nav, es kādreiz apskraidīju vairākas, visi nosūta parādniekam vēstuli (parasto:(((() un brīnās kāpēc nemaksā.
Kad saku, ka vajag sniegts tiesā brīnās, kas tas:(( Bet naudu paņemt:((
Tad man ieteica vienu juridisko biroju saucās SIA "Juridisko konsultāciju saabiedrība" (nosaukumu mainījuši jauno nezinu), viņi man nedēļas laikā parādu atsita:) Un cena bija zemāka kā inkaso firmā.
Tagad ja vajadzēs iešu tur:)
Tā kā visiem iesaku! Ja k`dam vajag man ir viņu telefoni kaut kur.
Bet inkasso firmas tādi pat krāpnieki kā nemaksātāji:(((

Re: Būvfirmas kas negrib maksāt...
Autors: Uzmaniibu (62.85.69.---)
Datums: 22/05/2003 10:49

peedeejaa informacija par firmu Bauma ir taada ka sie ies uz maksatnespeju un neko nevienam nesamaksajot. un jau ir uztaisijusi jaunu firmu ar nosaukumu BAUFUCKS. uzmanieties no sis firmas!!!! vini nemaksaaa!!!

Re: Būvfirmas kas negrib maksāt...
Autors: Zinu (62.84.20.---)
Datums: 27/05/2003 10:27

Jā, tāda sistēma ir daudziem, bij vien firma nevienam nemaksā, taisa nākošo un dzīvo zaļi. Bija Liepājā tāda firma "BFF" (A.Fromaņa būvniecības firma), darbojas arī Rīgā, aizgāja uz grunti un tagad rullē ar SIA "Civilbūve", silti iesaku visiem izvairīties no šīs firmas:((
Dusmīgais, iedod, ka tos telefoniņus, man te kaudzīte ar nemaksātājiem stāv.

P.S. "Civilbūve" tagad darbojas Rīgā, tā kā uzmanīgi:)

Re: Būvfirmas kas negrib maksāt...
Autors: Uzmaniibu (62.85.69.---)
Datums: 02/06/2003 11:15

jaa Dusmiigais iedod mums to telefonu,man arii ir sakraajusies nemaksaataji.

Re: Būvfirmas kas negrib maksāt...
Autors: Ielūkojies šeit (80.232.222.---)
Datums: 03/06/2003 10:48

Dusmigais, jaa esam mainiijushi nosaukumu (kaadreiz saucaamies Juridisko konsultaaciju sabiedriiba), tagad saucamies SIA "Smilga un Partneri", atrodamies turpat Akmeņu ielā, tel. 9252294.
Par nemaksātājiem - būvniekiem arī jauna informācija ir ienākusies, ko šeit gan apspriest nevēlētos.
Par mūsu pakalpojumiem tagad lasi arii internetaa []

Re: Būvfirmas kas negrib maksāt...
Autors: qos (195.13.254.---)
Datums: 17/06/2003 16:35

Smilgai un partneriem: Kāpēc jūsu mājaslapā partneros ir SIA"civilbūve", ja tā nemaksā rēķinus ?

Re: Būvfirmas kas negrib maksāt...
Autors: siikucis (195.62.150.---)
Datums: 18/06/2003 10:20

heh laps jautaajiens ;o)

Re: Būvfirmas kas negrib maksāt...
Autors: Vienkārši es (80.232.222.---)
Datums: 19/06/2003 13:56

qos, tev darīt nav ko?

Re: Būvfirmas kas negrib maksāt...
Autors: Vienkārši es (80.232.222.---)
Datums: 19/06/2003 13:57

1.qos tādus jautājumus neuzdod www.telpas.lv sadljaa jautaajumi virtuaalajam juristam;
2. mees netabildam par savu klientu/partneru paraadu saistiibaa, ja Tev tas nav skaidrs;
3.vispirms varbuut pasaki, par ko Tev Civilbuuve ir paraadaa un tad runaasim taalaak;
4.visus nemaksaashanas jautaajumus var atrisinaat mieriigaa celjaa, nevis celjot neslavu;
5.ja kaadam ir paraadnieki, nevajag rakstiit, neejiet pie taadas firmas utt., taa jau sanaak neslavas celshana. Ja grib to publiskot, tad vajadzeetu arii publiskot to, par ko un uz kaada pamata (liigums, pienjemshanas - nodoshanas akts, PPR utt.), nevis meetaaties ar tukshiem vaardiem, bet tas nu taa.
6.es arii varu pateikt, ka man nemaksaa taada un taada firma, bet kas to apstiprina, taadu reejeeju ir daudz. Parasti cilveeks, ja netiek galaa ar saviem paraadniekiem, iet uz paraadu piedzinjas firmaam/juridiskajiem birojiem, lai atrisinaatu sho jautaajumu, nevis seezh visos celtnieciibas portaalos un censhas celt neslavu kaadai firmai.
Atvainojos paareejiem, bet shii atbilde ir speciaali qos, kursh pat ir tik gleevs, ka nevar noraadiit savu meilu. Beediigi, ka taadi cilveeki ir starp mums.

Re: Būvfirmas kas negrib maksāt...
Autors: siikucis (195.62.150.---)
Datums: 19/06/2003 15:37

hmzz peec vienkaarshi es domaam sanaak, ka shinii sadaljaa sadaljaa kaa par aizgaajeejien vai nu labu vai nekaa?

he he ja peec taadaprincipa tad par civilbuuvi tieshaam neko neteikshu ;o)

Re: Būvfirmas kas negrib maksāt...
Autors: siikucis (195.62.150.---)
Datums: 19/06/2003 16:03

labi bet vispaar runaajot ne par konkreetaam firmaam, uzskatu ka taadus kraanus kas nemaksaa naudu par darbiem kur viss ir shokos laikaa & pat nodots pienjemts vaig raxtiit boldaa un a iesleegtiem capslockiem, lai gan uzbruciens "smilgai" vareetu buut nekorekts
tb ja qos njepatiik civilbuuve raxti par civilbuuvi nevis "smilgu"

Re: Būvfirmas kas negrib maksāt...
Autors: Vienkārši es (80.232.222.---)
Datums: 20/06/2003 13:32

Ja Civilbūve kādam ir pārādā, lūdzu griezieties pie viņiem pašiem. Ja gribat izmantot mūsu pakalpojumus, lūdzu:)
Bet mēs katrā ziņā neuzņemamies atbildību par savu partneru vai klientu neizpildītajām saistībām. Un par to ir runa.

Siikucim,
jā, es par tiem nemaksātājiem Tev piekrītu, sen atpakaļ bija doma uztaisīt tādu speciālu lapu, kur viņus visus smuki salikt. Bet tad sāktos oi, oi:(( Visi sāktu brēkt, ka viņiem ceļ neslavu un skrietu uz tiesu.
Ja tiešām vsii iesniegtu tikai patiesu informāciju, norādot pamatojumu, tad vēl neko, bet ir jau arī tādi, kas grib ieriebt un sāks likt tādas firmas, kas nemaz nav parādā.

Man ierosinājums, atvēr forumā jaunu tēmu, un tur likt nemaksātājus, tikai gan norādot visu infu, firmas nosaukums, summa, kam parādā un uz kāda pamata (līgums, PPR), varbūt tad situācija mainītos?

Re: Būvfirmas kas negrib maksāt...
Autors: building (62.85.69.---)
Datums: 27/06/2003 11:19

taada doma jau ir labu laiku.
tagad viss ir tapsanas stadija.gaidiet - driiz buus.

Re: Būvfirmas kas negrib maksāt...
Autors: Vienkārši es (80.232.222.---)
Datums: 03/07/2003 11:30

Mjaa, bet lai nebuutu ziepes, buutu jaanoraada paraada rashanaas pamats, apmaksas termiņš utmldz.lietas. lai navjaatiesaajas par neslavas celshanu.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********   **     **  **      **  ******** 
 **    **  **     **  ***   ***  **  **  **  **       
     **    **     **  **** ****  **  **  **  **       
    **     **     **  ** *** **  **  **  **  ******   
   **      **     **  **     **  **  **  **  **       
   **      **     **  **     **  **  **  **  **       
   **      ********   **     **   ***  ***   **       

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727