UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

Iesakiet labus meistarus vai firmu!
Autors: Cyplit (---.acn.pl)
Datums: 23/03/2004 14:10

Gribu veikt remontu 1-ist. 119.seerijas dziivoklii. Lielaakie darbi - pilniigi visu nomainiit vannasistabaa - fliizes, trubas, santehniku, nojaukt 1 sienas dalju, izfliizeet virtuvi, nomainiit visur durvis, nomainiit visur griidu. Man galvenais ir kvalitaate un precizitaate, kaa arii ieklaushanaas terminjaa. Ja ir loti labi paveikts darbs, tad nav zheel arii attieciigi samaksaat. Vai varat man ieteikt kaadu labu meistaru?

Re: Iesakiet labus meistarus vai firmu!
Autors: janka (---.maksinets.lv)
Datums: 07/04/2004 21:31

9791991 maris kvalitate laba

Re: Iesakiet labus meistarus vai firmu!
Autors: EvitaB (---.apollo.lv)
Datums: 31/05/2004 21:00

Ieteikt labu meistaru - to gan es varu izdarit. Ari man bija lidziga problema - gribeju apvienot virtuvi ar dzivojamo istabu, salaist vannasistabu ar tualeti kopa, ar vienu vardu sakot, plani bija lieli. Attali pazinas ieteica meistarus, teica, esot stradajushi celtnieciba ASV, pieredze vechiem vairak par 10 gadiem. Uzticejos un nenozheloju. Jau kadu pusgadu priecajos par savu jauno dzivokli. Varu iedot vinu numuru - 6135964 - meistars varda Edzus (strada vini 4-ata).

Lai veicas, Evita

Re: Iesakiet labus meistarus vai firmu!
Autors: anetelauma (195.13.208.---)
Datums: 22/07/2004 15:31

Ļoti labi divi puiši, kvalitāte garantēta, bet nav lēti. Protams var meklēt lētus, bet par kvalitāti varēsi jau spriest pēc pusgada, ja ne ātrāk. Jānis un Uģis 9996174

Re:
Autors: LAK (81.198.108.---)
Datums: 05/08/2004 11:30

Latvijas Amatniecības Kamerā var uzzināt dažādu arodu meistaru koordinātes, ir arī zeļļi un mācekļi. Veiksmi!
LAK tālrunis 7213007

jankas ieteikums - Maris
Autors: balanda (81.198.111.---)
Datums: 31/08/2004 15:34

ja tas ir tads Maris, kam e-pasts mezhonis@#$%&one.lv, tad neiesaku. medz pazust un neatbild par terminiem. panemu pec ieteikuma seit, bet pieredze nav ta labaka. diemzel.

Re: Iesakiet labus meistarus vai firmu!
Autors: ative (---.a-net.ws)
Datums: 30/11/2004 15:31

Es arī zinu kādu puisi, kurš nav visai lēts, tomēr kvalitāte VOUUUUUUUUUU! Vinjsh no jebkāda grausta uztaisīs konfekti, veikalos ir visādas atlaides, vispār baigi godīgais, ja pateiks, ka tas un tas maksā tik - tad tā arī ir. Pati biju klāt, kad vinjsh runāja ar veikala pārdevējiem - un atlaides rokā.
Nu tad tā viņu sauc, manuprāt ILMĀRS un numuriņš - 9538817, bet brīdinu labiem meistariem nekad nav īsti daudz laika. (Ja izdomāsiet zvanīt, pasakiet, ka pēc Evitas ieteikuma, remonts Tērbatas ielā.) Vēlu veiksmi:)

Re: Durvis un logi!!!
Autors: perazzi (172.18.26.---)
Datums: 16/12/2004 13:34

Sveiks! Juus interesee labi meistari, tad Jums jaapaskataas vairaak ieprieksheejaa sadaljaa tu ir meistari labi, bet es savukaart varu Jums piedāvāt labas koka durvis un PVC logus pa ljoti normaalaam cenaam!!! Meistari atbrauks nomeeriis izgatavos un uzstaadiis..

Ar cienju Jaanis
m. 6222711

Re: Iesakiet labus meistarus vai firmu!
Autors: Andrejs (81.198.154.---)
Datums: 29/12/2004 17:47

Jau vairākus gadus sadarbojos ar meistaru, kuram var pilnībā uzticēties. Senāk viņš strādāja viens pats un kad izveidoja lielāku komandu, man jau likās ka nebūs vairs tas, bet kā izrādījās viss ir kārtībā. Darbiniekiem seko līdzi un brīžiem pat nevar saprast - remontu viņš taisa sev vai klientam.Viņa telefona numurs - 9760218 Jānis

Re: Iesakiet labus meistarus vai firmu!
Autors: marisaima (159.148.166.---)
Datums: 05/01/2005 20:01

zinu forshu brigaadiiti,pazinjam vinji uztaisiija no vecas buudas taadu konfektiiti,gan iekshdarbi un aardarbi. t.9554922 maaris.straadaa 3-jataa,visi triis braalji

Re: Iesakiet labus meistarus vai firmu!
Autors: karlo (159.148.132.---)
Datums: 10/01/2005 15:22

PERAZZI - tu gadijumaa neesi joske ???
nemaz negribaas iedzilinaaties kaadus logus tu taisi , jo esi jau ar savu uzbaaziigo marketingu apnicis !

Re: Iesakiet labus meistarus vai firmu!
Autors: arčijs (---.a-net.ws)
Datums: 31/01/2005 10:17

Piekriitu "ative" tas tiešām ir labs meistars un telefona numurs arii nemainiigs jau, kādus gadus 8, respektīvi tik, cik viņu pazīstu. Kvalitāte šim džekam tiešām supper. Iesaku.:)))))



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******         **  **     **  **     **  **     ** 
 **     **        **  ***   ***  **     **   **   **  
        **        **  **** ****  **     **    ** **   
  *******         **  ** *** **  *********     ***    
        **  **    **  **     **  **     **    ** **   
 **     **  **    **  **     **  **     **   **   **  
  *******    ******   **     **  **     **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727