UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
vai par kādu būvnieku vispār ir arī labas atsauksmes?
Autors: Ināra (---.eth.delfi.lv)
Datums: 20/07/2004 18:13

Šķiet, ka neviens Latvijā nemāk labi un godprātīgi strādāt. VArbūt es maldos?

Re: vai par kādu būvnieku vispār ir arī labas atsauksmes?
Autors: zirneklis (---.rw.lv)
Datums: 24/09/2004 11:50

Tā jau izskatās, ja neviens neatbild, vai arī slēpj savas labās būvbrigādes, ka tik kāds vēl neuz'būvā kaut ko.

Re: vai par kādu būvnieku vispār ir arī labas atsauksmes?
Autors: murkinsons (---.vita.gov.lv)
Datums: 30/09/2004 15:59

Pariesībā lielākā daļa vienkārši iekrīt uz t.s."lēti un labi", tas ir tas pats kas karsti un auksti vienlaicīgi. Vēl ir arī problēma ar savstarpējo uzticēšanos- viss šai pasaulē ir iekārtots ļoti vienkārši -kā es tev tā tu man (un nevis otrādi). Neko sliktu nevaru teikt, vienmēr viss ir sanācis tā kā gribēts.Ir nepieciešams tikai saskaņot pašiem savas vēlmes. Koordinātes jau nav grūti iedot. Tikai ar tiem, kam nav problēmu ar kvalitāti un darba organizāciju parasti darba pietiek. Bet mēģināt jau var vienmēr. Ir strādājušas divas brigādes -varu teikt tikai to labāko- Guntars 9751196 un Andis 9338911.

Re: vai par kādu būvnieku vispār ir arī labas atsauksmes?
Autors: ative (---.a-net.ws)
Datums: 30/11/2004 15:24

Manuprāt ir firmas, kas būvē ļoti labi, piemēram tādas, kurām pieredze ir vairāk kā 30-40 gadu. Cik man zināms, šādās firmās strādā vectēvi, tēvi un dēli.
Domāju, ka tādas firmas nav diezko daudz, taču vajag mēģināt tādas atrast,jo labām firmām pasūtījumu netrūkst, iespējams, ka projekta īstenošana jāgaida kāds laiciņš, taču māja - tas ir kapitālieguldījums, līdz ar to var jau arī pagaidīt...:)

Re: vai par kādu būvnieku vispār ir arī labas atsauksmes?
Autors: KK (81.198.130.---)
Datums: 06/12/2004 19:52

Domāju, ka lielākā daļa firmu tomēr ir labas kvalitātes un ar attiecīgu attieksmi, un arī tādām gadās visādas likstas - cilvēku faktors Latvijā tomēr ir ļoti svarīgs.
Noteikti ir jāuzmanās arī no blēžiem. Kā to noteikt, nezinu.
Domāju, ka jāstrādā ar tiem, ar kuriem labāk saprasties - jāsaklausa sava iekšējā balss.
Man tomēr ir paveicies ar darbiem, ja kādam interesē sarežģītas koka jumta konstrukcijas izveide, varu pakonsultēt pie kā griezties. Jā un arī sētu var uzlikt ļoti labā kvalitātē (it sevišķi koka posmi un uzstādīšana) puiši no Ogres SIA SĒTAS.
Ja interesē - rakstiet. Kārlis.

Re: vai par kādu būvnieku vispār ir arī labas atsauksmes?
Autors: Fricis (---.dzelzavas70.3.fdn.microlink.lv)
Datums: 08/12/2004 21:41

Protams ka var, vajag izbraukat uz buvobjektiem un dabā novērtēt darbu. Tad arī runāt pa tiešo, bez starpniekiem kuri ņem 15% plus 24% plus 18% u t.t. protams garantijas tikai uz godavārda. Ja ar naudu nav problēmas un tad var griesties lieās firmās /bet tur strādā tie paši būvnieķi kuriem ir 'jumts' virs galvas un kuriem nereti nemaksā ko paši godīgi varētu nopelnīt/.

Re:Brigaade!!!
Autors: perazzi (172.18.26.---)
Datums: 16/12/2004 13:24

Nu īstenībā par savu brigādi, kura liek labas un lētas koka durvis un PVC logus, gan neizteiktos slikti!!!

Re: Re:Brigaade!!!
Autors: martell (159.148.190.---)
Datums: 29/12/2004 17:22

Firma "Sonips" Līgatnē. Viņi man būvē privātmāju. Līdz šim visas tās labākās atsauksmes.

Re: vai par kādu būvnieku vispār ir arī labas atsauksmes?
Autors: kolja (---.junik.lv)
Datums: 23/02/2005 11:57

Ir tādas firmas,tikai klienti paši bieži nezina ko dara.ēs katru dienu klausos ka varētu ietaupīt uz tā vai cita materiāla rēķina,kapēc skrūvju tik un tā tik.Tāpat nav vēlmes maksāt soc un PVN nodokļus,tādā sakarā arī nākas taupīt uz kvalitātes rēķina.tāka klientiem ir vērts padomāt.

Re: vai par kādu būvnieku vispār ir arī labas atsauksmes?
Autors: arčijs (---.a-net.ws)
Datums: 02/06/2005 16:16

Nezinu kā ir ar firmu brigādēm, bet man remontu taisīja meistars vārdā Ilmārs, viņam bija sava brigāde. Man pret viņu darbu nebija nekādu pretenziju. Taisīja tā kā gribu es. Kvalitāte ļoti laba - tā saka man pazīstams celtnieks. Varbūt nav tas lētākais, bet mēs taču zinam "Skopais maksā divreiz". Dzeršanas, krāpšanas utt. cūcības netiku sastapis. Strādāja tajos laikos, kad man tas bija izdevīgi. Vienīgi, bija kādu laiku jāgaida, lai tieši šī brigāde taisītu remontu mūsu privātmājā. (esot ļoti pieprasīts), par ko es vēlāk arī pārliecinājos. Viņa tel. nr. 6448332. Mums viņi taisīja kapitālo remontu no pagraba līdz bēniņiem.
Varat viņam zvanīt un teikt, ka ieteica Evita.

Re: vai par kādu būvnieku vispār ir arī labas atsauksmes?
Autors: arčijs (---.a-net.ws)
Datums: 14/06/2005 17:33

Labojums: Meistara telefona numurs, izrādās ir mainiijies, 9538817.

Nezinu kā ir ar firmu brigādēm, bet man remontu taisīja meistars vārdā Ilmārs, viņam bija sava brigāde. Man pret viņu darbu nebija nekādu pretenziju. Taisīja tā kā gribu es. Kvalitāte ļoti laba - tā saka man pazīstams celtnieks. Varbūt nav tas lētākais, bet mēs taču zinam "Skopais maksā divreiz". Dzeršanas, krāpšanas utt. cūcības netiku sastapis. Strādāja tajos laikos, kad man tas bija izdevīgi. Vienīgi, bija kādu laiku jāgaida, lai tieši šī brigāde taisītu remontu mūsu privātmājā. (esot ļoti pieprasīts), par ko es vēlāk arī pārliecinājos. Viņa tel. nr. 9538817. Mums viņi taisīja kapitālo remontu no pagraba līdz bēniņiem.
Varat viņam zvanīt un teikt, ka ieteica Evita.

Re: vai par kādu būvnieku vispār ir arī labas atsauksmes?
Autors: arf (194.19.227.---)
Datums: 01/08/2005 21:09

Man ir laba būvfirma, bet neteikšu kāda jo vēlos lai viņi man pabeidz. tāpēc arī par labām nav daudz ziņu jo viņas ir deficīts. Viņas arī uzreiz pasaka godīgi ka tas maksās dārgāk nekā citur, nevis beigās mēģina piečakar'wet.

Re: vai par kādu būvnieku vispār ir arī labas atsauksmes?
Autors: zazi (80.232.248.---)
Datums: 10/09/2005 21:20

Vajag meklet mazpilsetaas, tur laba un slikta slava izplatas atri. Man ir laba pieredza ar " Buvnieks" no Talsiem. (t.9451100), kapitali rekonstrueja privatmaju, terminjus kaveju es , nevis buvnieki, jo laika nespeju nodroshinat materialus :)) izveleties krasas un flizes, par ko vinji bija diezgan pikti.

Gribas novelet, lai shai portala driz butu vairak labu atsauksmju , neka slikto!

Re: vai par kādu būvnieku vispār ir arī labas atsauksmes?
Autors: brunis (159.148.166.---)
Datums: 13/09/2005 18:17

tieshaam arii es esmu straadaajis kopaa ar Andi t.9338911 atsauksmes labas,veel varu ieteikt Māris't.9554922

Re: vai par kādu būvnieku vispār ir arī labas atsauksmes?
Autors: labvelis (81.198.195.---)
Datums: 26/09/2005 01:14

Tiesam laba brigade iesaku visiem,zin savu darbu un nedzer)strada ar savu instrumentu .Firmas vairak tadu stradnieku ) 9520951

Re: vai par kādu būvnieku vispār ir arī labas atsauksmes?
Autors: hasan (195.13.241.---)
Datums: 09/11/2005 22:19

Varu pateikt, ka neiesaku stradat ar anatoliju 6164815. Labi sevi reklame ka Remok, loti mil naudu, prasa prieksapmaksu un ar galam, vai nu var atstat nepabeigtu darbu un aizbegt

Re: vai par kādu būvnieku vispār ir arī labas atsauksmes?
Autors: Dima (---.metro.microlink.lv)
Datums: 06/04/2006 20:14

Evita - vajag beigt jau čakarēt ļaudim smadzenes! [www.shopnet.lv]

Re: vai par kādu būvnieku vispār ir arī labas atsauksmes?
Autors: prefer (195.62.150.---)
Datums: 02/08/2006 08:34

Žel ka Jūs nēesat satikuši pareizos, bet taisnība Jums ir lielās stroikās bieži sastopam vienkāršus ......... kuri domā tikai par ātropeļņu....
Vienīgi ko varu ieteikt... bez lētās reklāmas tikai došu tel.2 9330950
Redzēju viņus gatavus objektus... vienīgi viņi droš vien aizņemti būs???

Re: vai par kādu būvnieku vispār ir arī labas atsauksmes?
Autors: Normunds3 (---.lf.lv)
Datums: 04/08/2006 23:20

Mēdz būt.
Fāters uzbūvēja vienu māju sev(tā palika māsai). Mēs ar fāteri uzbūvējām māju(fāterim un mammai), līdz ar to bija kaut kāda sajēga par to, kādai ir jābūt darbu kvaliātei, bet pilnīgi visus darbus izdarīt nav iespējams - paņēmām meistarus siltumam un elektrībai. Paņēmām arī apmetējus, tie ar aparātu atnāca, izdarīja, aizgāja. Tad sākās tieši Latvijas brīvības laiks, kad parādījās pavisam jauni materiāli un iespējas. Fāters izdomāja, ka viņam vajag apmetumu nošpahtelēt un uztaisīt visu ar "glanci". Atnāca viens "ērglis"(kuru starp citu bija ieteikuši paziņas, ka ļoti labi strādājot), atvēra trīs albūmus ar fotogrāfijām, kurās bija visi viņa padarītie darbi - OK, fotogrāfijās viss izskatas smuki, labi - sāc strādāt. Babāāāāāc, kad viņš uz jau apmestām, taisnām sienām uzlika 210kg špahteli, vienas sienas augšējo stūri izvilka uz āru par 4cm, bet 2m platai sienai uztaisīja "vēderu" 2,5cm, fāters šo "speciālistu" patrieca. Bija pienācis rudens un visa labošanu nācās atlikt uz nākamo gadu. Atnāca nakoša brigāde, veči stradāja "vaiga sviedros", tik kvalitatīvi kā strādāja šie veči es nebiju redzējis līdz brīdim, kad sāku būvēt savu māju. Un ta par večiem - stradāja tiešām labi, bet - nu koda - johaidīīīīīī........ zapoji gāja divu nedēļu garumā. Tā nu sanāca, ka šī otrā brigāde ar savu kvasīšanu novilka vēl vienu vasaru, un visi pārējie darbi atkal ievilkās par gadu. Tas bija 3 gadus atpakaļ, tagad viņi ir nodzērušies pavisam, bet ne par to ir runa. Tagad es pats būvēju sev māju. Nomainījās jau 5. brigādes. Nav runa par naudu ir runa par attieksmi pret darbu un darbu kvalitāti. Tagadējā man strāda, teiksim tā - esmu apmierināts, ne par visiem 100, bet par 80, tas jā.
Mums visiem nauda no gaisa nekrīt, labi, pat visiem nerunāju.
Paskatieties kā jūsu darboņi attiecās pret jūsu apmaksāto materiālu. Dazi ar cieņu, tas taču naudu maksā, citiem par to ir tāds poh..s, cik šādi nav sačakārēti materiāli, nav iespējams saskaitīt. Darbu līgumā noteikti ieliekat punktu, ka celtnieku brigāde apmaksā viņu sačakarēto materiālu, kad sāksiet piedzīt naudu no viņiem par tāpat vien izpūsto putu balonu, izmesto pusreģipša loksni, attieksme mainīsies. Pamēģiniet arī paskaitīt līdzi materiālus - gadās, ka tie "tika iestrādāti", grīdā utt, bet īstenībā vienkārši pārdoti kaiiņam vai kādam citam, kam "to savajadzējās".
Ir meistari, kuri pelna tikai uz savu darbu, ir tādi, kuri pelna arī uz materiāliem. Aizejiet uz būvmateriālu veikalu, pasakiet, ka būvējat māju, lai iedod atlaidi, iedos - sadarbojieties ar viņiem. Lielie monstri, tādi kā Tapro, Nelss, u.c. ir tā "paēduši", ka jūs ar savu mazo mājiņu viņus nemaz neinteresējat. Ideāls variantsir tāds, ka jums ir laiks apbraukat vairākus veikalus un izraudzīties to pašu preci par zemāko cenu, esmu ievērojis, ka reizēm mazajos veikalos preci par standarta cenān var nopirkt daudz lētāk nekā lielajos ar atlaidēm un arī otrādi.
Galvenais, pie kāda secinājuma es esmu nonācis - ja jums kāds būvē māju, vai jūs izvēlaties meistarus, vai pērkat īpašumus - nepaslinkojiet pakontrolējiet kā tiek veikti darbi, nevajag būt profesionalim lai redzētu visus nelīdzenumus un spraugas. Uz atrunāšanos, ka pēc tam to visu varēs aizšpahtelēt, aizlīmēt, aiz....., aiz....., aiz..... neuzķerieties, daudz vieglāk un labāk visu ir uztaisīt uzreiz, bet ja meistaru kvalifikācija tam neatbilst - meklējiet citu. Pa lielākai daļai šādi meistari pelna uz "metriem", viņiem ka tik vairāk metrus saskaitīt.
Ir universāls pārbaudes rīks - garais līmeņŗādis, bez tā es nemaz mājā iekšā neeju. Noliekat šo mēraparātu uz sienas vertikāli - jūs redzēsiet līmeni, nolieciet horizontāli un paskatieties vai nav lielu spraugu starp abiem galiem, un tā pie visām sienām. Ja redzētais jūs apmierina - jūs nesviežat naudu vējā, Tas attiecas kā uz mūrējumu, tā uz koka konstrukciju mājām, ta arī iekšsienām un citiem darbiem.

Re: vai par kādu būvnieku vispār ir arī labas atsauksmes?
Autors: Modriss (159.148.39.---)
Datums: 06/09/2006 21:06

Pameginiet firmu Intex Buve, Puishi tiesham labi strada, atsaucigi, palidz noformet visus papirus, ir savi arhitekti viniem, un maju konstrukcija ieviesh uzticibu salidzinot ar citiem. Vinu majas un projektus varat apskatit www.intex.lv , Man personigi vini uzlika maju sigulda, es tiesham esmu apmierinats, gan par darbu, gan par kvalitati un par izmaksam.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********  **    **  **     **  **    ** 
    **        **      **  **   **     **   **  **  
    **        **       ****    **     **    ****   
    **        **        **     **     **     **    
    **        **        **      **   **      **    
    **        **        **       ** **       **    
    **        **        **        ***        **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727