UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

Stūrakmens
Autors: Nu taa neko (62.84.25.---)
Datums: 16/11/2004 11:38

Kāda ir Jūsu pieredze ar sho firmu?
Man bija sekojoshi:
Kā redzams no reklāmas "Stūrakmens" piedāvā uzcelt māju, t.sk. moduļu mājas. Par cik biju nolēmis sākt būvēties, izskatīju šo firmu kā vienu no variantiem, taču oi...
Jāsak laikam gan ar to, ka izbrīnija mani šīs firmas cilvēku (darbinieku) neprofesionālisms.
Projektu vadītājs, vārdā Egils, tā arī nevarēja man atbildēt ne uz vienu jautājumu, kas skar būvniecības nianses. Kad vaicāju, vai firma var izņemt arī būvautļauju,atbilde bija,ka par attiecīgiem sakariem visu var. Vai visās būvfirmās ir tādi nejēgas,kas principā grauj firmas prestižu? Ja cilvēks,kas atbildīgs par klientu piesaisti nezin ne darbu ciparus, ne materiālu cenas, nerunāsim par pašām būvniecības lietām. Bez tam tā augstprātība, kas no viņa lien ārā,it kā es viņam būtu parādā, nevis viņa potenciālais klients. Nu nejēdzīgi...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **    **  **     **   ******  
 **     **  **     **   **  **    **   **   **    ** 
 **     **  **     **    ****      ** **    **       
 **     **  **     **     **        ***     **       
 **     **   **   **      **       ** **    **       
 **     **    ** **       **      **   **   **    ** 
  *******      ***        **     **     **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727