UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: podiņu krāsns flīzēšana
Autors: Marina Voitenko ()
Datums: 19/12/2011 01:12

[www.terrakot.com] tas varētu noderēt





Re: podiņu krāsns flīzēšana
Autors: h2so4 ()
Datums: 19/12/2011 03:14

laukos taisīju remontu, pie reizes podiņu krāsni(neglazētie), nošpaktelēju ar sheetrock, jo podiņi nebija diezko kvalitatīvi, kurš drusku uz āru, kuram šuve nesmuka, kuŗš ieplaisājis. tā nu es viņu nošpaktelēju gludu un līdzenu, nokrāsoju. pēc 7 gadiem tik vien kā apkvēpis virs durtiņām, neskatoties uz to,ka t;a krāsns pa laikam tikusi pārkurināta. nu ok, ir mikroplaisiņa šr tur, bet nekas nav ne nodrupis, ne atlobījies.
tā ka visas karstuizturīgās līmes un organikas, vaisazinkasturvēl ir pilnīgs sviests.

Re: podiņu krāsns flīzēšana
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 19/12/2011 07:50

Vabūt ar orgaņikām nav tik traki. Piemēram, minētajai Polyline lateksa emulsijai karstumizturība esot pat līdz 260°C, kas nozīmē, ka jāvar pārklāt mēreni karsējamu lodāmuru, par ko gan es šaubos ;)

Re: podiņu krāsns flīzēšana
Autors: aaaa ()
Datums: 19/12/2011 08:50

Pie bleķa līmē ar karstumizturīgu silikonu, tam 300 grādi ir nieks, ģipša špaktele varbūt nekas, jo ģipsis atdod ūdeni pie kādiem 100-150 grādiem, kas uz tausti ir nenormāli karsts, krāsns virsma jau nekad nav tāda kā verdošs ūdens katls. Es gan teiktu, ka Šītroks, kas ir uz organikas līmes bāzes ir izturīgāks pret karstumu kā ģipša cietējošās špakteles. Es gan savu kamīnkrāsni nošpaktelēju ar Uniflotu, bet tās virsma nekad nav īpaši karsta. Ūdensemulsijas akrilātkrāsa gan pat ap pašu kurtuvi, kur ir karsts, nav ne nodzeltējusi, ne kā citādi vizuāli sabojājusies.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  ********   ********   ********  
  **   **   **     **  **     **  **     **  **     ** 
   ** **    **     **  **     **  **     **  **     ** 
    ***     *********  ********   ********   ********  
   ** **    **     **  **         **     **  **        
  **   **   **     **  **         **     **  **        
 **     **  **     **  **         ********   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727