UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iebūvējamās lampas viesistabā!
Autors: liene_29 ()
Datums: 27/01/2010 11:08

Viesistabā gribam iebūvējamās lampiņas, bet istaba liela un gar visām malām būtu pa daudz. Nevaram saprast vai likt gar logu un gar otru sienu virs dīvāna vai arī gar logu un gar otru sienu virs sekcijas. Kur parasti cilvēki liek viņas?

Re: Iebūvējamās lampas viesistabā!
Datums: 27/01/2010 11:16

es parasti skatos kā būs izvietotas mēbeles,tad veidoju pēc tā iekārto griestu formu+lampiņas.

Re: Iebūvējamās lampas viesistabā!
Autors: liene_29 ()
Datums: 27/01/2010 11:37

nu jā, bet ar kādu jēgu viņas liek. Vai ir jēga viņas likt virs sekcijas. Vai nebūs tāka es pretējā pusē sēžot uz dīvāna otru cilvēku pat neredzēšu??

Re: Iebūvējamās lampas viesistabā!
Autors: riepa&riepa ()
Datums: 27/01/2010 15:50

Cilvēku jau redzēsi, bet lasīt grāmatu verētu būt pagrūti. Protams liela nozīme ir arī pašai lampiņai (ne spuldzei). Ir lampiņas, kuras ļoti labi izkliedē gaismu, bet ir arī tādas kuras kā prožektors tikai nelielu pleķīti izgaismo. Man personīgi ir pa visiem istabas griestiem izvietotas 7 lampiņas.

P.S. Ieteiktu apsvērt iespēju jau sākumā iegādāties LED spuldzes, kuras ir ļoti ekonomiskas un ilgmūžīgas. Jo parastās spuldzītes mūžs ir max pus gads un katra maksā 1.5Ls + elektrība, manā gadījumā 7 spuldzes x 50W tagad patērē ~ 6 Ls mēnesī.

Mans izmaksu aprēķins gadā ir šāds:
1.ar parastajām spuldzēm
Spuldzes 14gb (7gb x 2) x 1.5Ls/gb = 21Ls
Elektrība ~6Ls/mēn. x 6mēn. (rudenī un ziemā) + ~1Ls/mēn. x 6mēn. (pavasarī un vasarā) = 42Ls
Kopā 63Ls/gadā

2.ar LED spuldzēm
Spuldzes 7gb x 6.5Ls/gb = 45.5Ls
Elektrība ~0.50Ls/mēn. x 6mēn. (rudenī un ziemā) + ~0.08Ls/mēn. x 6mēn. (pavasarī un vasarā) = 3.5Ls
Kopā 49Ls /gadā

Kā redzams pēc maniem aprēķiniem LED spūldzes atmaksājas nepilnā gada laikā un ja var ticēt ražotāja informācijai tad to kalpošanas laiks ir 30 gadi (50 000 stundas)

es runāju par šādām spuldzēm [cgi.ebay.de]

svarīgi lai LED spuldzei būtu pēc iespējas vairāk diodes

Re: Iebūvējamās lampas viesistabā!
Datums: 27/01/2010 18:36

liene_29 Wrote:
-------------------------------------------------------
> nu jā, bet ar kādu jēgu viņas liek. Vai ir
> jēga viņas likt virs sekcijas. Vai nebūs tāka
> es pretējā pusē sēžot uz dīvāna otru
> cilvēku pat neredzēšu??

liek viņas jau gan kā dekorativi gan arii apgaismojumam,tad ir kārtīgi jāizdomā kas ir jāizgaismo,un tad štukot par skatu,izvietojumi mēdz būt dažādi,esmu licis arī iebūvējamās lampas gar gīdu,bet protams tur avīzi nelasīsi,tomēr izskatās forši un nepaklupsi arī jo tomēr izgaismojums pietiekošs lai redzetu kas zem kājām



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **   ******   **     **  **    **  **    ** 
 **  **  **  **    **  **     **  ***   **  **   **  
 **  **  **  **        **     **  ****  **  **  **   
 **  **  **  **        **     **  ** ** **  *****    
 **  **  **  **         **   **   **  ****  **  **   
 **  **  **  **    **    ** **    **   ***  **   **  
  ***  ***    ******      ***     **    **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727