UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Līvānu māja kosmētiskais remonts
Autors: Gunis374 ()
Datums: 08/01/2011 21:15

Sveiki.
vēlos līvanu mājai veikt kosmētisko remontu-doma ir uz skaidu plāksnes pieskrūvēt reģipsi tā, lai tās pārklājas un nerastos plaisas, kas izveidojas skaidenei staigājot gadalaiku maiņas laikā.
tad tapetes pa virsu.
ko jūs par to sakat?!

Re: Līvānu māja kosmētiskais remonts
Autors: Viks ()
Datums: 08/01/2011 23:06

Lieks enerģijas tēriņš. Domāju, ka līvāniecei tagad nevajdzētu tik dikti "staigāt" vairs. Es drīzāk paņemtu kaļķa krāsu ar kazeīnu vai piena sūkala (tādējādi panakot, ka ierastā kaļķa krāsa nesmērē) + minerālu pigments pēc patikas un to visu nokrāsotu. Tekstūrai var piejaukt dolomīta smiltis. Nu man vienkārši nepatīk tapetes :)
Vēl reģipša vietā var līmēt stikla šķiedras audumu un pēcāk tad to aplīmēt, ja gribās.

Re: Līvānu māja kosmētiskais remonts
Autors: Didims ()
Datums: 09/01/2011 12:39

Mana pieredze ir, ka Līvānu māja staigā un kustas arī 20 gaduz pēc uzzbūvēšanas un ar tapešu līmēšana pa virsu šķirbām nekas labs nesanāk, jo šķirbu vietās tapetes tiek savilktas vai pārplēstas. Pieļauju domu, ka arī reģipsis neizturēs. Ja nu vienīgs taisīt neatkarīgu piekarinātu konstrukciju, bet pie jau tā zemajiem līvānmāju griestu augstumiem tas neliekas diezko pievilcīgi.
Līmē tapetes pa atsevišķiem gabaliem un šuvju vietās liec līstes - plastmasas, koka, metāla etc.

Re: Līvānu māja kosmētiskais remonts
Autors: Martins D ()
Datums: 11/01/2011 09:44

Līvānu mājās staigā arī joprojām. Pirms gada tika veikts kosmētiskais remonts (salikts reģipsis pa tiešo uz skaidenes), šogad jau vietām reģipsis ir pārplēsts!

Re: Līvānu māja kosmētiskais remonts
Autors: rbb ()
Datums: 11/01/2011 11:24

Ārējās sienas ieteiktu pabiezinat ar fibrolītu un virsū [www.rbb.lv]

Re: Līvānu māja kosmētiskais remonts
Autors: Didims ()
Datums: 11/01/2011 13:31

Tas fibrolīts, piem. mani, uzrunā arvien mazāk. Sākumā likās OK materiāls - saturīgs, siltumizolējošs, bet tomēr ar inerci, var izmantot kā paliekošos veidņus, laba saķere ar apmetumu etc. Bet jo tālāk, jo mana pieredze vedina mani arvien vairāk no tā atturēties - dārgs, neelastīgs, vienk. ar naglām vai skrūvēm pie karkasa nepiestiprināsi, nevar savienot bez šuvēm, bez apmetuma pūš cauri, apmetums bez sieta vienalga plaisā un kā siltumizolācija ar nav diezko. Tādā ziņā Izoplātes kā karkasa-vates konstrukciju apšuvums sanāk labāk.
A līvānu mājās nelīdz nekas cits kā vien attieksmes maiņa - tjip, apdarini to šuvi ar līstīti un paļiek mierā, jo ar reģipsi un tapetēm jau visu māju nenovaldīsi, kā tai krievu anecā, kur māja sabruka, jo stalažas nojauca pirms tapetes bij izlīmētas.

Re: Līvānu māja kosmētiskais remonts
Autors: spk ()
Datums: 11/01/2011 14:36

rbb, pēdējie 3 vārdi ir ļoti pārliecinoši:
"Pateicoties tiem, plātnes iegūst visas kokam raksturīgās īpašības – tās ir izturīgas, antistatiskas, labi vada siltumu."

Re: Līvānu māja kosmētiskais remonts
Autors: ruukiitis ()
Datums: 14/01/2011 10:40

Vāru pats web lapas reklāma.
saits izskatījās nāciet iekšā un tagad lietas darām tur



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **    **  ********  **     **  **    ** 
 **     **   **  **   **        **     **  ***   ** 
 **     **    ****    **        **     **  ****  ** 
 **     **     **     ******    **     **  ** ** ** 
 **     **     **     **        **     **  **  **** 
 **     **     **     **        **     **  **   *** 
 ********      **     **         *******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727