UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Pašreizējā: 5 no 6
Re: Jauna grīda uz vecas grīdas.
Autors: palsa ()
Datums: 08/03/2011 16:53

A ziemā es nevarēšu pateikt salam un aukstumam: pagaidi, te Tu nenāc, te vēl nav saremontēts.... ;) Jo es taisu lēni, bet labi.... ;)

Tāpēc jau kustinu savas smadzenītes, un kur nepietiek, tur - lūdzu Jūsu padomus!

Re: Jauna grīda uz vecas grīdas.
Autors: palsa ()
Datums: 13/03/2011 14:17

Sveiki, puiši!
Noplēsu veco grīdu, izrādās, apakšā bijusi aka!!! Protams, ka visa grīda un gulšņi sapuvuši.... Izmisums! Man doma tāda: Izņemt ārā visas koka detaļas (arī gulšņus), ieklāt biezo plēvi, uzbērt 20 cm keramzītu, noblietēt, pa virsu 2ās kārtās grīdas reģipsi, virsū linoleju vai mīksto grīdas segumu... Palīdziet lūdzu ar padomu! Būs ok?

Re: Jauna grīda uz vecas grīdas.
Autors: aaaa ()
Datums: 13/03/2011 14:41

Jāblietē arī slānis zem keramzīta, jo nevar zināt, kāds tas ir. Kaut vai ar mazo vibroblieti kārtīgi nostaigāt reizes 10 visu.

Re: Jauna grīda uz vecas grīdas.
Autors: palsa ()
Datums: 13/03/2011 14:47

Bet pīrāga kārtas un biezumi ir OK? Skapis neielūzīs?

Re: Jauna grīda uz vecas grīdas.
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 13/03/2011 15:19

Ūdens ir akā?
Ja Tu aprunātos, piemēram, ar Ausmu Skujiņu, viņa Tev, visticamāk, ieteiktu to aku atjaunot.

Re: Jauna grīda uz vecas grīdas.
Autors: palsa ()
Datums: 13/03/2011 15:32

Jā, ūdens akā ir! Bet aka atrodas plānotās viesistabas vidū! Man pie mājas ir dziļurbums un aka viesistabas vidū varētu būt par daudz ekstrēmi..... :)

Re: Jauna grīda uz vecas grīdas.
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 13/03/2011 17:14

Acīmredzot senčiem tur bijusi virtuve vai lopu virtuve. Varbūt vieta tieši tai piemērota? Vispār virtuve ir māju apsardzes un vadības "pults", to esmu secinājis gan vērojot senlatviešu sētas, gan seriālu "Grand designs". Zvaigznes izdotajā bilžu grāmatā "Latvju sēta" bija bildes ar iekšējo aku, bet nesen vienā inter-jēra žurnālā bija kautkas mūsdienīgi apdarināts.

Re: Jauna grīda uz vecas grīdas.
Autors: amatniecins!!! ()
Datums: 13/03/2011 18:27

lūk kā jātaisa peldošā grīda no keramzīta - [www.varupats.lv]

Re: Jauna grīda uz vecas grīdas.
Autors: aigarello ()
Datums: 13/03/2011 19:02

Skumji ka jāatgādina, bet ko es teicu piecas dienas atpakaļ !!!
Saņemies, un ja vēlies tajā mājā dzīvot NORMĀlI, pieķeries pie kārtīgas betonētas apsildāmās grīdas izveides . Nemuļķojies ar kaut kādiem keramzītiem, jēgas nekādas, tie 20 cm arī kārtīgi izmaksās. Betona grīda pēc savas būtības ir kārtīga dzelzsbetona plātne ar labu nestspēju , un arī kā kārtīgs siltuma akumulators .

Re: Jauna grīda uz vecas grīdas.
Autors: EjTakTu ()
Datums: 13/03/2011 19:09

>amatniecins!!!
Ir iebildes par "hidroizolācijas" un kompensācijas lentu ieklāšanu, video neatbilstību zīmējumam.
Nav obligāta hidroizolācija. Sausās telpās tas varbūt tehniskais papīrs un citi materiāli. Parasti jau gan kāda ilgmūžīga plēve. Tās uzdevums ir neļaut izbirt keramzītam un aizturēt iespējamo keramzīta putekļu izplatīšanos telpā. Kompensācijas lenta savukārt pamatā tiek ieklāta tikai pa perimetru regipša plākšņu ieklāšanas augstumā. Nepieciešama, jo šāda veida grīda skaitā peldošā. Novērš skaņu tiltiņus un veido deformāciju šuves attālumu.

Pašreizējā: 5 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **    **  **        **    **  ********  
 **  **  **  **   **   **         **  **   **     ** 
 **  **  **  **  **    **          ****    **     ** 
 **  **  **  *****     **           **     **     ** 
 **  **  **  **  **    **           **     **     ** 
 **  **  **  **   **   **           **     **     ** 
  ***  ***   **    **  ********     **     ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727