UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
regipwa perimetrs
Autors: ma21 ()
Datums: 07/03/2012 22:00

sveiks.par cik vēl joprojām ņemos ar regipša profilu montāwu paša spēkiem,tad interesē viens jautājums-kā nostiprināt augšējo perimetra profilu starpsienai pie slīpās jumta daļas paraleli slīpumam...jo pieskruvejot vinju pie regipsha vinjsh buss saliekts kkur 45 grādos,bet man vajag uz leju...ir kāds risinājums...vēlams ne parak sarewgiits..paldies...

Re: regipwa perimetrs
Autors: ma21 ()
Datums: 08/03/2012 11:13

..tik daudz visamu meistaru un gudrinieku,bet neviens nerubī kā starpsienu uztaisiit uz sliipuma plaknes???....nu labi,jaburas pa netu...paldies...:)...

Re: regipwa perimetrs
Autors: soseds2 ()
Datums: 08/03/2012 22:38

Pieliec apaksejo perimetru, tad vertkalos profilus un tiem virsu augsejo perimetru pieskruve pie profiliem ar musinam. Beigas visas saskruvetas konstrukcijas augsejo perimetru skruve pie slipas sienas. Var izmantot metala lenkisus.
Nenem launa, ja izteicu neprofesionalu ideju, ar regipsi gandriz nemaz neesmu stradajis!:)

Re: regipwa perimetrs
Autors: ma21 ()
Datums: 09/03/2012 11:58

...it ok...doma laba...es ar kkur uz to pusi jau saku wtukot...paldies..

Re: regipwa perimetrs
Autors: h2so4 ()
Datums: 10/03/2012 17:00

pilnīgi garām ieteikums..nē ,nu ja patīk jāties melnu muti, tad pašā laikā. ir jāskrūvē pie slīpā reģipša perimetrs, tā ,lai tas stāv tāpat, kā pie griestiem , ja liktu, skrūvē skrūves tieši pašā stūrī perimetram, tad apakšējo, tad saliekam profilus un viss. varu uzzīmēt, ja nav skaidrs.

Re: regipwa perimetrs
Autors: lee ()
Datums: 10/03/2012 17:37

tur vispār nekas nav jāliek UD perimetra profilu tur nevajag. Stiprina profilus vertikali vai horizontali (ne UD profila, bet pie sienas vai jumta spāres atkariba kuru plakni taisa kā 2.) maksmimali tuvu pirmajai plaknei un skrūvē ģipškartonu klat, sturi gan labak armet ar papira lenti. ir kaut kads specials lokams profils, bet tas man šķiet ir paredzets paaugstinatas ugunsdrosibas konstrukcijam. to pieskruve klat pirmajai plaknei un tad pieloka vajadzigaja lenki un motejot 2. plakni pieskruve to locitaja dala.

Re: regipwa perimetrs
Autors: aaaa ()
Datums: 10/03/2012 17:38

Nezinu, es tās profila malas ar flaķeni palocīju škības, lai būtu perpendikulāras grīdai un gatavs. Platums līdz ar to īsti nesanāk, bet vertikālajiem tad stūrīšus piegriež un miers. Nekāds skaistums nesanāk, bet reģipsi virsū un visu noslēpj.

Re: regipwa perimetrs
Autors: ma21 ()
Datums: 10/03/2012 21:02

...paldies par atsaucību...jamegina kko sakt monteet, tad jau maniis kurw ieteikums labak sanāks...principā visi ir noderiigi...var darit jebk/aaa.ka tik turas kopaaa...:)

Re: regipwa perimetrs
Autors: h2so4 ()
Datums: 11/03/2012 21:23

nezinu, kā tu galu galā uztaisīji, bet mans variants izskatās šādi un ir visvienkāršākais imho.\
[www.bildites.lv]

Re: regipwa perimetrs
Autors: ma21 ()
Datums: 11/03/2012 21:35

es vel nesaku taisiit...bet isti neiebraucu kas tie par akiem...man tur telpas abas puses,taa ka ipashi nekadus akiwus tur nesalikwu...

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********         **  **      **  **     ** 
 **     **  **     **        **  **  **  **  **     ** 
 **     **  **     **        **  **  **  **  **     ** 
 ********   **     **        **  **  **  **  ********* 
 **         **     **  **    **  **  **  **  **     ** 
 **         **     **  **    **  **  **  **  **     ** 
 **         ********    ******    ***  ***   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727