UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
virtuves sienas flīzēšana - pirms vai pēc galda virsmas uzstādīšanas
Autors: Edmunds12 ()
Datums: 05/04/2012 11:05

Kad labāk vituvē pie sienām likt flīzes? Pirms galda virsmas uzstādīšanas vai pēc?
Itkā vieglāk būtu pēc, jo nav atsevišķi līmenis jānostāda, jo galda virsma jau ir nolīmeņota un flīzes balstās uz viņas. Vienīgias kas mani satrauc ir tas ka pirmā šuve sanāk tieši uz galda vismas. Respektīvi ja ūdens tek pa galda virsmu viņš pirmkārt atduras pret šuvi nevis pret flīzi.
Savukārt ja es flīzēju pirms virsmas uzlikšanas tas nozīmē ka es viņas sāku likt nedaudz zem līnijas kur būs galda virsma un rezultātā ūdenis atdurās pret flīzi nevis pret šuvi. Vienīgi šajā gadijumā ir varbūtība nolaisk kautko greizi līmeņojot un flīžu līnijas nebūs paralēlas galda virsmai.

Padalieties lūdzu savā pieredzē.

Re: virtuves sienas flīzēšana - pirms vai pēc galda virsmas uzstādīšanas
Autors: LaurisV ()
Datums: 05/04/2012 11:15

Ir vienalga, vai atduras pret šuvi, vai pret flīzi, tāpat viņš patecēs garām. Ja pārskatāmā nākotnē nav plānots virsmu mainīt, aizvietot, droši līdz virsmai, un sadurvietu ar piemeklētas krāsas silikonu(nekas netecēs garām), vai arī virsmām ir nopērkamas metāliskas uzlikas(manuprāt skaistāk, bet paliek problēm ar tecēšanu).

Re: virtuves sienas flīzēšana - pirms vai pēc galda virsmas uzstādīšanas
Autors: eildens ()
Datums: 05/04/2012 11:38

esmu taisījis gan tā, gan tā... no flīzēšanas viedokļa labāk ir pirms jo vieglāk tikt klāt, netraucē galds, ērtāk strādāt. turklāt galdu ne vienmēr var dabūt horizontālu grīdas dēļ. protams regulēšanas iespējas atkarīgas no mēbeles konstrukcijas. silikonu starp galdu un flīzi vajadzētu jebkurā gadījumā.

Re: virtuves sienas flīzēšana - pirms vai pēc galda virsmas uzstādīšanas
Autors: tikkurila ()
Datums: 05/04/2012 11:44

Vispirms flīzes pie sienas un tad darba virsma.
Darba virsma nav kā grīda, kas stāv stabili savā vietā. Tā var laika gaitā kustēties.
Siena nekur vairs nekustēsies, tādēļ arī pie sienas flīzes liek vispirms un parezā līmenī. Virsmu vienmēr varēs pielīmeņot un pieregulēt, kā vajag. Ja virsmu pabāž zem flīzēm, tad mazākās vertikālās deformācijas gadījumā sprauga uzreiz pavērsies un būs redzama.
Ir labi, ja flīzes beidzas zem darba virsmas biezuma, lai darba virsma stabilāk piegulētu.
Šuve stap virsmu un flīzēm, protams, ir jāveido elastīga (silikons). Var arī nopirkt speciālas pašlīmējošas stūra lentas dažādās krāsās, kuras kompensē zināmas neprecizitātes starp sienu un flīzēm.
Tas ir mans amatiera viedoklis un pieredze šajā jautājumā.

Re: virtuves sienas flīzēšana - pirms vai pēc galda virsmas uzstādīšanas
Autors: Edmunds12 ()
Datums: 05/04/2012 15:25

Paldies.

Re: virtuves sienas flīzēšana - pirms vai pēc galda virsmas uzstādīšanas
Autors: Juriits ()
Datums: 05/04/2012 19:47

Nav nozīmes abi varianti pareizi. Darba virsmai gan vajadzētu stāvēt tik pat stabili kā grīdai vai sanai.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **    **  **         **    **  **    ** 
 **  **  **   **  **   **    **   ***   **   **  **  
 **  **  **    ****    **    **   ****  **    ****   
 **  **  **     **     **    **   ** ** **     **    
 **  **  **     **     *********  **  ****     **    
 **  **  **     **           **   **   ***     **    
  ***  ***      **           **   **    **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727