UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Grīdlīstes flīzēm
Autors: ivarinators ()
Datums: 26/08/2012 21:14

Jautājums sekojošs:
Kāds variants grīdlīstēm priekš flīzēm šobrīd aktuāls?
Variants ar maliņu no tām pašām flīzēm man šķiet pieņemams, bet meistars saka, ka tas ir pagājušā gadsimta risinājums.
Ir kādas speciālas līstes flīžu grīdai (sienas būs krāsots reģipsis)?

Re: Grīdlīstes flīzēm
Autors: shtepselis ()
Datums: 27/08/2012 12:53

Man ar šķiet, ka variants ar flīžu maliņu ir ok. Nez kā citi, bet es pagaidām nekādas spec flīžu grīdlīstes neesmu manījis. Man jau drīzāk šķiet, ka meistars tā saka jo droši vien saņem samaksu par noteikta daudzuma kvadrātmetru noflīzēšanu. Viena lieta ir maukt ar veselām flīzēm pa līdzenu grīdu, bet pavisam cita - čakarēties ar maliņām (cik daudz to maliņu ir jāpielīmē, lai sanāktu kaut viens kvadrātmetrs?).

Re: Grīdlīstes flīzēm
Autors: LaurisV ()
Datums: 27/08/2012 13:06

Man ir flīžu maliņas, un vienīgais mīnuss šim risinājumam manā skatījumā ir grīdas sēšanās, kā manā gadījumā. Sadurvietā veidojas šķirba, bet ja uzgaida, un šuvi netaisa ciet uzreiz, bet pēc pāris gadiem, tad jau ir OK. Vienīgi šuve jātaisa ciet ar silikonu, jo grīda ir uz puķika, un vibrācijas tomēr pastāv, un citādi šuve plaisā.

Re: Grīdlīstes flīzēm
Autors: aaaa ()
Datums: 27/08/2012 13:19

Nekad neesmu dzirdējis, ka samaksa par maliņu pielikšanu tiek rēķināta pēc m2 - kādi tur vēl m2? Tikai pēc metriem un tad par pilnīgi citu cenu, nedomāju, ka tur ir problēma. Es arī saliku flīžu maliņu, man ļoti patīk, nekāda vaina. Šuvē nedrīkst smērēt šuvju masu, tas nu ir 100% akaidrs (nevienā stūrī nesmērā masu, bet gan silikonu), es šuvojot grīdu stūrī iebāzu kartona sloksni, ko pēc tam izņem ārā, šuvi kārtīgi ar lupatu notīra, nožāvē, uzlīmē skoču un kārtīgi iespiež silikonu šuves krāsā - sanāk ideāli. Maliņu līmēju ar montāžas līmi - uz katra gabala pa pāris pļeckiņām un gatavs, neies jau ar flīžu līmi tur ķēpāties. Augšā stūrītī starp flīzi un sienu liku akrila masu, kuru pēc tam līdz ar flīzes kanti nokrāso sienas krāsā.

Re: Grīdlīstes flīzēm
Autors: lūdzu info ()
Datums: 27/08/2012 13:19

LaurisV Wrote:
-------------------------------------------------------
> Man ir flīžu maliņas, un vienīgais mīnuss
> šim risinājumam manā skatījumā ir grīdas
> sēšanās, kā manā gadījumā. Sadurvietā
> veidojas šķirba, bet ja uzgaida, un šuvi
> netaisa ciet uzreiz, bet pēc pāris gadiem, tad
> jau ir OK. Vienīgi šuve jātaisa ciet ar
> silikonu, jo grīda ir uz puķika, un vibrācijas
> tomēr pastāv, un citādi šuve plaisā.


Galīgi aptraci? pāris gadi?
Kāds sakars te ar puķiku>? tad jau man siena ar vibrē un visa šuvju mastika birst kā no veca krabja

Visi kaut cik normāli cilvēki visu plakņu savienojumu vietas mauc ar silikonu (Kur satiekas flīze ar flīzi), jo nav nekāda atšķirība kāda tev siena grīda vai vēl kaut kas..

Re: Grīdlīstes flīzēm
Autors: Didims ()
Datums: 27/08/2012 20:25

Es stūra un citās saduršuvēs saliku poliuretāna kkādu masu. Vienīgais man sanāk, ka pa vidu sienu flīzējumam iet vertikāli koka statņi un ar to poliuretānu tā flīze tik labi turas pie koka, ka statnim rozoties zem loga vienu flīzi norāva no sienas nost, bet nu tad ar to pašu PU to vienu flīzi pielīmēju arī pie sienas.
A grīdlīste man kā lielākajam vairumam no flīžu maliņām uztaisīta. Vannasistabā, kur sienas flīzētas, tur arī 5 cm maliņa no grīdas flīzēm un tikai tad sienas flīzes uz augšu.

Re: Grīdlīstes flīzēm
Autors: ivarinators ()
Datums: 06/09/2012 08:31

Tā maliņa paredzēta tam, lai mazgājot grīdu, piem. ar grīdas lupatu nesmērētu sienu, kura ir krāsots reģipsis vai tapete, jo tā ir grūti notīrāma. Likt maliņu tur, kur flīžu siena - domāju, ka bezjēdzīgi un izskatās arī jocīgi.

Re: Grīdlīstes flīzēm
Autors: Didims ()
Datums: 06/09/2012 22:01

Katram savs, protams.
Man uz savu "māksliniecisko" aci prasījās šokolādes brūnās grīdas flīzes paturpināt ar 5 cm uz augšu līdz gaiši dzeltenīgajām sienas flīzēm. Neliekot to tumšo maliņu tā savienojuma vieta neiznāktu tik smuka, plus vēl grīdu mazgājot, nesmērējas sienas flīžu gaišais šuvojāts.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  ********  ********   **     **  **     ** 
       **     **     **     **  **     **  ***   *** 
       **     **     **     **  **     **  **** **** 
       **     **     ********   **     **  ** *** ** 
 **    **     **     **          **   **   **     ** 
 **    **     **     **           ** **    **     ** 
  ******      **     **            ***     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727