UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Durvju pagarināšana
Autors: arre ()
Datums: 06/02/2013 16:24

Čakars lielāks, bet varbūt patiešām jēdzīgāk stiķēt augšā un apakšā pa 7-10 cm. Paldies par idejām!

Re: Durvju pagarināšana
Autors: jtdesign ()
Datums: 06/02/2013 18:17

Sākam rindas kārtībā:
- vai ir vieta "pagarināšanai"?
- saglabājam tikai vērtni vai visu bloku (stenderes, sliekšņi, aplodas utt.)

Vislabāk "līmēt" klāt apakšā, gan vērtnei, gan stenderēm un aplodām. Lejas daļu veidot kā cokolu, tad nebūs jāsatraucas par savienojuma vietu (vēsturiskām durvīm tā arī mēdz būt, cokols gan aplodām, gan durvju apakšā sabiezinājums (uz leju - zemākais pildiņš, rāmis, "cokols" kam ir speciāls vārds, bet nav pašlaik pa rokai).

Re: Durvju pagarināšana
Autors: arre ()
Datums: 06/02/2013 19:38

Pagarināšanai vieta vēl jārada - jāņem ārā kārbas un jālauž ķieģeļu sienā durvju ailes garākas, jāliek pārsedzes. Vai lipināšu vecās kārbas un aplodas izlemšu tad, kad būšu tās izjaucis. Būtu es īsāks, tad ar šito neņemtos, bet tā kā esmu 2 m garš, tad beidzot pēc daudzu punu uzdauzīšanas esmu nobriedis pasākumam.

Re: Durvju pagarināšana
Datums: 06/02/2013 20:36

Es ar pagarināju vecās smukās. Augšā un apakšā viens dēlis. Līmēju ar uretānlīmi un ja nemaldos tad tikai ar stūru savienojumu, iefrēzēju vecajās durvīs 20 cm un 2 cm dziļumā un ieliku spraisli tādu kā. Viss baigi labi. Tikai ir viena štelle, lai tie pagarinājumi neizlektu, tad tos es vecināju ar dažādām beicēm uz aci kamēr ir ok, visādi drazojos utt. Beigās bija izcili, līdz brīdim kad laku laidu - jo tad vecā koka tonis radikāli mainījās un nācās atkal ar skubu mākslu taisīt. Improvizācijas rezultātā tagad nav iespējams atšķirt tagad kur jaunā daļa, kur vecā. Bet nu rokas nolaidās vienu brīdi, kad ieraudzīju kā laka maina vecā koka toni.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         **     **  **     **  **      **   ******  
 **    **    **   **    **   **   **  **  **  **    ** 
 **    **     ** **      ** **    **  **  **  **       
 **    **      ***        ***     **  **  **  **       
 *********    ** **      ** **    **  **  **  **       
       **    **   **    **   **   **  **  **  **    ** 
       **   **     **  **     **   ***  ***    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727