UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
vecā krāsa spiežas cauri jaunajai
Autors: Kosmoss ()
Datums: 30/08/2013 08:55

Irēju dzīvokli pirmskara mājā, noplēsu vecās tapetes, nogruntēju sienas un nu jau pēc divām baltās krāsas kārtām spiežās cauri padomju rozā tonis. ko nu?

Re: vecā krāsa spiežas cauri jaunajai
Autors: eb ()
Datums: 30/08/2013 10:28

nokrāso vēl kādas pāris reizes.

Re: vecā krāsa spiežas cauri jaunajai
Autors: gints_ ()
Datums: 30/08/2013 10:46

Ja tā ir krāsa, es pat nezinu kā tas precīzi saucās, bet uz tādas kā krīta bāzes (respektīvi, ja zem tapetēm ir krāsots krīta slānis), tad palīdzēs vienīgi pilnīga tās krāsas nokasīšana un nomazgāšana. Ir pieredze šajā jautājumā:( Ja tev tas dzīvoklis pirmskara mājā, iespejams šis ir tas gadījums.

It kā ir krāsas, ko uzkrāso pa virsu kā aizsargslāni, un tad krāso ar "īsto" krāsu, bet man nav bijusi pieredze ar tādām - gan jau kāds zinošāks pakomentēs.

Vienkārša krāsošana pa virsu var arī nepalīdzēt.

Re: vecā krāsa spiežas cauri jaunajai
Autors: tikkurila ()
Datums: 30/08/2013 13:55

TIKKURILA AKROSTOP ūdens bāzes akrila gruntskrāsai vajadzētu 100% palīdzēt.
Vismaz es pagaidām neesmu saskāries ar gadījumu, kad Akrostop nespētu kaut ko nobloķēt.
Arī pats savā dzīvoklī reiz saskāros ar rozā toni. Tas nav krāsas pigments, bet kaut kāda viela, kura agrāk tikusi krāsai pievienota un nu molekulārā līmenī izpeld cauri svaigajam krāsas slānim.
Mani pārsteidza, ka rozā tonis izpeld cauri arī špakteles slānim.
Es problēmu toreiz atrisināju ar SPECIAL PRIMER (agrāk saucās ROBITIX) alkīda gruntskrāsu, kuru atšķaidīju ar ~20% lakbenzīnu un visu nogruntēju. Rozā tonis izpedēja cauri arī gruntij Special Primer un es jau domāju, ka nekas nebūs līdzēts, bet, kad vēlāk klāju nākamās krāsas kārtas, vairs cauri nekas nespiedās, jo acīmredzot, bija sasaistījies. Tā man tas murgs beidzās :)
Special Primer, pēc manas pieredzes, tomēr, nepalīdz visos gadījumos, kā arī, krāsojot un žūstot smird pēc alkīda, taču tā ir ~3X lētāka grunts, nekā Akrostop, tādēļ, ja laiks ir, var pamēģināt.
Ja negribas eksperimentēt, nav laika, vai negribas smaku, tad AKROSTOP

Re: vecā krāsa spiežas cauri jaunajai
Autors: slēpnis nelog ()
Datums: 30/08/2013 15:03

Vajag kvalitatīvu dziļumgrunti. tiefgrund



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **   *******   ********   **    ** 
 ***   ***  **     **  **     **  **     **  **   **  
 **** ****  **     **  **         **     **  **  **   
 ** *** **  *********  ********   ********   *****    
 **     **  **     **  **     **  **     **  **  **   
 **     **  **     **  **     **  **     **  **   **  
 **     **  **     **   *******   ********   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727