UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Grīda pirtī
Autors: zips ()
Datums: 28/09/2005 17:34

Sveiki !
Radušies pāris jautājumi par grīdas ieklāšanu pirtī - 1) vai lagas var tikt liktas vienā līmenī (t.sk. balstītas uz) pamatu cokolu; 2) vai zem grīdas būtu obligāti liekama vate + vēl kaut kas vai arī pietiek noblietēto granti un 15-20cm ventilētu gaisa atstarpi ? Dažās telpās domāta dēļu grīda / pērtuvē&ģērbtuvē flīzes uz koka plāksnēm
tnx par padomiem/komentāriem!
zips



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  ********   **    **  **    **  **    ** 
       **  **     **  ***   **  ***   **   **  **  
       **  **     **  ****  **  ****  **    ****   
       **  ********   ** ** **  ** ** **     **    
 **    **  **         **  ****  **  ****     **    
 **    **  **         **   ***  **   ***     **    
  ******   **         **    **  **    **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.