UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Licenceta firma radiatoru nomainai
Autors: Mag ()
Datums: 14/07/2014 16:25

Ludzu dalieties ar savu pozitivo/negativo pieredzi.

Re: Licenceta firma radiatoru nomainai
Autors: Dzindzis ()
Datums: 14/07/2014 16:30

Prieks kam licencēta firma vajadzīga.Te pat esošai soseds2 neatteiksies palīdzēt. Pats kādu laiku atpakal mainiju 3istabu dzīvoklim +virtuve pa dienu nomainiju bet darbs velnišķīgs.

Re: Licenceta firma radiatoru nomainai
Autors: soseds2 ()
Datums: 14/07/2014 23:03

Kam tā licenze tiks rādīta. Vai licenzēta firma taisa labāk, kā individuāls meistars?

Re: Licenceta firma radiatoru nomainai
Autors: Mag ()
Datums: 14/07/2014 23:22

Apsaimniekotajs prasa projektu, kuru izstradajusi licenceta firma, savadak nedosot piekrisanu Rigas Siltumam izlaist udeni (RS apsaimnieko karsta udens piegadi apkurei). Neba es to izdomaju :)

Re: Licenceta firma radiatoru nomainai
Autors: ge ()
Datums: 15/07/2014 00:30

Tikko veicu pāris radiatoru nomaiņu ar RS meistara palīdzību privāti, kura kontaktus dabuju reāla izsaukuma laikā, kad bija problēmas ar aizvēsturisku radiatoru. Bet varbūt tev kāda īpaša māja ar īpašu apsaimniekotāju, kur neviens bez papīra nevienu krānu negroza. A varbūt gribi uzlikt vairāk/lielāku nekā drīkst (uz kaimiņu siltuma rēķina) un tāpēc kasīšanās? :)

Re: Licenceta firma radiatoru nomainai
Autors: Mag ()
Datums: 15/07/2014 00:40

Es tikai piezvaniju apsaimniekotajam, lai uzzinatu kontaktus majas santehnikim. Izradas nav tada santehnika apkures jautajuma, man paskaidroja kada ir sistema. Par to kada lieluma radiatorus vispar es drikstesot likt, to sakotneji paredzot projekta un velak tas jaapstiprina ar apsaimniekotaju. Pagraba pie tiem "klokiem" jau kurs katrs netiek. Man nav bijusi nekada saskarsme ar RS parstavjiem, tamdel, diemzel, personigu kontaktu nav, jaiet garais cels.

Re: Licenceta firma radiatoru nomainai
Autors: Mag ()
Datums: 15/07/2014 00:41

Un veel piezvaniju RS, kur man paskaidroja to pasu :)

Re: Licenceta firma radiatoru nomainai
Autors: MartinV ()
Datums: 15/07/2014 10:02

Mājas vecākais mājai ir?
Ja ir, tad sāc ar viņu. Normāls mājas vecākais zin, kur atrodas visi krāni atļaaus stāvvadu saturu nolaist pagrabā, jeb tomēr vēlēsies, lai ar caurules palīdzību izvada ārpus mājas.
Manā pilsētā šo kantoru darboņi īpaši neceremonējas - visu mantu pagrabā un "āmen".

Re: Licenceta firma radiatoru nomainai
Autors: DsKs ()
Datums: 15/07/2014 11:59

Mekle majas vecako,parasti prasa kaut kadu simblisku samaksu par sistemas nolaisanu un uzpildisanu.

p.s.

Pie loti sudigas situacijas nevienam neko nesaka un sistemu nost ari nelaiz - aizsalde stavvadus un nomaina radiatorus ... tiesa instrumenti nepieciesami un velams vasaras sezona :)

Re: Licenceta firma radiatoru nomainai
Autors: soseds2 ()
Datums: 15/07/2014 23:02

Man pārsvarā ar tām projektu būšanām ir tā: ja namu pārvalde prasa projektu(tas ir dārgi un ilgi), sameklēju vietējo RS pārstāvi vai meistaru, sarunāju par atslēgšanu, uzzīmēju skices, lai visi radiatoru slēgumu diametri(baipass) un noslēgvārsti atbilstu prasībām, parādu meistaram un man atslēdz stāvvadus. Ja apsaimniekotājs ir tik uzstājīgs...tad jāiet garais birokrātijas ceļš.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        ********   **     **   *******   **        
 **        **     **  **     **  **     **  **    **  
 **        **     **  **     **  **     **  **    **  
 **        ********   **     **   ********  **    **  
 **        **          **   **          **  ********* 
 **        **           ** **    **     **        **  
 ********  **            ***      *******         **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727