UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Cik daudz laika aizņem pilna iekšējā apdare dzīvoklim?
Autors: Eadgar ()
Datums: 03/02/2015 16:55

Taisos pirkt dzīvokli jaunajā projektā, 3 istabas, 70 m2. Dzīvoklis, cik sapratu, ir ar pelēko apdari, nav starpsienu, grīdas, utt, bet it radiatori, logi, savilkta elektrība.

Jautājums ir cik daudz laika varētu aizņemt meistariem pabeigt iekšējo apdari? Tātad jāliek starpsienas, jāšpaktelē, jākrāso, jāliek grīda, flīzes, vannas istaba, griesti.

Apdares projekts vēl nav izveidots, par to vēl jādomā. Īpašnieki piedāvā viņu apdari par 13000, kurā nav iekļauta virtuve, bet tas aizņemšot divus mēnešus un apdare ir diezgan garlaicīga. Vai var ātrāk un lētāk?

Nekad neesmu ar neko tādu ņēmies, tāpēc mēģinu saprast uzdevuma apjomus un izmaksas. Pats darbus neplānoju darīt. Varbūt varat ieteikt uzņēmumu? Vai SS meklēt būs gana labi?

Re: Cik daudz laika aizņem pilna iekšējā apdare dzīvoklim?
Autors: gints__ ()
Datums: 03/02/2015 17:01

Ja ir nauda, un var algot vienlaicīgi daudz meistarus, tad 2 mēneši varētu arī būt (kaut gad daudz meistari vienlaicīgi 70 kvadrātos neapgriezīsies). Es reāli domāju, ka tas viss aizņems ilgāk.

Man vairāk gan interesē ko nozīmē savilkta elektrība, bet starpsienu nav?

Re: Cik daudz laika aizņem pilna iekšējā apdare dzīvoklim?
Autors: piča ()
Datums: 05/02/2015 15:39

pēc pieredzes - ~ 65 m dzīvoklis. kapitālais remonts 90-to gadu sākuma specprojektā ar vannas bloka , starpsienu un grīdas demontāžu ( izdīrāju visu līdz paneļiem un nesošajām sienām), pēc tam attiecīgi logu maiņu, grīdas liešanu, elektrības, akanalizācijas un ūdens pārvilkšanu, nedaudz reģipša darbiem, špakelēšanu, krāsošanu, flīzēm, grīdas ieklāšanu- ~ 2 mēneši. iekšurvju izgatavošana (piegāde no pōlijas) prodeksā aizņēma apmēram tikpat laika.
nekas nereāls tas tātad nav. strādāja gan brigāde un pa 10-12h dienā, nevis viens "visuvaruvisumāku" mudaks pa vakariem.
pēc tam "sīkumu pabeigšana" (virtuves mēbeles, apgaismes ķermeņi, grīdlīstes un fotorāmīši pie sienām man pašam pa vakariem aizņēma tikpat laika)
man protams viss bija samērā vienkārši - bez trīslīmeņu reģipša parodijas pie griestiem un ģipša eņģelīšiem pretim podam, līdz ar to, ja izvirst uz apdari, noteikti process neproporcionāli ievelkas.
normālu brigādi varu ieteikt privāti.

--------------------------------
paķimerējos ap savu vasarnīcu.
[vasarnica.blogspot.com]
tagad snaikstos ap nākamo objektu:
[mezamaja.wordpress.com]

Kredītu un finansējums, ātri, 48 stundu laikā, negarantējot
Autors: LENGAGNE ()
Datums: 05/02/2015 23:44

Sveiki Mr & Mrs
Īpaši pasaulē, es piedāvāt aizdevumus starp 1000 € un 2.000.000 € ikvienam varēs atmaksāt ar procentiem ar zemu likmi 2,5% .. Mēs esam vietējie kredīti un starptautiskie aizdevumi cilvēkiem visā pasaulē . Mūsu organizācija nav banka, un mums nav nécessitons daudz dokumentu. Taisnīgs un godīgs un uzticams aizdevumu. Es esmu gatavs, lai apmierinātu tevi. Sazinieties ar mani pa e-pastu: kataline999''A''hotmail.fr



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  **     **  **     **  ******** 
    **     **     **  **     **  **     **  **       
    **     **     **  **     **  **     **  **       
    **     **     **  *********  **     **  ******   
    **      **   **   **     **  **     **  **       
    **       ** **    **     **  **     **  **       
    **        ***     **     **   *******   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727