UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Par griestu remonta izmaksām
Autors: Marmala ()
Datums: 11/03/2015 10:30

Lasu Jūsu forumu un tomēr atbildi uz savu jaut.neatrodu. Mans jaut.sekojošs- kādas varētu būt griestu remonta (ne man, bet apakšējiem kaimiņiem, kurus appludināju hruščovkā, vienistabas dzīvoklī, skatījos, ka bojāti griesti apmēram 20-30cm no sienas, abās istabās, tecējis ūdens virs tām laikam reģipša griestu plāksnēm, visā garumā). Tur platība 20kvm sanāk, kas laikam būs jālabo- jāšpaktelē un jākrāso. Man, lieki teikt, ka sajēga ir pilnīga nulle par cenām. Zinu tikai, ka eiroremonts nav ne viņiem, ne man.
Cik tādi remonta darbi varētu maksāt? Ļoti gaidīšu kādu atbildi, ļoti negribētos, lai saimniece no manis cenšas izspiest kaut kādu baigi dārgo remontu savam dzīvoklim.
Paldies jau iepriekš.

Re: Par griestu remonta izmaksām
Autors: Dzindzis ()
Datums: 11/03/2015 11:56

Kas tad notika ka appludināji? Mīkstā ūdens truba pārplīsa? Jeb vešenes noteka gāja uz grīdas?

Re: Par griestu remonta izmaksām
Autors: Marmala ()
Datums: 11/03/2015 12:28

Tak truba (laikam jau saucas mīkstā, tāda it kā pīta no metāla diegiem, cik nu māku paskaidrot..) zem virtuves krāna nonāca nost vispār no savienojuma, jo atgriežot krānu sāka apakšā tecēt ūdens un es centos tur nogriezt ventili.. rezultātā karstais ūdens ātri vien uztaisija man džakūzī un slapjo drēbju konkursu uz virtuves grīdas.. tizluma dēļ nespēju nogriezt ātri ūdeni visā dzīvoklī un kādas minūtes 3 tā normāli gāzās ūdens uz grīdas.

Re: Par griestu remonta izmaksām
Autors: DZ ()
Datums: 12/03/2015 09:24

Es teiktu tā:

Vecā reģipša demontāža+jauna reģipša montāža (paliek vecie profili)+špaktelēšana X2+krāsošana X2~10EUR/m² =(vidusmēra meistars)

Materiāls:

Reģipsis ~ 30-35EUR+piegāde
Uniflott 2 mazie maisi ~ 15EUR (var nepietikt, ja viens lielais maiss 30EUR)
Weber 1 lielais maiss~ 10EUR
Sheetrock 1 lielais spainis ~ 20EUR
Vidusmēra krāsa(piemēram vivacolor) kādi 3l būs vajadzīgi ~15EUR
Lētā grunts, siets, skrūves varbūt vēl kāds sīkums ~15EUR

Es teiktu ka 300EUR kopā saskries kā minimums. Ieteiktu to lietu nokārtot jau šobrīd, jo darba cena tūlīt sākoties sezonai, kāps tikai uz augšu.

Re: Par griestu remonta izmaksām
Autors: v_t ()
Datums: 12/03/2015 11:44

3 minūtēs aptuveni pāris spaiņu var satecēt. un tas ir var radīt tādu skādi, ka jāmaina visi griesti? 20 m2?

Re: Par griestu remonta izmaksām
Autors: Praktiķis ()
Datums: 12/03/2015 12:15

Es arī domāju,ka krietni pārspīlēts-jo nav jau noliets euroremonts. Šajā situācijā daudz kas atkarīgs no konkrētiem cilvēkiem,jo viņiem patiesi ir tiesības prasīt lai pārtaisa visus griestus. Ja labas attiecības ar kaimiņiem ('pēc visa) var var būt vienoties tikai par salieto vietu kosmētisku remontu. Ja riģipsis uzburbis un sametis kūkumus,tad tikai ar kosmētisko remontu būs kā būs.

Re: Par griestu remonta izmaksām
Autors: Jaanus Riiel ()
Datums: 15/03/2015 22:56

DZ. Man ir jocīgs jautājums. Kur to WEBERU lietosi?

Re: Par griestu remonta izmaksām
Autors: DZ ()
Datums: 16/03/2015 11:38

Vilkšu pirmo kārtu pēc uniflota "splašņikā" visiem griestiem, var nelietot sheetrocku vispār un vilkt otro plāno kārtu ar to pašu weberu, nezinātājs tāpat nepateiks atšķirību.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********   ******   **     **  **     ** 
 **           **     **    **   **   **   **     ** 
 **           **     **          ** **    **     ** 
 ******       **     **           ***     **     ** 
 **           **     **          ** **    **     ** 
 **           **     **    **   **   **   **     ** 
 **           **      ******   **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727