UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Neslīpēta dēļu grīda
Autors: arre ()
Datums: 20/05/2015 12:29

Baigi negribas čakarēties ar jaunieklātas dēļu grīdas slīpēšanu lauku mājā (80m2), jo lauku māja jau nava nekāds euro ofiss. Varbūt it kāda eļļa (lineļļas beice?) vai kāds cits līdzeklis, kurš šo defektu pārvērstu par efektu? Ar nosacījumu, ka koka tekstūra paliek redzama (tobiš ne brūnā grīdas krāsa).

Re: Neslīpēta dēļu grīda
Autors: Didzisp ()
Datums: 20/05/2015 16:36

Man neslīpēta dēļu grīda jau 15 gadus kalpo. Neesmu nekā apstrādājis. Tagad jau bišku padiluši dēļi un, ar pirkstu pārbraucot, var perfekti sajus koka struktūru. Protams, pa tādu grīdu ar dubļainiem kerzas zabakiem neviens nestaigā. Toties, kad sieva izmazgā grīdu, koka aromats ir vienkārši neatkārtojams. Ja vēl paņem grīsli, kā vecos laikos, tad vispār super.

Re: Neslīpēta dēļu grīda
Autors: Praktiķis ()
Datums: 20/05/2015 20:25

Es arī sev dēļus grīdai neslīpēju,bet bija labas kvalitātes (Storaenso). Lai nebūtu redzamas nelielās dēļu staigāšanas sekas -dēļu kantes ar mazo rokas ēvelīti nedaudz zem leņķa noēvelēju. Rezultātā katrs dēlis izceļas ar šuvēm. Galu savienojumus vienalga nācās pieslīpēt.Tonēju ar lineļļas beici. Konkrētajā gadījumā tas jau par vēlu,jo cik saprotu-grīda jau ielikta. Lai tonētu koku-virsmai jābūt perfektai,vai nu perfekts ēvelējums,vai slīpējums. Savādāk pēc tonēšanas var virsmu tikai sačakarēt,izņēmums varētu būt gaišie toņi-tie defektus tomēr vairāk noslēpj. Pilnīgi neapstrādāts koks varētu būt kāds lauku mājas guļamistabas variants-citur grūti iedomāties.

Re: Neslīpēta dēļu grīda
Autors: Didzisp ()
Datums: 21/05/2015 08:12

Man jau arī ir lauku māja, lai gan skaitos pilsētas teritorijā. Nav taisnība, ka tikai guļamistaba var būt neapstrādāta dēļu grīda. Man konkrēti tā ir priekšistaba, caur kuru intensīvi staigā. Jā, kā jau teicu, ar ielas apaviem pa to grīdu neviens nestaigā. Protams, dēļi tagad vairs nav kā jauni, bet tonis ir gaišs un dzeltenīgi pelēks. Staigājot ar basām kājām sajūta fantastiska. Nekādas siltās grīdas nevajag :)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **         **      **  ********  **     ** 
 **     **  **    **   **  **  **  **        **     ** 
 **     **  **    **   **  **  **  **        **     ** 
 **     **  **    **   **  **  **  ******    **     ** 
 **     **  *********  **  **  **  **         **   **  
 **     **        **   **  **  **  **          ** **   
 ********         **    ***  ***   ********     ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727