UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
krāsojamās tapetes
Autors: IneseX ()
Datums: 12/01/2006 20:23

Varbūt kāds ir zinošs par tapetēm? Gribam līmēt krāsojamās tapetes uz sienām, bet gribas, lai tās būtu elpojošas (tas ir - ietu cauri gaiss un mitrums, kas ļautu sienai regulēt normālu mikroklimatu mājā). Tajā pašā laikā patīk tā faktūra, kas ir krāsojamajām tapetēm atšķirībā no vienkārši krāsotas sienas. Mums veikalā apgalvo, ka tagadējās vinila tapetes arī esot elpojošas, tas esot noiets etaps, kad viņas nelaida cauri gaisu un bija domātas tikai mitrām telpām. Uz iepakojuma tā arī rakstīts - ekoloģisks produkts, gan neatšifrējot, kas ar to domāts. Ir vēl tādas, kas uz flizelīna pamatnes - it kā dabiskāks materiāls, no celulozes. Bet cik saprotu, vienalga vinils pa virsu. Vai kāds var man palīdzēt izburties cauri?

Re: krāsojamās tapetes
Autors: martell ()
Datums: 17/01/2006 18:16

Es kādus gadus 4 atpakaļ dzīvoklī sev tādas līmēju (koridoris, virtuve). Krāsoju nevis no virspuses, bet no apakšpuses. Virspusē parādās lāsumains raksts (kāds nu tai tapetei ir), pie tam krāsa ne visur vienmērīgi uzklājas, citur vairāk citur mazāk izspiežas cauri. Efekts man personīgi ļoti patika, jo no virsas paliek baltā faktūra, kurai apakšā manā gadījumā ir zaļaganzilā krāsa, kuru virsējā faktūra padara it kā ļoti maigu.

BEz tam vienmēr paliek iespēja nokrāsot pa virsu, ja tomēr tonis nepatīk.

Re: krāsojamās tapetes
Autors: IneseX ()
Datums: 18/01/2006 16:38

Paldies, par skatu man arī tā kā viss būtu skaidrs, man patīk, izturīgas un ilgmūžīgas arī, bet es vairāk gribēju pat to, vai mitrums un gaiss iet cauri. Vai arī veidojas tāds pats "plēves" klimats, kā liekot sienās tvaika plēves.

Re: krāsojamās tapetes
Autors: jaanus ()
Datums: 18/01/2006 16:46

Cik esmu redzeeijs, tad problēmu ar krās.tapetem nav bijs nekādas.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **        **  **     **  **      ** 
  **  **   **     **        **   **   **   **  **  ** 
   ****    **     **        **    ** **    **  **  ** 
    **     *********        **     ***     **  **  ** 
    **     **     **  **    **    ** **    **  **  ** 
    **     **     **  **    **   **   **   **  **  ** 
    **     **     **   ******   **     **   ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727