UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Vecā betona grīda paneļu daudzdzīvokļu mājā 3,stāvā
Autors: Jaanus Riiel ()
Datums: 31/05/2016 17:12

Grīdas reģipša plate ir 2x0,9. es 1 reiz 2x1,2 standarta plāksnes vedu ar liftu. Slīpi iegāja- jocīgi ka ārā dabūt bija grūtāk :) Bet pagaidām pieņemu ka lifta nav. Grīdas plāksne dod tīri labi manevrēt pa kāpņu telpu.

Baidos ka ja es uzzinātu ka kāds ir taisījis veca panelniecē kur es dzīvotu siltas grīdas uz ūdens, es uzrīdītu laikām visu ko var virsū. Skaņas izolācija ir baigais plus. Par cik varētu atškirties keramzīta peldoša grīda no pussausa estricha ņemot vērā svaru un veco panelnieci? Protams ja kasa veco grīdu augšā, tad svars mazāk atšķirsies. Principā pie reizes varētu arī metinājumus apskatīt.

Izmaksas ir arī Āfrikā izmaksas. Par kvalitāti nespriedīšu. Tas ir klienta vēlmju sarakstā :)

Dauzīšanai vajag kaimiņu atļauju

Re: Vecā betona grīda paneļu daudzdzīvokļu mājā 3,stāvā
Autors: khe ()
Datums: 01/06/2016 07:37

Ja neietekmē plūsmu stāvvadā, tad kāpēc kāds jārīda? Kāda starpība kā paņem siltumu? Puse sakarinājusi lielākus radžikus, bet par tiem - nekas...

Re: Vecā betona grīda paneļu daudzdzīvokļu mājā 3,stāvā
Autors: Jaanus Riiel ()
Datums: 01/06/2016 18:32

Nu ja pārējai mājai pilnīgi nekas nemainās ( biku šaubos), tad diez vai es arī uzzinātu :) Vai mēs runājām par parastiem radiatoriem jeb par vienu milzīgu "radiatoru" Dažādas temperatūras utt.

Re: Vecā betona grīda paneļu daudzdzīvokļu mājā 3,stāvā
Autors: GanG ()
Datums: 08/06/2016 19:43

Mana gadījumā nav lifts tikai kāpnes :D Gribu tikai pa lēto. Esmu pašā augšā jo ir 3.stāvu maja. Apakšā man po* kas kaimiņiem nepatīk. Tad ir iespēja močīt uzreiz uz vecā smilšbetona to reģipsi i vsjo? Kā pareizāk nomērīt līmenī grīdu un tad likt reģipsi. Ir priekšlikumi?

Re: Vecā betona grīda paneļu daudzdzīvokļu mājā 3,stāvā
Autors: Jaanus Riiel ()
Datums: 09/06/2016 10:01

Tur jau problēma- es lēto variantu nezinu.

Par reģipši: tē jau minēja keramzīts vai smiltis. Ar to palīdzību tu izlīdzināsi grīdu lai ir plakans un līmeņi. Visvieglāk ir nomāt lāzera līmeņrādi. Sāc ar ārējam durvīm un atzīme uz sienas grīdas augstumu. Lai tas ir tev pagaidām kalpo ka sākum skaitlis. Pārejot uz citām telpām, tev vispirms ir jāatrod tas augstums kas bija koridorā. Pēc līmeņrāža uzstādīšanas jaunā telpā vari jau paskatīties kāds ir faktisks līmenis un doto mirkli. Un tā tālāk. Augstuma starpība ir tas kas ir jāaizpilda ar smiltīm.
BET!
1. 2x reģipsis + segums (linolejs, lamināts) arī aizņem vietu. Kāda būs situācija pie ārdurvīm.
2. Var būr situācija kā augstākais punkts nav laimīgi koridorā, bet gan tālākajā istabā pa vidū (piezīme. pie sienas parasti ir biku augstāks nekā vidu) un ja vēlies lai grīda būtu ka jau Latvijā tad ir jāštuko.
Ieklāj plēvi, smiltis izber un izlīdzina ņemot par pamatu augstāko punktu to vietu kas pa tiešam ir augstākais. 2x regipši virsū un vualā tev ir jaunā grīda. NB! neatstāji regipša salaiduma vietas durvju ailēs!

P.S. Tu lētāko variantu pats nodemontēji:) Liec kartonu atpakaļ un linolejs virsū kādu laiku kalpos.

Hau!

Re: Vecā betona grīda paneļu daudzdzīvokļu mājā 3,stāvā
Autors: GanG ()
Datums: 11/06/2016 18:30

Veco linoleju noplesu tikai virtuvē, jo tur bija būcenis un + izgāzu sienas tapēc palika ta augstaka vieta. Pārējās istabas vel stāv vecais virsū. Es ar iedomajos to pašu, ka varetu močīt virsū :D Bet viņš izkatās krimināls.. Kādu laiku jau kalpos jā.

Re: Vecā betona grīda paneļu daudzdzīvokļu mājā 3,stāvā
Autors: Jaanus Riiel ()
Datums: 12/06/2016 21:46

Bet ja tu sienas izgāzi, vai tad tev nav līmeņa starpības pa istabām? Saeima izskatās krimināli, viss pārējais ir pupu mizas.

Re: Vecā betona grīda paneļu daudzdzīvokļu mājā 3,stāvā
Autors: GanG ()
Datums: 14/06/2016 20:43

Tur tā lieta tas paaugstinajums jakaļ ārā un kkas jadara.. visur citur ir tas sūda linoleja vecais krievu laiku bet nu arī tāds nelīdzens bail likt virsū laminātu.. :D

Re: Vecā betona grīda paneļu daudzdzīvokļu mājā 3,stāvā
Autors: Jaanus Riiel ()
Datums: 15/06/2016 01:06

Bet cik nelīdzena ta grīda ir. 2-3mm svārstība uz 2m jeb kas? Var sadalīt abas telpas pa zonām un salaidumā izmantot dekoratīvo līsti. Varbūt virtuvē izkalt, jo nav liela platība, betonēt vai ko vēlies no jauna bet istabu neaiztikt. Virtuves daļu varētu arī flīzēt jeb linoleju likt. Tev smaržo pēc atvērta plānojuma.

Re: Vecā betona grīda paneļu daudzdzīvokļu mājā 3,stāvā
Autors: GanG ()
Datums: 15/06/2016 19:35

Doma ir virtuvē likt linoleju.. Nu starpība varētu būt kāds 1cm varbūt 2. Domāju izkalt to veco smilsbetonu ārā un ar izlīdzinošo kautvai.. Tāpat taja vieta būs starpsiena no reģipša kas atdala virtuvi no istabas. Taka tas būtu sīkums. Galvenais lai liekot laminātu istabas nesak staigāt laminats :D

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **      **        **  ********   **     ** 
  **   **   **  **  **        **  **     **  ***   *** 
   ** **    **  **  **        **  **     **  **** **** 
    ***     **  **  **        **  ********   ** *** ** 
   ** **    **  **  **  **    **  **         **     ** 
  **   **   **  **  **  **    **  **         **     ** 
 **     **   ***  ***    ******   **         **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727