UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Gāzbetona apmešana no iekšpuses
Autors: DzinPo ()
Datums: 26/09/2016 10:33

Celtniecībā daudz kas notiek ar "rezervi". Neviens nav gatavs eksperimentus taisīt, jo tas diezgan maksā, piemēram, nelikt armatūru pamatos, vai likt 3 reizes mazāk kā projektā.
Mikroplaisas radīsies tik un tā, jo viss izplešās/saraujās temperatūras, mitruma iespaidā. Tas siets nav tik dārgs, lai taisot apmetumu to neliktu. Tik pat labi var to sietu nelikt un viss turēsies tik un tā.
Bet par to apmešanu es piekrītu, es arī neredzu jēgu tam apmetumam.

Re: Gāzbetona apmešana no iekšpuses
Autors: MartinV ()
Datums: 27/09/2016 09:34

Vai tiešām beidzamajos gados neviens foruma lasītājs nav veicis gāzbetona sienu špahtelēšanu ar vai bez sieta iestrādes?

Re: Gāzbetona apmešana no iekšpuses
Autors: Niks ()
Datums: 27/09/2016 19:35

Man daļa no Aeroc līmētām sienām ir apmesta ar kaļķa cementa apmetumu (CLP+), bet daļa špaktelēta ar Weber LR+. Nevienā gadījumā tā netika armēta. Tā kā apmetums ir tikai vienu gadu, tad par mikroplaisām runāt pāragri.
Kādi secinājumi? Apmestās sienas tāpat vismaz vienu reizi pirms tapešu līmēšanas būs jāšpaktelē, un vismaz divas reizes, vietās, kur būs jākrāso.
Ar savām špaktelēšanas prasmēm man neapmestā siena bija jāšpaktelē 3 reizes, jo tā špaktele reāli sēžas.

Re: Gāzbetona apmešana no iekšpuses
Autors: Jaanus Riiel ()
Datums: 27/09/2016 19:55

Nu, esmu apmetis. ka jau dzīvē prasa lai lieku un lai nelieku, proti vai ir man biku vairāk to eiro rubuļu, vai nav. Kur es lieku noteikti- tur kur mainās pamatnes materiāls piemēram gāzbetons uz betonu. Tikai špektelēijs gan neesmu, kaut vai dēl rukuma, ko iepriekš minēja.

Re: Gāzbetona apmešana no iekšpuses
Autors: J ()
Datums: 27/09/2016 20:28

Man daļa Aeroc sienu apmestas ar cementa kaļķa apmetumu, daļa ar ģipša - viss bez sieta - nekādu plaisu nav izņemot ļoti, ļoti sīku mikroplaisu uz gāzbetona un monolītās savelkošās joslas robežas, bet tā ir tik sīka, ka ja īpaši nepēta tad nav redzama.

Re: Gāzbetona apmešana no iekšpuses
Autors: he ()
Datums: 27/09/2016 21:49

man ir Texoblock sienas, 4 gadi kopš mūrēšanas, kopš apmešanas ar MP un krāsošanas laikam kādi 2.5 -3 gadi. Siets netika likts, Ir vietām mikroplaisas gan uz ārsienām, gan starpsienām. Pārsvarā maz pamanāmas, ja neieskatās.

Re: Gāzbetona apmešana no iekšpuses
Autors: MartinV ()
Datums: 28/09/2016 09:11

Paldies par info. Šobrīd sanāk, ka tomēr +/- vienīgie kuri paģērēja 100% sienu armēšanu bija mani sienu mūrnieki....

Re: Gāzbetona apmešana no iekšpuses
Autors: Jaanus Riiel ()
Datums: 28/09/2016 10:29

Domāju ka viņi paļāvās uz savu pieredzi

Re: Gāzbetona apmešana no iekšpuses
Autors: MartinV ()
Datums: 29/09/2016 09:16

Starp tiem, kas teica, ka nevajag armēt, bija arī celtnieki. Tāpēc, manuprāt, ir objektīvi pavaicātarī forumā. Šis tomēr nav mājsaimnieču-rokdarbnieču forums.....

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **     **  **    **  **        
 ***   ***  **     **  **     **   **  **   **    **  
 **** ****  **     **  **     **    ****    **    **  
 ** *** **  **     **  **     **     **     **    **  
 **     **  **     **  **     **     **     ********* 
 **     **  **     **  **     **     **           **  
 **     **   *******    *******      **           **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727