UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Melnās grīdas problēmas.
Autors: Aldiss ()
Datums: 07/02/2022 17:43

>>Nu jā, bumbiņas salīmētas ar cementu saturošu līmi, bet tāpat jau nav akmens ciets veidojums tas - uzkāpjot iespiežas.>>

Vai tik tā cementa līme nav attālināti noskatījusies uz putuplasta bumbiņām. Ir lielas lauku mājas bēniņos, kurus bija plānots izmantot dažādu mantu glabāšanai ielikta grīda 35 cm biezumā no putuplasta atgriezumiem. Atgriezumi tika ņemti šeit : [tinamagic.lv] .
Recepte tika nemta no kaut kāda krievu youtube- 2 daļas cementa, 1 smilšu, ūdens, nedaudz pva līmes un daudz putuplasta - kamēr vien cements un smiltis to spēj nosmērēt, virskārtā mazliet stiprāku - vairāk cementa/smilšu.

Re: Melnās grīdas problēmas.
Autors: Rex ()
Datums: 07/02/2022 18:01

Paldies par komentāriem.

Problēma vairāk ir lokāla - gar vienu no sienām (starpsiena). Liekas, ka varu iepūst pa spraugām putas šur tur. Gar pašu sienu nav paredzēts īpaši staigāt.. vēl tur būs grīdlīste.

Kādas putas ieteiktu?

P.S. uzliku flīzi un pastaigāju pa to (man 100kg) grīda spiedās uz leju, bet flīze nesalūza. Ja uzliek 3. riģipša plāksni, tad tā liece paliek mazāka.. varbūt beigās, kad uzliks flīzes un līme (250kg), šis samazināsies..

Re: Melnās grīdas problēmas.
Autors: Aldiss ()
Datums: 07/02/2022 18:19

Nav skaidrs, kur notiek tā liece, ne jau putuplasta bumbiņas saspiežas un atspiežas, bet visdrīzāk ir tukšums starp melno grīdu un pamatni vai melno grīdu un ģipškartona plāksni. Ja tukšums ir starp pamatni un melno grīdu, tad ar putām no aukšas neko nepanāksi.

Re: Melnās grīdas problēmas.
Autors: Rex ()
Datums: 07/02/2022 18:31

Liece izpaužas tā, ka ja grīdlīste būtu pielīmēta pie sienas, tad, nostājoties paralēli grīdlīstei, grīda iespiestos pa kādiem 2-3 mm zem grīdlīstes.


Man pašam jau ir cerība, ka varbūt tomēr viss izdosies normāli.

Re: Melnās grīdas problēmas.
Autors: Mr. ()
Datums: 07/02/2022 18:53

Tas tik un tā ir un paliek neprātīgi paša izdomāts pārgalvīgs eksperiments, kurš ir pretrunā ar fiziku, loģiku un veselo saprātu. Ir taču ThermoWhhite tehnoloģija, pēc kuras taisa grīdas no putoplasta granulām. Tad jau var taisīt arī eksperimentu un mēģināt betonam nelikt klāt cementu. Labāk visu šo avantūru pārtraukt kamēr nav par vēlu un nav vēl flīzes saliktas, jo tik un tā būs jāpārtaisa.

Re: Melnās grīdas problēmas.
Autors: Rex ()
Datums: 07/02/2022 19:08

Nu, man tieši ir tas thermo... es tik negribēju reklamēt.
Es pats liku, jo apjoms mazs.

Re: Melnās grīdas problēmas.
Autors: Praktiķis ()
Datums: 07/02/2022 19:12

Rex rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Liece izpaužas tā, ka ja grīdlīste būtu pielīmēta
> pie sienas, tad, nostājoties paralēli grīdlīstei,
> grīda iespiestos pa kādiem 2-3 mm zem grīdlīstes.
>
>
> Man pašam jau ir cerība, ka varbūt tomēr viss
> izdosies normāli.
Ja pats maisījums ir pietiekami stingrs un problēma ir lokāla var mēģināt pūst putas. Daudzi risinājumi nav sertificēti,bet tas nenozīmē,ka tie nav dzīvotspējīgi. Cilvēks jau nemēģina uzstutēt māju uz apšaubāmas nestspējas materiāla. Ja pats ir darījis -spēs arī pielabot un tas ir apsveicami! Nekas tur visdrīzāk nebūs jāpārtaisa.
P.s/ Pēc putu iepūšanas noteikti attiecīgās vietas jānoslogo,lai neuzspiež vēderu.

Re: Melnās grīdas problēmas.
Autors: Mr. ()
Datums: 07/02/2022 19:16

Rex rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu, man tieši ir tas thermo... es tik negribēju
> reklamēt.
> Es pats liku, jo apjoms mazs.

Tad tam virsū jālej betona kārta un jāflīzē, tā virsma jau nav tik gluda lai liktu reģipsi pa tiešo, ja nu vienīgi var mēģināt līmēt.

Re: Melnās grīdas problēmas.
Autors: Sqq ()
Datums: 07/02/2022 21:23

Līdzīgiem risinājumiem pa virsu tiek likta skaidu plāksne, kas uzņem koncentrētas slodzes, kā arī līste pa telpas perimetru kas nobalsta brīvo loksnes malu, var padomāt šajā virzienā.

Re: Melnās grīdas problēmas.
Autors: Aldiss ()
Datums: 07/02/2022 22:36

Paskatījos ražotāja publicēto info. Thermo white tehniskajos risinājumos nav attēlu ar pa virsu izvietotām ģipškartona plāksnēm
Ir Estrich grīdas betons vai poliuretāna plāksnes un tad betons.

Thermo white izmanto ļoti maz saistvielas - tikai 13 kg līmes (cementa javas ar piedevām) uz 200l bumbiņu. Mēs ar pārstrādātā putuplasta drupatām izmantojām kādas divas vai pat 3x vairāk.
Cena sertificēta jam Thermo white ~130eur/m3 pret 40eur/m3 par pašiejauktu pārstrādātā putuplasta drupatu betonu pie apjoma 50m3 ir visai iespaidīga.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   *******    ******   **         ******  
 **     **  **     **  **    **  **        **    ** 
 **     **  **         **        **        **       
 *********  ********   **        **        **       
 **     **  **     **  **        **        **       
 **     **  **     **  **    **  **        **    ** 
 **     **   *******    ******   ********   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727