UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Demontāžas darbu izmaksas
Autors: Skrūdžš ()
Datums: 02/05/2022 10:25

Labdien, plānoju renovēt lauku māju, jāsāk ar demontāžas darbiem, izjaukt divas apaļās plītis, izraut grīdas 100m2 un nodauzīt apmetumu no sienām (kurš birst pasitot ar roku). Diemžēl laika pašam nav. Kāda varētu būt samaksa par šādu darbu veikšanu? Kā labāk vienoties par stundu darbu vai viena summa par visu padarīto?

Re: Demontāžas darbu izmaksas
Autors: piča ()
Datums: 02/05/2022 12:40

labāk jau sarunāt summu par visu. dienas bez pieskatīšanas tur var iet gaužām daudz.

--------------------------------
paķimerējos ap savu vasarnīcu.
[vasarnica.blogspot.com]
tagad snaikstos ap nākamo objektu:
[mezamaja.wordpress.com]

Re: Demontāžas darbu izmaksas
Autors: agrais ()
Datums: 02/05/2022 14:37

Vel jau jaatrod ar ko varetu vienoties...Man kaut ko lidzīgu vajadzeja, nevienu atrast nevarēju...Nosplavos un pats izdarīju.

Re: Demontāžas darbu izmaksas
Autors: Ju ()
Datums: 06/11/2022 19:19

Meklēju kas varētu demontēt 2. kategorijas ēku Pierīgā. Interese darbu izmaksas. Vai kāds var padalīties ar savu praktisko pieredzi veicot to ar pašu spēkiem. Ar ko sākt, kāda tehnika ir vajadzīga, kur nomāt konteinerus utml.?

Re: Demontāžas darbu izmaksas
Autors: Boo ()
Datums: 06/11/2022 23:48

Kategorijā 'meklēju' viennozīmīgi ieskakāmi Google sniegtie pakalpojumi. Tālāk pāris telefona zvani par izmaksām.
Atkritumu konteineriem cenas šķiet stipri līdzīgas. Kad meklēju sev, neatradu, ka kāds vestu būtiski lētāk. Ja nav vietas pagalmā vismaz Rīgā novietošana uz ielas ir pašvaldībā jāsaskaņo, bet Pierīgā dažās dienās droši vien nekas nenotiks.
No paša nelielās pieredzes, ja vieta atļauj, iesaku iznest visu ārā un konteineru piekraut vienā piegājienā. Gan izmaksas būs nedaudz mazākas, gan arī piekraut var labāk, kad skaidrs, kas ir jāsaliek. Ja visa māja jānojauc, tur gan apjomi citi.

Re: Demontāžas darbu izmaksas
Autors: agrais ()
Datums: 07/11/2022 05:04

No savas pieredzes varu teikt ka skirotie būvgruzi bus letaki ka neskiroti.Es tikai kieķeļus, betonu un tadas lietas vedu prom 100 eiro par konteineri. Bet ja būtu samests viss kak popala, tad būtu kaut kas ap 90 eiro t...Precīzus ciparus neminos. Tas gan Liepajā..Mums par konteineru nav jamaksa, tikai par izvesanu. Nezinu ka citur.Katra gadijuma tas nav lets prieks...Ja ar rokam nevar nojaukt, tad ekskavators, vai unversalis maksa 40-60 eiro stunda.Tas atkarīgs ko tiesi vajag... un cik liela ēka.

Re: Demontāžas darbu izmaksas
Autors: Aldiss ()
Datums: 07/11/2022 09:23

Nav zināms apjoms un materiāls demontējamai ēkai.
Ja ķieģeļi/betons, tad daudz ko no tā, iespējams, var izmantot piebraucamā ceļa, pagalma pamatam.
Ķieģeļi, betons, apmetums un arī nedaudz logu stikla no manām demontējamām ēkām/starpsienām tagad atrodas zem pagalma bruģa. (-30cm melnzemes+ 20cm pagalma līmeņa pacelšana - kārtīgs pusmetru biezs slānis).
Kokmateriāli manā gadījumā tika nokurināti; bet, tik pat labi tos var pārdot SS vai atdot pa velti- atbrauks un paši savāks. Protams, būvgružu šķirošana ir papildus darbs, bet tas jādara būtu tik un tā - šķirotu būvgružu izvešana būtu ap 200EUR, bet nešķirotu - ap ~500EUR.
Jumta skārds, vecās čuguna kanalizācijas caurules , radiatori aizceļoja metāllūžņos +300EUR ieņēmumi.

Re: Demontāžas darbu izmaksas
Autors: Ju ()
Datums: 07/11/2022 18:27

Eku taisos demontet lidz pamatiem, apjoms 155 kv.m., sienas mura-koka, jums tikai koka parsegums, citi elementi vairs nav,2.stavi,.Bez pieredzes nevaru saprast vai pietiek ar ekskavatoru vai bus vajadzigs ari frontalais iekravejs.Buvgruzas domaju skirot, bet tapat sanaks 1 vai 2 lielie konteinieri 30m2 vismaz cik es saprotu.Sakuma bija doma versties SIA Nims, varbut kads ieteiks citu firmu Riga vai Pieriga, ludzu. Cik saprotu bus vajadzigs mobilais zogs iespejams, tas ir ciemats, bet blakus ir kaimini, ka ari civiltiesiska apdrosinasana.Cik reali dienas vai stundas aptuveni var ieklauties pec pieredzes, jo no ta atkarigs gan uz tehnikas nomu, gan cik staves konteinieri, gan ietekmes kopejo darbu izmaksu.

Demontāžas darbu izmaksas
Autors: STARK ()
Datums: 07/01/2023 15:44

Eku demontāža ir mūsu profils zvaniet 28811188 vai rakstiet stark@#$%&inbox.lv

Re: Demontāžas darbu izmaksas
Autors: Grisha ()
Datums: 23/03/2023 16:35

Есльи боишя а том што будет ньедостача денег, я Горячо рекомендую этот кредит на ремонт жилья - лично мне ето очень памог завершить все работы без задержкы

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.