UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Špaktelēšanas defekta novēršana
Datums: 08/05/2022 08:52

Kungi, pēc gatavās Knauf polimēra Finish špakteles noslīpēšanas, atsevišķās vietās ir atklājušās it kā porainas vietiņas. Kā rīkoties, lai defektu novērstu, neliekot jaunu kaut kādu super finish kārtu? Uzlikt tās pašas špakteles plānu "ielāpu" vai ir kādas pastas šāda ielāpa uzlikšanai? Telpa ir koridors, kur dienas gaisma faktiski neiespīd.

Re: Špaktelēšanas defekta novēršana
Autors: agrais ()
Datums: 08/05/2022 13:11

Nu ar to pašu ar piespaktele....pirms tam ieteicams nogruntet.

Re: Špaktelēšanas defekta novēršana
Datums: 10/05/2022 18:53

Ņemot vērā, ka liela daļa defektu bija porainas daļas, ko tagad esmu aizšpaktelējis, ir gandrīz vienā līmenī ar sienu, sakiet, kādu smilšpapīru izmantot pieslīpēšanai? Vai 150 nebūs par rupju?

agrais rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu ar to pašu ar piespaktele....pirms tam
> ieteicams nogruntet.

Re: Špaktelēšanas defekta novēršana
Autors: agrais ()
Datums: 10/05/2022 20:14

Jaslipe ar tādu pat kā slipeji pirms tam. Ja būs dažādi rupjumi smilspapiram,tad var gadīties ka būs redzamas atšķirības....

Re: Špaktelēšanas defekta novēršana
Datums: 10/05/2022 23:47

Pirms tam slipēju ar Festool un 150 sieta ripu. Kas šķiet nebūs gluži tas pats, kas klasiskais smilšpapīrs

agrais rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jaslipe ar tādu pat kā slipeji pirms tam. Ja būs
> dažādi rupjumi smilspapiram,tad var gadīties ka
> būs redzamas atšķirības....

Re: Špaktelēšanas defekta novēršana
Autors: Sezams ()
Datums: 27/06/2022 09:40

Nevēlējos jaunu tēmu sākt. bet man ir jautājums:
Esmu dzirdējis, ka uz rotband apmetuma jauna rotband kārta neturās. Ja es veco kārtu apstrādāju ar tiefengrunt, tad varu likt virs vecās jauno kārtu?

Re: Špaktelēšanas defekta novēršana
Autors: agrais ()
Datums: 27/06/2022 11:07

Neesmu par tadu lietu dzirdejis....Gadu gaitā daudzas sienas vilktas ar rotband,mp 75...Pamata visur vairakas kartās, jo lielu biezumu nemaz ar vienu kartu neuzvilksi, un nemaz nedrīkst. Varbut esmu darījis nepareizi, bet nekas pa siem gadiem nav nokritis un ar beisbola nuju neviens nav meklejis...Ja neko neesi slipejis, nav sakrajusies putekli, tas praktiski nakamaja diena velc nakoso kartu, tad nekada gruntesana nav vajadziga. Bet vari arī gruntet, sliktak jau nebūs.

Re: Špaktelēšanas defekta novēršana
Autors: codcup ()
Datums: 24/01/2023 13:11

Sveiki. Kā ieteiksiet risināt situāciju?

Ir diezgan gara siena, kuru esmu nošpaktelējis ar knauf roll and spray 3 piegājienos, ņemot vērā, ka neesmu nekāds pro, lai ar visu sienu uzreiz spētu visā garumā tikt galā. Nezin kāpēc radās problēmas sllīpējot tajās vietās, kur saiet kopā dažādu dienu špaktelējumi. Pēc slīpēšanas savienojuma vietā tāda kā līnija, tāda kā plaisa... Nu ok, noslīpēju visā garumā līdz reģipsim to plaisu, nogruntēju, protams. Atkal špakteli tajā vietā, domāju būs ok. Bet... Tagad atkal jauna problēma - slīpējot nu nekādi nesanāk viendabīga smuka pāreja špakteles ielāpam ar iepriekšējo špaktelējumu, jo vienā brīdī slīpējot parādās tāds kā spīdīgs, gluds, diezgan ciets slānis, kurš pat nemaz tik vienkārši neslīpējas. Vārdu sakot špakteles ielāpam ir cita struktūra(normāla) kā blakus esošajam iepriekšējam špaktelējumam, kurš nogruntēts! Ko es daru nepareizi? Vai iemesls varētu būt nepiemērota grunts? Lietoju vnk parastu dziļumgrunti...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  ********   **         ******  
 **     **  **     **  **     **  **        **    ** 
 **     **  **     **  **     **  **        **       
 *********  **     **  ********   **        **       
 **     **  **     **  **     **  **        **       
 **     **  **     **  **     **  **        **    ** 
 **     **   *******   ********   ********   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727